Manawydan Fórum
DL - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Plánované akce (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=85)
+--- Téma: DL (/showthread.php?tid=1480)



DL - Erik - 11.12.2009

Puvodni tema smazano.

Tohle tema je urceno pro organizatory akci ohldne DL (GM, player) a ne k diskuzi.

Stav DL:
- ziskany 4/5 svitku
- kazdy svitek ma nekdo jiny


RE: DL - Gerg - 01.01.2010

S radostí oznamuji, že byl úspěšně získán další svitek a to skupinou ve složení: Gervin, Gerg, Gobrug a Merlin. Rolleyes


RE: DL - Whitey - 01.01.2010

Super Smile


RE: DL - Smegynka - 01.01.2010

Gratuluji Cool2


RE: DL - Urken - 01.01.2010

Jestli vidím data příspěvků správně, myslím si dobře že už máme všechny svitky ?


RE: DL - Gerg - 01.01.2010

nn, pořád chybí jeden svitek


RE: DL - Ilicius - 01.01.2010

Jo chybí jeden a to co jsem viděl nevypadá vůbec pěkně.


RE: DL - Urken - 01.01.2010

Hmm podle mě nejobtížnější svitek byl právě ten co se teď získal, viděl jsem to tam a vypadalo to tam dost drsně...


RE: DL - Sheridan - 01.01.2010

no kdyz uz se tu rozjela diskuse: Myslim ze nejtesi nebyl. Nastesti nas gerg vedl spravnou vetvi :-) Nevim jak to udelal... Nevim jestli je to mozny ale zdalo se mi ze NPC nebyli tolik odolni na ohen nez u toho jak zbejva ??


RE: DL - Gerg - 02.01.2010

S velkou radostí vám oznamuji, že byl získán další svitek a tím i poslední. SmileSmileSmile


RE: DL - Urken - 02.01.2010

3x hurá pro Gerga a tím i pro otstaní s kterými šel Smile


RE: DL - Nevrin - 02.01.2010

Sláva patří Gergovi, který se odhodlal a a do chatu mocně zvolal: "Zdravím, nechce někdo jít svitek?". Smile


RE: DL - Dommi - 02.01.2010

Dobrá práce Gergu. Škoda, žes nedal vědět (i když je to pochopitelný), ale aspoň už je to z krku


RE: DL - Gerg - 02.01.2010

nonRP: njn, už ně nebavilo čekat Biggrin

RP: Tímto, žádám všechny majitele svitků, aby je přinesli mně Gergovi, aby se sešli všechny na jednom místě a mohla započít výprava na zabití démona. Též žádám všechny o lektvar proti bolesti, který se bude též hodit.
nonRP: P.S.: Máme požádat o lvl up? Smile


RE: DL - Poutnik - 29.05.2010

Bleskova pro ty, co jen čtou forum: za pár minut začíná nějaký quest od Sókara


RE: DL - Poutnik - 30.05.2010

Chystá se další quest od Sókara, logujte


RE: DL - Eržika - 06.04.2011

HDL - existuje? funguje? venuje se ji nekdo? - Nabizim se k pomoci a jejimu nastartovani i pro verejnost...

VDL - existuje nejaka at uz od hracu ci RT? - Opet se nabizim k pomoci...




HDL - hlavni dejova linie
VDL - vedlejsi dejova linie



RE: DL - Brak - 06.04.2011

HDL existuje ale je to s ní složitější, to by lépe vysětlil někdo jiný.
VDL také existuje, aspoň jestli se mezi ní počítá třeba moje DL pro orky, Cypronu...


RE: DL - Eržika - 06.04.2011

Jedine udalosti me zname k cyprone:

- zastavba -> stara se GM Stig
- v cyprone strasila nejaka upirka -> myslim ze Sokarova akce, ale slecna se ukazala asi 2-3x a pak ji nebylo...
- nejaky knez s ritualem na bolest (podezreni na pokus na HDL) -> v ci je to rezii netusim, ale hracum bylo snad receno, ze nemeli psat zapis na forum - proc nevim (teda pokud to byl tenhle event)
- podkopany ostrov z osadou -> Sokarova akce - skoncena pokud jsem se ho spravne pochopil (probehlo v moji nepritomnosti)

VDL orku asi taky moc dobre nefunguje, kdyz jediny ork co jsem videl byl Vurg asi pred tydnem...

Chapu, ze vsichni maji i jine konicky/starosti, ale momentalne se MW dostal z meho (a vlastne nejen meho) pohledu do hodne kriticke situace, kdy hraci vlastne neloguji max. na chvilku z otazkou "deje se neco?" Bohuzel uz se s tim je treba smirit, ze tu nejsou tahouni hry co pobavi hrace s postu hrace a je treba vedeni od RT za rucicku


RE: DL - Marina - 06.04.2011

DL at uz H nebo V vyzaduji opravdu aktivni questare, kteri budou mit jednotne mysleni. To tu bohuzel chybi.