Manawydan Fórum
Noob Dotazy - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Dotazy (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Téma: Noob Dotazy (/showthread.php?tid=173)



RE: Noob Dotazy - BaRtS - 31.10.2011

Na kolikátce potřebuju mít jezdectví na morgana? a když si udělám perk na nošení težké zbroje (lvl. 1) tak už se mi nebude objevovat že ji neumím používat?


RE: Noob Dotazy - sarja - 31.10.2011

(31.10.2011 v 21:38)BaRtS napsal(a): Na kolikátce potřebuju mít jezdectví na morgana? a když si udělám perk na nošení težké zbroje (lvl. 1) tak už se mi nebude objevovat že ji neumím používat?
1) cisla ti rikat nebudu, ale neni to moc.

2) bude ti to rikat dokud nebudes mit 4 stupen (a do ty doby budes mit porad postihy)



RE: Noob Dotazy - BaRtS - 01.11.2011

koňě jse Obnovují po nějaké době nebo je tam šoupá admin nebo jak to je bi nidke ani stop po kopytě a to jsme prošli celou oblast pred vodopadem Blink


RE: Noob Dotazy - Marina - 01.11.2011

Kone se daji normalne stopovat, jen je nutne pro to splnit pozadavky. Neznam presne system stopovani, snad musis vystopovat hodne zvere pred tim, nez muzes stopovat kone. Pak muzes vyhledavat stopy kone a nebo hledat nahodne. Pri nahodnem hledani je sance na objeveni vyssi, ale hledas nahodne zvire. Pri konkretnim hledani stopy je nizsi, ale hledas jen tu jednu konkretni stopu. Je mozne, ze se system zmenil.


RE: Noob Dotazy - Stig - 01.11.2011

Kone se hlavne stopujou. O nejakych spawnech koni nevim..
Vetsinou bylo vsechno napred vystopovane a pak eventuelne zavlecene na farmu, kde se to muze mnozit.


RE: Noob Dotazy - tomyro - 01.11.2011

A jak je to s tím stopováním? Potřebuju na to nakej skill? Je možný abych našel koně s warem?


RE: Noob Dotazy - Poutnik - 01.11.2011

Stopování = zálesáctví a všímavost.

V určitých regionech jsou určitá zvířata, nicméně ta se dají najít i v regionech, ve kterých být nemají (pokud stopař už zná jejich stopu).

Abys poznal stopu, musíš zvíře nejprve najít v klasickém hledání -a dojít po stopě až na konec. Pravděpodobnost, že to s warem dokážeš (nevím tedy, jaký máš skill, že), se blíží nule.




RE: Noob Dotazy - Whitey - 01.11.2011

(01.11.2011 v 22:08)Poutnik napsal(a): ... nicméně ta se dají najít i v regionech, ve kterých být nemají (pokud stopař už zná jejich stopu)...
Tohle je divné... minimálně začátek stopování musí být v regionu který má patřičné zvíře nastaven, jinak je něco špatně.


RE: Noob Dotazy - Poutnik - 01.11.2011

Špatně jsem se vyjádřil - regiony, kde jsou sice stopovatelní, ale je na ně minimální šance.


RE: Noob Dotazy - Tulgyr - 02.11.2011

(31.10.2011 v 21:38)BaRtS napsal(a): Na kolikátce potřebuju mít jezdectví na morgana? a když si udělám perk na nošení težké zbroje (lvl. 1) tak už se mi nebude objevovat že ji neumím používat?

30 jezdectví by ti mělo stačit Wink


RE: Noob Dotazy - BaRtS - 02.11.2011

a tó jak je dům poslední Výspa když jse jde z vyprony do isharu tak jediný po levé straně velký dřevěný takj jsem si koupil ohradu a nemuzu se do ni dostat chci to hlavne kvuli otmu konikovy a ještě že předtím mi šel předat kůň a tet nejde ze nemam dostatečnou znalost zvěřě nechápu hlavne že em koně měl se něco měnilo nebo oc?


RE: Noob Dotazy - Poutnik - 02.11.2011

Člověče, používej interpunkci :-) Jestli ti nejde předat kvůli znalosti zvěře, je možné, že má ten kůň naučen příkaz Zabij - v tom případě se znalost zvěře opravdu vyžaduje.


RE: Noob Dotazy - BaRtS - 02.11.2011

dík moc ale zajímá mě hlavně to ohledně té ohrádky


RE: Noob Dotazy - Marina - 02.11.2011

Kolikrat ti mam rikat, at sve dotazy formulujes jasne a zretelne. Tenhle mismas co tu pises se dost spatne cte, takze laskave si precti, co postujes.

Jinak ta farma byla zamcena na zamek...nevim proc to tak je. Kazdopadne ten pronajem se tyka regionu, takze nevim, jak k tomu priradit dvere. Snad jine GM.

Je dost mozne, ze kun, ktereho se ti snazi predat umi nejake spesl povely a vyzaduje vyssi skill nebo tak neco.


RE: Noob Dotazy - Whitey - 02.11.2011

Co je s dveřma u farmy? Pokud jsou v regionu farmy, tak se automaticky zablokují pokud není farma pronajatá (píšou to). Taky se nechají napojit na nájemní truhlu té farmy (vlastnost v nastavení dveří). Pokud chce mít ale vlastník farmu zamčenou, musí si tam nechat dát zámek (zvládá i hráč-kovář).


RE: Noob Dotazy - Marina - 02.11.2011

No tak dvere jsou prirazene farme, ale porad neni moznost je locknout nebo neco jine...krome teda hracskeho zamku. Ale to by pri kazde zmene majitele musel novy majitel menit zamek, coz je podle me...blby Smile. Ani u pronajmu to tak neni. Da se teda nejak zamknout jinak?


RE: Noob Dotazy - Whitey - 02.11.2011

Nevidím na tom nic divného, pokud to chce mít zamčené, musí si tam dát zámek... Zámek jde normálně vyrobit i instalovat.
Region farmy nebo vazba na rentbox slouží pouze pro to aby byly dveře zablokované pokud není farma pronajatá.
Maximálně tak můžu spáchat aby se při vypršení nájmu promazaly zámky.


RE: Noob Dotazy - Marina - 02.11.2011

Promazani zamku by se hodilo, protoze nevim jak je na tom sundavani zamku a podobne.


RE: Noob Dotazy - Whitey - 03.11.2011

Prověřím a doplním.


RE: Noob Dotazy - Whitey - 03.11.2011

Upraveno.
Doplňující poznámka: Pokud běží nájem nemusí u sebe nájemce nosit klíče - při pokusu otevřít dveře blokované RentBoxem se počítá jako by je měl u sebe (neplatí pro spoluvlastníky).