Manawydan Fórum
Noob Dotazy - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Dotazy (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Téma: Noob Dotazy (/showthread.php?tid=173)



RE: Noob Dotazy - Stig - 08.01.2013

Hotovo.


RE: Noob Dotazy - Poutnik - 15.01.2013

Jsem jedinej, nebo se ještě někomu nejde připojit tady přes webový rozhraní k IRC?


RE: Noob Dotazy - Ilicius - 15.01.2013

No mě taky nejde.


RE: Noob Dotazy - BaRtS - 19.01.2013

tak to nechápu když mám v receptu že potřebuju perk Znalost výbušnin a pokud vím tak se to přejmenovalo na pyrofor a ten mám a když klikám tak mi to píše že nemám požadovaný perk tak sem trochu jelen


RE: Noob Dotazy - Whitey - 19.01.2013

Znalost výbušnin není, ta se opravdu přejmenovala na Pyrofora. V návodu být nemůže, pouze Mistr výbušnin.
Mistr výbušnin a Pyrofor jsou rozdílné perky. Pyrofor je na používání, Mistr výbušnin na výrobu.


RE: Noob Dotazy - BaRtS - 19.01.2013

a sem doma no Biggrin díky za osvětlení
A ještě jeden dotaz hodláte někdy zprovoznit nemoci?


RE: Noob Dotazy - BaRtS - 26.01.2013

Jenom by mě zajímalo Proč je Lucius v Chládku a na jak dlouho? nikdo mi ni neřekl....


RE: Noob Dotazy - Stig - 26.01.2013

Jak neřekl? Když tě zavřeli, tak si online byl.. Říkal sem, že si zadržený do doby než se rozhodne o trestu. A určitě tušíš, za co, takže až bude rozhodnuto o vině a trestu, tak budeš mít minimálně v batohu pokutu a budeš přesunut do běžného vězení.


RE: Noob Dotazy - BaRtS - 26.01.2013

tvle a já si mysle že už si odpikávám trest Biggrin tak to aspon můžu ultiu otevřít až za měsíc Biggrin a věnovat se konečně jiné hře Biggrin


RE: Noob Dotazy - Stig - 26.01.2013

Nekdy si rikam jestli neni na case abych si ke zdi prilepil hodne tlustej kus molitanu.. Sad


RE: Noob Dotazy - Poutnik - 26.01.2013

Stigu, musíš uznat, že většinou je vazba v Isharu mnohem delší, než samotný trest po rozsudku.


RE: Noob Dotazy - Stig - 26.01.2013

Nemusím, většinou nevětšinou.. nemyslím si to. Navíc tady se bavíme o jednom konkrétním případu.
Vazba trvala necelých 24 hodin. Nevím co víc mám dělat, abych to urychlil. Tedy vím, ale to se vám taky líbit nebude. Myslím, že uvedená lhůta je víc než solidní a maximálně vstřícná a neobtěžující. K vazbě byly vážné důvody a pominula ihned, jakmile to bylo možné. Myslím, že ani v reálu nemůžeš s takhle luxusní lhůtou počítat vždy a to by dnešní poměry měly být mnohem "humánější".
Pokud to někomu přesto vadí, je načase přestat se dostávat do problémů. Tím myslím zejména napadání členů armády a dalších osob, minimálně v případech kdy okolo stojí x svědků. Ale detaily všichni kdo se zapojí do diskuze jistě již znají, takže nemá cenu to rozebírat..

Fakt nevím, co víc dělat nebo jak jinak to řešit. Nějaký návrh?


RE: Noob Dotazy - progamer - 30.01.2013

kdyby se přiznal nemusí být ve vazbě ne? a mohl by se dát trest na místě, chápu to dobře?


RE: Noob Dotazy - BaRtS - 31.01.2013

ja se nechtěl přiznat protože mě chtěla stráž odvést neprávem tak se se do nií pustil Biggrin ale to nem cenu rešit to je zalezitost IG
Btw: Stigu nebo někdo jak to vidíte s těma nemocema chystáte se je někdy zavést?


RE: Noob Dotazy - Stig - 31.01.2013

Ja bych nemoci rad videl ve hre, ale bohuzel v tomhle ohledu jsem neschopny (neovladam ten mocny jazyk).. Sad


RE: Noob Dotazy - Whitey - 31.01.2013

Mám za to že jsou léta rozdělané, ale zcela netuším v jakém jsou teď stavu.


RE: Noob Dotazy - Marina - 31.01.2013

Pokud se mi povede rychle udelat co mam v planu, tak se na to vrhnu...jestli me nekdo nepredbehne.


RE: Noob Dotazy - BaRtS - 14.02.2013

jen Malej dotaz když chci přidat obrazek na web do galerky tak udelam vse spravne a obrazek tam potom neni Angry . netusite nekdo why?


RE: Noob Dotazy - Galran - 14.02.2013

Otázka je, co považuješ za "udelam vse spravne"?


RE: Noob Dotazy - Stig - 14.02.2013

Do jake kategorie vkladas, jaky je format (pripona) souboru a jak velky je soubor? Vyplnil si kolonku popis?
EDIT: Ted se mi tam povedlo jeden obrazek vlozit do kategorie Obrázky ze života..