Manawydan Fórum
Noob Dotazy - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Dotazy (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Téma: Noob Dotazy (/showthread.php?tid=173)



RE: Noob Dotazy - Keringer - 18.05.2013

Mělo by stačit pouze chytit pravý dolní roh toho okýnka a roztáhnout si herní okno podle vlastních potřeb.


RE: Noob Dotazy - Stig - 18.05.2013

Jinak taky viz zde Smile
http://www.youtube.com/watch?v=3pbso2Zk2x8&t=7m0s


RE: Noob Dotazy - Vurg - 18.05.2013

Jo, už to mám, díky moc Smile


RE: Noob Dotazy - Poutnik - 16.06.2013

Potrhnu ticho a zeptám se, jestli by nešlo zařídit, aby se IRC neustále nepřipojovalo a neodpojovalo od MW Smile


RE: Noob Dotazy - Whitey - 16.06.2013

Geo je na dovolené, já tomu bohužel nerozumím.
Vypadá že je asi problém na straně irc servru, protože log píše že je účet zabanován. Možná nějaká protibotová skripta...


RE: Noob Dotazy - Finquero - 02.07.2013

jak těžké by bylo zprovoznit MW client pro MAC? Je to vůbec reálné, nebo by se musela přepsat celá hra?


RE: Noob Dotazy - RadstaR - 03.07.2013

Klient je psanej v C# a pouziva DirectX, takze veci, ktere na MACu zrovna nefrci.


RE: Noob Dotazy - Gheed - 22.07.2013

je možná zapálit výbušninu i jinak než prskavkou ?(alchymistický oheň) .. zkoušel jsem cestičku ze síry i cestičku třísky + síra ..ani jedno nemělo efekt Angry


RE: Noob Dotazy - Galran - 22.07.2013

Ke konci cestičky z třísek polož prskavku a na ní výbušninu.


RE: Noob Dotazy - Whitey - 22.07.2013

A nezapomeň na tu výbušninu postavit sud zemního oleje, nebo jiné hořlaviny Smile


RE: Noob Dotazy - Gheed - 22.07.2013

hmm to mě nenapadlo Biggrin .. hned to vyzkouším na... ehm jen tak na nikom samozřejmě 8-)

E: hoho tak ten olej je hodně cool


RE: Noob Dotazy - Whitey - 22.07.2013

Nemusí to být nutně sud, stačí libovolná nádoba. Počet louží je ale dán obsahem nádoby.


RE: Noob Dotazy - Gheed - 27.07.2013

Tak jsem z těch výbušnin opět jelen Biggrin ... mám silu i obratnost na 68 a perk pyrofor na 2 ( znalost výbušnin 50). Já cely nabuzený, že na lvl 10 konečně něco trefím hodem výbušniny jsem byl opět zklamán. Biggrin Ano nečekám, že trefím kdo ví co, ale přísahám, vyházel jsem na kozu 30 výbušnin a nic, na laň 30 a nic, následně na vrabce 30 a ani jedna trefa a nakonec jsem zkoušel krysu a taky nic. Můj alchymista vždy vezme a hodí to někam do tramtárie (takhle neházím ani já po 15 pivech Biggrin). Takže má noob otázká zní: Je tohle normální ? Nebo jsem jen takový smolář a pokaždé, když bylo určité % na selhání, tak jsem se do něj trefil ?

E: Tak problém jsem vyřešil sám, aneb přišel jsem na trik, jak zasáhnout jakékoliv npc bombou .. stačí neházet na něj, ale na políčko na kterém stojí Smile


RE: Noob Dotazy - Talon - 30.07.2013

podivny bug


RE: Noob Dotazy - Gheed - 02.08.2013

Hm, ten trik je sice super, ale v nějaké větší mele nebo lese je absolutně nepoužitelný (a to nemluvím, že kliknout u některých monster na políčko, aniž bych klikl na něj, je opravdu umění Biggrin). Jinak stále netrefím ani krysu Angry a to už jsem zase docela pokročil.

Nešlo by udělat, aby se bomby nestockovaly ? Angry Pokud chci odpálit něco silnější stylem, že mi ho drží war a já mu láduju pod zadek bomby, tak je musím skládat po 1 na sebe a ono je opravdu otravné ty bomby neustále rozdělovat, když už to tam je jedna velká mela Biggrin


RE: Noob Dotazy - Stig - 02.08.2013

Nestackování stackovatelných věcí bude vždy krok zpět.. Co pak budeš dělat s desítkama jednotlivýma bombama v kontejneru? Sledovat hlášku "Do tohoto kontejneru se nevejde víc věcí" pokaždý, když se pokusíš o cokoliv? Smile A to samé bude mít i ten chudák alchymista, co to bude vyrábět, krom toho, že on bude dělat spousty nestackovatelných druhů, takže to pro něj bude úplný horor je vyrábět..

Já bych jen doporučil rozdělit si to předem, než vyrazíš.. následně můžeš i použít funkci "hromadný přesun", která ti na to jedno políčko vyskládá automaticky těch bomb třeba 20 a nemusíš dělat nic jiného než držet kontrol při přetahování itemu a vyplnit číslici.


RE: Noob Dotazy - Talon - 02.08.2013

ja jsem to resil tak, jak psal stig, presne do rohu baglu sjem si naskladal vybusniny, tak ze se nestackovaly, udelal jsem makro na zacilit posledni a hazel, uprimne jsem to ale vubec nepouzival, kdyz jsem se pokousel o quest u vojaku, trefil jsme misto bandity vojaka a hned bylo po me


RE: Noob Dotazy - Whitey - 02.08.2013

Tak tohle házení na políčko budu muset opravit, sjednotit s házením na NPC Smile
Na šance se podívám, nevím co vše tam hraje roli.


RE: Noob Dotazy - Gheed - 02.08.2013

(02.08.2013 v 19:19)Stig napsal(a): Nestackování stackovatelných věcí bude vždy krok zpět.. Co pak budeš dělat s desítkama jednotlivýma bombama v kontejneru? Sledovat hlášku "Do tohoto kontejneru se nevejde víc věcí" pokaždý, když se pokusíš o cokoliv? Smile A to samé bude mít i ten chudák alchymista, co to bude vyrábět, krom toho, že on bude dělat spousty nestackovatelných druhů, takže to pro něj bude úplný horor je vyrábět..

Já bych jen doporučil rozdělit si to předem, než vyrazíš.. následně můžeš i použít funkci "hromadný přesun", která ti na to jedno políčko vyskládá automaticky těch bomb třeba 20 a nemusíš dělat nic jiného než držet kontrol při přetahování itemu a vyplnit číslici.

Tomu říkám pure zamítnutí Biggrin .. aspoň jsem to zkusil, nějak si poradím. Smile


RE: Noob Dotazy - Stig - 03.08.2013

To jsem nechtel, jen varuju pred vaznymi riziky.. Biggrin
Vsak az budou ty sance sjednoceny, tak to vicemene zacne byt cim dal tim vic jedno, ne? Smile