Manawydan Fórum
Noob Dotazy - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Dotazy (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Téma: Noob Dotazy (/showthread.php?tid=173)



RE: Noob Dotazy - Taries - 16.09.2013

bohužel už jsem jeden reset za hraničáře měl a pokud se nepletu tak víc jich povoleno neni Smile


RE: Noob Dotazy - Whitey - 16.09.2013

Pak nezbývá než dokopat mne k dokončení NL. Koncept mám, ale ke skriptování se nedostanu Smile


RE: Noob Dotazy - Stig - 16.09.2013

Za těchto okolností řekl bych ten jeden perk klidně zrušíme.. Jinak ale NL se nemůžu dočkat. Biggrin


RE: Noob Dotazy - KoalaStar - 16.09.2013

(16.09.2013 v 17:20)Whitey napsal(a): 2KoalaStar: Pokud je mrtvola tvá, měla by jsi se automaticky obléknout a vybavit po dvojkliku na ní. Nejsem si jist zda funguje pokud už máš mrtvol víc.
Jo, moje mrtvola se posbírá hned.. Já myslela jestli jdem nějak nahazet do batohu všechno z těch co zabiju? Smile


RE: Noob Dotazy - Poutnik - 16.09.2013

AutoLoot tu neni, díky bohu za to


RE: Noob Dotazy - KoalaStar - 17.09.2013

(16.09.2013 v 23:50)Poutnik napsal(a): AutoLoot tu neni, díky bohu za to

Ok, děkuji za odpověď. Blush


RE: Noob Dotazy - Taries - 06.11.2013

noob dotazThumb Up: za jak dlouho dospěje mládě raptora? Biggrin
dají se množít i zvířata jako medvědi, popřípadě vypadají mlaďata jinak/maji jine staty?


RE: Noob Dotazy - Taries - 17.11.2013

spíš než dotazy mám možna bug report:
ve hře jsem narazil na 3 NPC co mi za 5 ruznejch postav vždy rekli to stejne nebo nic. Jakan kousek od kohany vždy to stejne, Emil v pristavu kousek od hl. brany nic a ten elf na J... v ružovem triku v přistavu taky nic, tak nevím jestli nejsou buglí nebo něco.
Další věc: Dneska jsem si založil wara a lootnul jsem s NPC kožene rukavice když je nasadim tak mi to piše že neznalost zbroje mě omezuje... (silu na ně mam).


RE: Noob Dotazy - Whitey - 17.11.2013

Neznalost = nemáš perk, tj. máš pak horší útok a obranu. Požadavek na sílu ovlivňuje postih obratnosti.


RE: Noob Dotazy - Taries - 17.11.2013

nojo jenže war začina s perkem na lehkou a stredni zbroj na 4. urovni


RE: Noob Dotazy - Whitey - 17.11.2013

Nemáš při tom štít?


RE: Noob Dotazy - Taries - 17.11.2013

nemám nemám právě že jsem lootnul jen ty rukavice a nic jineho jako zbroj nemam, jen robu, triko, boty a kalhoty


RE: Noob Dotazy - Whitey - 17.11.2013

Ta hláška je od poklesu obratnosti. Můžeš se mrknout jestli a o kolik se změní?


RE: Noob Dotazy - Taries - 17.11.2013

obratnost se mi pravě nezměni


RE: Noob Dotazy - Whitey - 17.11.2013

Mrknu na to. Možná tam zůstává nějaká milióntina (typ čísla double má své mouchy) a pokud se nerovná postih nule, tak to hází zprávu.
Ověřím a dám vědět.


RE: Noob Dotazy - Taries - 24.11.2013

[Obrázky: mw_drop_zps757d00ae.png]

Tohle mi dneska padlo z Krále lesních goblínů v tom dungu ve Vilhelmovicich je to bug nebo to fakt muže dropnout? Biggrin


RE: Noob Dotazy - Ilicius - 24.11.2013

Já si skoro říkám, zda mu to tam někdo šílený nenechal...


RE: Noob Dotazy - Whitey - 24.11.2013

V definici lootu to rozhodně nemá, ani ve výbavě, ani jako defaultní zbraň. Spíš to vypadá na pozůstatek z něčího eventu, uvidíme jestli se k tomu přihlásí někdo z RT.


RE: Noob Dotazy - Stig - 24.11.2013

Trvalé očarování = špatné.
Prakticky nekonečný poison = ještě o něco horší.
Biggrin
Já o tomhle nic nevím, ale zbraň jsem nyní upravil (dočasné očarování i snížení počtu poison zásahů). Pokud se budou dávat do oběhu podobné věci a tuny trvale očarovaných itemů, bude nutné to řešit dříve nebo podějí wipováním těchto itemů. Je to naprosto přehnané, v tom měřítku v jakém se to pouštělo do světa.


RE: Noob Dotazy - Taries - 24.11.2013

škoda že to nebyl třeba Mustaf Tongue