Manawydan Fórum
Noob Dotazy - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Dotazy (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Téma: Noob Dotazy (/showthread.php?tid=173)



RE: Noob Dotazy - Ilicius - 05.09.2010

No, pokud vím tak na ně platí staty naprosto stejně jako na mele zbraně..jediný rozdíl je, že na kuše nedostávaj bonus za sílu a postih na sílu se u nich projevuje šancí na natažení a jsou nanic.


RE: Noob Dotazy - Noobel - 05.09.2010

(05.09.2010 v 13:07)Ilicius napsal(a): No, pokud vím tak na ně platí staty naprosto stejně jako na mele zbraně..jediný rozdíl je, že na kuše nedostávaj bonus za sílu a postih na sílu se u nich projevuje šancí na natažení a jsou nanic.

No, já si to tak myslel také, ale většina lidí mi to vyvracela, proto bych rád měl jistotu Smile


RE: Noob Dotazy - Ilicius - 05.09.2010

Jediný co ti můžu říct, že at koukám jak koukám, tak rychlost utoku závisí spíš na dexe, než stamině...v rozporu s tím co je na foruSmile


RE: Noob Dotazy - Moriel - 13.09.2010

Prosím o radu ,jak vstopit do řádu Corellona jako akolyta.
U svatyně v elfské osadě má knihu, ale vstoupit do řádu nejde.
Děkuji


RE: Noob Dotazy - HaF - 13.09.2010

Zkus to v puvodni svatyni u mesta.


RE: Noob Dotazy - Dommi - 13.09.2010

Když mi napíšeš na SZ přesný čas (na minuty), kdy budeš čekat u elfího srubu, tak tě do církve velmi rád pozvu.


RE: Noob Dotazy - Moriel - 13.09.2010

Děkuji a pár rad jak hrát efektivně kněze by se hodilo.
Jestli ze začátku používat jen modlidby,nebo dávat body do uderného boje a
kombinovat to.
Je to pro mě velká neznámá a nerad bych dával body neefektivně.
Děkuji předem za každou radu


RE: Noob Dotazy - Colwyn - 13.09.2010

Otázka je co vlastně chceš hrát.
Ale pokud do začátku budeš používat jen modlitby, tak nic nezkazíš a postupem času uvidíš co a jak.


RE: Noob Dotazy - Fenek - 13.09.2010

Tady bych si dovolil podotknout, že záleží hlavně na tvém stylu hry a na tom, jak chceš svou postavu jako takovou vůbec hrát. Každý hráč má ideál jinde. Někdo hraje kněze jako spojení slabšího bojovníka a slabších modliteb, někdo se zaměřuje spíš na zraňující a oslabující modlitby, někdo spíše na léčivé a posilovací, někdo kombinaci obou. Základ u každé postavy je, aby sis řekl, co hodláš ve hře dělat. Jestli chceš bojovat, léčit, kázat, zraňovat, soupeřit v duelech, jestli chceš chodit sám, nebo ve skupině, jestli se chceš zaměřit na boj na dálku, nebo na blízko... Tohle a další věci ovlivňují výběr dovedností a perků.


RE: Noob Dotazy - Talon - 14.09.2010

viz za jednoho z nejlepsich knezu se da povazovat Gerg ( moradinsky trpaslik) nejel ani astral ani nekro body si daval do viry, meditace a do boje a tak, pak se z nej stal nejsilnejsi knez-tank Smile je jen na tobe jaky chces byt, ja osobne napriklad preferuju healovani z dalky takze knez jondala je pro mne jasna volby ( jedina nevyhoda je ze musis stat vedle healovanehoBiggrin


RE: Noob Dotazy - Fenek - 14.09.2010

No... Gerg je jeden z "nejlepších kněží" co se solo PvP/PvE týká.


RE: Noob Dotazy - Moriel - 14.09.2010

Ještě pár otázek:
Po vstoupení do určitého řádu nelze již vzývat jiné bohy beztrestně?Což znamená že před každou modlidbou je radno uvést svého boha?
Doba mezi akolytou a knězem se určuje lvl. nebo to je doba neurčitá?
Díky


RE: Noob Dotazy - Colwyn - 14.09.2010

Ano mělo by to tak fungovat.
A dobu mezi akolytou a kněžím určuje nějaký starší kněz... Například u nás třeba musel vést alespoň jednu mši.


RE: Noob Dotazy - H.O.N - 16.09.2010

Vzhledem k tomu že jsem dosáhl pro mě slušného lvlu (20) a ukončil testování hraničáře tak mě zajímá následující věc. Je nějaká třeba i mizivá šance takzvaně "zresetovat" postavu přičemž by zůstaly exp získané hrou a bylo možné znova rozdělit dovednostní body a perkovní body? Dotaz je to debilní a nehodný vaší inteligence ale za zeptání nic nedám. Smile


RE: Noob Dotazy - Fenek - 17.09.2010

Co já vím, tak je možný postavu zresetovat s tím, že o všechno přijdeš.


RE: Noob Dotazy - Marina - 17.09.2010

My delat nic nebudem. Jediny co ty muzes udelat je smazat ji.


RE: Noob Dotazy - H.O.N - 17.09.2010

tak nějak sem tu odpověď tušil. nakonec se tak i stane... btw kdy budou drowové? (další dpo)Biggrin


RE: Noob Dotazy - Moriel - 17.09.2010

Koukám že lze pro kněze lze koupit pár perků,které nejsou popsané ve WIKI.
Třeba mistr léčení a mistr duchovní sféry mohl by někdo upřesnit informace?
Děkuji


RE: Noob Dotazy - sarja - 17.09.2010

na wiki jsou .. momentalne nejsou "udelany"


RE: Noob Dotazy - Moriel - 17.09.2010

Měl jsem namysli tento perk ti přidá to a to.Protože to již nejde vrátit.