Manawydan Fórum
Noob Dotazy - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Dotazy (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Téma: Noob Dotazy (/showthread.php?tid=173)



RE: Noob Dotazy - Talon - 17.09.2010

mnelo by to zlepsit silu modliteb z te sfery, zvysit sanci a atd, jenze nejsou udelany takze i kdyz je mas prd udelaji


RE: Noob Dotazy - Gerg - 17.09.2010

http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=1635

Tyto perky vůbec nefungují, takže je zbytečné si je brát.


RE: Noob Dotazy - Moriel - 19.09.2010

Takže jaké perky pro kněze jsou momentálně nejvhodnější a fungují?


RE: Noob Dotazy - Noobel - 19.09.2010

Tak tady si musis zodpovedet hlavne otazky, jakeho kneze chces jet, nebot moznosti mas vazne hodne. Napriklad solo knez, buffer-healer(proste support), tank, DD-proklinac("nekro knez"). Vsehcno je po dobre volbe skillu a perku pouzitelne(jen tedy na to leceni a dmg nemas perky, ale tka muzes s tim pocitat a nechat si volno, ze...)


RE: Noob Dotazy - Moriel - 19.09.2010

Jelikož mám elfa a Corellona boha tak se výběr zužuje.Mam zatím jen víru a meditaci co to jde tak nevím co dát.Dobrá rada nad zlato.


RE: Noob Dotazy - Colwyn - 19.09.2010

Maximalizovaná modlitba určitě do začátku není špatná investice. Pak se hodí i perk, který ti přidá staty.


RE: Noob Dotazy - Moriel - 19.09.2010

A maximalizovana modlidba funguje?


RE: Noob Dotazy - Gerg - 19.09.2010

jj, tento perk funguje (aspoň Smile)


RE: Noob Dotazy - Moriel - 19.09.2010

Alespoň něco. Děkuji


RE: Noob Dotazy - Hamish - 07.12.2010

Mám pár otázek:

Funguje zamykání zámků paklíčem/počítá se s tím?
Funguje odhalování jedů/počítá se s tím? (Myšleno rozpoznání otráveného jídla atp.)
Jak má fungovat kartografie? Jen na nakreslení mapy, nebo i na její rozluštění? Případně, má být rozluštění jednorázové, nebo se bude mapa otevírat pouze tomu, kdo má dostatečný skill?


RE: Noob Dotazy - Stig - 07.12.2010

Zamykani zamku asi ne, leda odmykani, pokud tusim spravne.
Nevim.
Kartografii se kresli mapy. Zadne lusteni map ve hre imho vubec neni. Cist nakreslenou mapu muze kazdy.


RE: Noob Dotazy - Trisher - 08.12.2010

Zdravím, mám taky pár dotazů.
Například nikde jsem nenašel, jakým způsobem tady můžu pojmenovat známou postavu..
Pak taky, můžu nějak zjistit jakou mám známku, či jestli nějakou vůbec mám..? Možná je to nějak uděláno v novém klientu, ale toho nepoužívám (nejede mi).
Dá se tady platit u vendorů/NPC penězma uloženýma v bance anebo při nákupu musím mít nějakou hotovost vždy v batohu?


RE: Noob Dotazy - Colwyn - 08.12.2010

Neznámou postavu si pojmenuješ tak, že na ní klikneš a tam je nabídka změnit jméno.
Známka se určit nedá. Nápovědou ti mohou být zkušenosti, které bys měl zhruba každou minutu dostávat.
Hotovost musíš mít vždy u sebe.


RE: Noob Dotazy - Whitey - 08.12.2010

Odhalování jedů funguje u jídla a pití. Určující faktor je použitý jed (čím silnější, tím rozeznatelnější), proti tomu vaše Travičství, v malém množství i Všímavost a Inteligence.
Své známky prohlížet nemůžete, je to prevence proti hádkám za špatnou známku.
Možnost platit penězmi z banky zvažuji, časem se určitě objeví minimálně na územích měst.


RE: Noob Dotazy - Eržika - 08.12.2010

(08.12.2010 v 19:17)Whitey napsal(a): Možnost platit penězmi z banky zvažuji, časem se určitě objeví minimálně na územích měst.
Hloupost... Je to sice obcas opruz, ale to k tomu patri ne? Smile Jedina snad, kdyby se za to strhaval poplatek jako pri vyberu penez rovnou z banky.


RE: Noob Dotazy - monty - 08.12.2010

jůůů....a budeme mít i kreditky aby to bylo pořádně rp? Biggrin co blbnete šmarja?BiggrinBiggrin...vždyť o tom je právě rp ne že u sebe nebudu mít ani cent a všechno pude z bankyBiggrin...kam pak zmizí strach ze zlodějů


RE: Noob Dotazy - Welwet - 15.12.2010

tak jsem zas začal hrát..no ale kvůli tomu nepíšu..
a vlastně ono to sem tak úplně také nepatří ale, nemužu si pomoct a musím se zeptat.

co si vlastně může zabít archer bez tamingu?


RE: Noob Dotazy - Hamish - 15.12.2010

To záleží na tvém umu Wink Ne všichni hraničáři musí mít pety. S příchodem CS3 by se situace měla zlepšit, teď je to na hraně u všech povolání.


RE: Noob Dotazy - Whitey - 15.12.2010

Je to o rychlosti pohybu různých NPC, tedy zas jen o nastavení. Sólo s lukem je u nás v současnosti trochu problém, všechna NPC jsou dost rychlá. Uvidíme jaké změny přinese dnešní úprava CS.


RE: Noob Dotazy - Kain - 15.12.2010

No, asi tak...když je dost místa a máš lvl, tak s lukem dáš na sola takřka jakékoli npc co nekouzlí, nestřílí, hlavní otázkou je spíš, jestli to stojí za to (šípy nejsou zadarmo).