Manawydan Fórum
Sněm elfů - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Hráči hráčům (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Fórum: Elfové (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Téma: Sněm elfů (/showthread.php?tid=1772)



Sněm elfů - Owyn - 27.06.2010

Já, zastupující velitel Saary Tirnor Wanvalion svolávám na dnešní večer ve 21:00 sněm elfů. Dostavte se prosím do našeho srubu. Bude se dnes hlasovat o novém veliteli a také bych s Vámi ráda probrala situaci v Eflí komunitě. Děkuji za Vaši účast.


RE: Sněm elfů - Drake - 28.06.2010

Hmm, no ono by nebyle spatne nedavat o tom vedet v ten den, ale trochu driv jinak bych prisel...dalsi snem asi bude az za hodne dlouho, ale co uz


RE: Sněm elfů - Owyn - 29.06.2010

Nebyl to můj nápad. Žádost vzneslo několik elfů udělat to ten den. Takže se omlouvám, těm co to kvůli tomu nestihli.
Jinak prosím všechny elfy co jsou členy Saary Tirnor Wanvalion aby se postupně tento týden dostavili do srubu a zaznamenali svůj hlas pro zvolení nového velitele, do knihy k tomu určené. Nachází se na stole dobře připevněná, aby nám jí nějaký snaživec nechtěl odnést. :-)

P.S.: Kdo z Vás ještě nemá nový přístup do cechu napište mi na komunikační krystal jak budete online a já Vám ho přidělím.

Děkuji.


RE: Sněm elfů - Ilicius - 29.11.2010

No, pokud nikdo nemá námitky (návrh lepšího data) tak ve čtvrtek začnu RP svolávat sněm na sobotní večer. Poprosil bych aby se tu k tomu kdyžtak lidi trochu vyjádřili...tzn oznámili, jestli mají v plánu přijít, případně že se jim datum nehodí.


RE: Sněm elfů - Ilicius - 01.12.2010

Tímto vyhlašuju, že na na ráno 4.Toru (sobata 19:00) svolávám elfský sněm, projednávat se bude volba nového vůdce Saary, stejně jako posílení obrany srubu a plány na osvobození Eldamaru.
Avellion


RE: Sněm elfů - Sokar - 02.12.2010

Lonianus - Rád se dostavím Smile


RE: Sněm elfů - HaF - 02.12.2010

Ilicius, plati ta dohoda ze kdyz lognu a budem jen dva ze me odhlasujes za krale Eldemaru? Biggrin


RE: Sněm elfů - Sokar - 02.12.2010

trošku zbytečnej spam sem ne ?
Smažte to někdo Smile


RE: Sněm elfů - HaF - 02.12.2010

Jen overuju jestli se mi vyplati na ten snem prijitSmile)


RE: Sněm elfů - Dommi - 02.12.2010

Raknai se snad i staví, zvlášť, když přijde Maya 8-) A pokud nezapomenu a bude to v kalendáři.


RE: Sněm elfů - HaF - 02.12.2010

Maya davno neexistuje


RE: Sněm elfů - Dommi - 04.12.2010

Dík za sněm Ave, už jsem skoro zapomněl, jaká je s váma sranda :-)


RE: Sněm elfů - Sokar - 06.12.2010

Jako nový skladník Saary pověřený uklizením skladu. Dávám všem Elfům co mají osobní truhly ve skladu čas do 12.12. aby napsali mě nebo Avellionovy nebo aby daly vědět která z jakých truhel je jeho. V případě, že tak neučiníte bude vaší bedně vypačen zámek a věci dány do majetku Saary.
[ne nechceme vás okrást ale těch truhel nehrajícich hráčů je prostě moc] Děkuju Smile


RE: Sněm elfů - Ilicius - 14.12.2010

Další sněm je vyhlášen na ráno 16. Toru (čvrtek 19:00).
Avellion, vůdce Saary Tirnor Wanvalion

OOC: Dal bych to s větším předstihem, ale tlačí mě čas (Kristián)


RE: Sněm elfů - Ilicius - 08.04.2013

Tímto zvu všechny elfy na sněm, který se bude konat dne 13. Toru v 1 hodinu ráno (sobota 19:00) a na kterém, budou probírány plány na osvobození Eldamaru
Avellion, vůdce Saary Tirnor Vanwalion


RE: Sněm elfů - Ilicius - 12.04.2013

Bojím se že nestíhám, takže sněm se o hodinu posouvá.


RE: Sněm elfů - Triad - 14.04.2013

Děkuji za hojnou účast na včerejším sněmu.


RE: Sněm elfů - Hypo - 14.04.2013

Tímto bych rád omluvil svou neúčast.. Nestíhal jsem ( už asi dva dny jsem nelognul z dobrých důvodů v tomhle.. Divném světě, jenž nazýváme realitou) ......


RE: Sněm elfů - Ilicius - 14.04.2013

Na sněmu byla naplánována výprava za mágem, vzhledem k tomu, že by to podle všeho chtělo větší množství lidí, tak se prosím zapojte do tohoto hlasování o čase. http://doodle.com/piqcuw9qhbxb3emw


RE: Sněm elfů - Ilicius - 14.04.2013

A teď mi řekněte, kdo je Elfik, mohli by jste tam prosím psát jména postav, eventuelně aspoň nějaké dost známé přezdívky (např. to co máte na fóru)?