Manawydan Fórum
CHYBA Orim krysy - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Chyby v betatestu (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=80)
+---- Fórum: Interakce (questy) (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Téma: CHYBA Orim krysy (/showthread.php?tid=2545)

Stránky: 1 2


CHYBA Orim krysy - Grimmagor - 27.04.2012

Zkusil jsem ten základní Q u fontány a přestože mám zabito 30 krys , nechce Orim Q přijmout jako hotový. Postava - Kazador


RE: CHYBA Orim krysy - Marina - 28.04.2012

Co ti pise pri dvojkliku?


RE: CHYBA Orim krysy - Aerienne - 28.04.2012

Potvrzuji, v ukolech mam krysa 30x/30 ale kdyz za nim dojdu tak tam mam vysvicenou jedinou odpoved 'Jeste ne. Pracuju na tom'


RE: CHYBA Orim krysy - Marina - 28.04.2012

Zkuste ted prosim...


RE: CHYBA Orim krysy - Carwen - 28.04.2012

Už je to dobré


RE: CHYBA Orim krysy - Marina - 28.04.2012

Super, diky za report. Smile


RE: CHYBA Orim krysy - Fujiwara - 30.04.2012

Mě to teda pořád nefunguje. Mám 30x/30 a jde zvolit jen jedna odpověď - a to ta, že to ještě nemám hotové.


RE: CHYBA Orim krysy - Marina - 30.04.2012

Hm divny...netusim cim by to mohlo byt...jeste nekdo ma stejny problem?

Kdyztak ti zkusim resetovat quest a zkusis ho udelat znovu.


RE: CHYBA Orim krysy - Aerienne - 30.04.2012

u me to same - stale nejde, podle zářezů mám splněno
postava vílém stopa btw


RE: CHYBA Orim krysy - Talon - 12.10.2012

pokracovani po hlave bezhlaveho krale - Orim - nakazene krysy, Orim mi rkene at lovim nakazene krysy ze za hlavu je 20 stribrnych, nespusti se nic, zadny zabij 50 nakazenych krys nic takoveho, jdu vybit nakazene krysy u mola ( protoze to snad jsou jediny v celym isharu) a neni z nich zadny loot a Orim ted vubec se mnou nemluvi


RE: CHYBA Orim krysy - Stig - 13.10.2012

Kód:
"Ty krysy mají být nakažený morem. Nevim jestli ho přenášej, ale každopádně tohle neni práce pro každýho. Určitě z toho něco kápne, já už sem taky pomoh a docela se to vyplatí. Dají ti za každou krysí hlavu 20 stříbrných, můžeš jich přinýst až 100.
(..)
Jo a až si půjdeš pro odměnu, tak ta se dává u Úřadu."

Hráč nevidí žádné počítadlo, to je normální. Určitě zabíjíš NPC se jménem "Nakažená krysa"? V přístavu jsou jen obyčejné, ale nedaleko jsou i ty nakažené. Pak zajdi k radnici, stojí tam NPC Stavros, který dává odměnu.
Prošel jsem to celé a vypadá to bezchybně. Pokud Ti to stále nepůjde, tak to pak radši testnu i ve hře s právama hráče.
Každopádně žádný zabití Nakažené krysy se Ti dosud nezapočítalo (GM to může zjistit přes Tag), moje podezření je, že si zabíjel ty obyčejné..


RE: CHYBA Orim krysy - Talon - 13.10.2012

urco nakazene, jak jsou na molu ti tri lide s Q tak park kroku nahoru v ulicce jsou nakazene krysy, na lvl 12 z nich dostavam jeden exp, z normalni krysy nedostanu nic, vzdycky je odprasknu kouli chladu zpoza zidky


RE: CHYBA Orim krysy - Stig - 13.10.2012

Mas pravdu.. vypada to, ze se vubec nespusti Trigger OnKill ktery ty krysy maj.. Kazdopadne nechapu proc. Bud se to musi predelat na jinou techniku "zapoctu", nebo se odhali nejaky konkretni bug v tom Triggeru. Kdyztak to predelam aby z nich padaly trofeje ktery pak odevzdas u ty radnice Stavrosovi..


RE: CHYBA Orim krysy - RadstaR - 13.10.2012

Asi by bylo lepsi chybu opravit nez to predelavat a nahrazovat necim jinym Wink


RE: CHYBA Orim krysy - Stig - 13.10.2012

Tak to je urcite idealni, ale chtel sem jen rict, ze kdyby nebylo zbyti, tak mame varianty.. Biggrin


RE: CHYBA Orim krysy - Marina - 13.10.2012

Zda se mi, ze tyhle triggery si delaji co chteji. Vim ze jednu dobu nefüngovaly, pak zase fungovaly...ted zase nejspis nefunguji...


RE: CHYBA Orim krysy - Talon - 13.10.2012

u toho stavrose je reset tagu kdyz sjem ho dal najednou mam jednu hlavu, tak reset tagu to resrtne na jednu hlavu, stale se ale pocet mrtvol nezvysuje


RE: CHYBA Orim krysy - Stig - 22.10.2012

Ulozeno jako bug1018..


RE: CHYBA Orim krysy - Talon - 22.10.2012

neco jsme si ted uvedomil, ozkousim to pozdeji, ale stejnak to nebude treba pokud se toto opravi vseobecne

OKA- pokud date reset tagu a odevzdate 1 hlavu ziskate 0 expu a 1 stribrny, pak staci dat reset tagu a zse dostanete stribrnakBiggrin


RE: CHYBA Orim krysy - Stig - 01.11.2012

Uz by to melo fungovat, podle mych testu, pripadne chyby hlaste v bug1018..