Manawydan Fórum
Serenin ukradený šperk - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Chyby v betatestu (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=80)
+---- Fórum: Interakce (questy) (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Téma: Serenin ukradený šperk (/showthread.php?tid=2839)



Serenin ukradený šperk - Pietro - 29.10.2013

když dám na výběr u Frandese Mlč já tě dostanu! ...zabiju ho,šperk u sebe nemá a ukol se neaktualizuje,tudíž musím počkat na spawn frandese a dát,že mu věřím...


RE: Serenin ukradený šperk - Stig - 29.10.2013

Moc si to nepamatuju a nevím, jestli to není nežádoucí spoiler, ale ten šperk tuším u sebe nemá správně, protože ho neukradl.. Smile Možná se ale pletu, je to už dlouhá doba, co sem to naposled viděl.
Tak jako tak by se to asi dalo minimálně předělat do uživatelsky přívětivější verze.


RE: Serenin ukradený šperk - Talon - 29.10.2013

ten quest konci vagne, jakoby mel pokrracovat a vzdycky me to matlo


RE: Serenin ukradený šperk - Pietro - 30.10.2013

Jo,ale jde o to,ze pri volbe,ze ho z nej vymlatim,coz vlastne skryte i Serenna chce,se pak nic nestane a musi se akorat cekat na ten spawn...


RE: Serenin ukradený šperk - Poutnik - 30.10.2013

Taky jsem to delal uz strasne davno, ale snad se mi to dobre vybavuje. Problem je v tom, ze kdyz toho chlapka zmlatis, t ak se snad ani neobjevi zadna instrukce, ze bys mel jit zpet do hostince a nahlasit tej zenskej, ze si pohorel. Ale nevsadil bych na to.


RE: Serenin ukradený šperk - Ilicius - 30.10.2013

Tak pokud vím, tak Frandes má začít mluvit, když ho dost zmlátíš...potíž je, že mám pocit, že tohle nefunguje zrovna stoprocentně. Takže ho člověk občas zabije a nic se nestane.


RE: Serenin ukradený šperk - aretho - 30.10.2013

tuším že to fungovalo po první úspěšné ráně, ono nevim jestli noobík má vůbec šanci ho "dost zmlátit"...ale pamatuju si že to taky dělalo problém.


RE: Serenin ukradený šperk - Pietro - 31.10.2013

(30.10.2013 v 23:43)aretho napsal(a): tuším že to fungovalo po první úspěšné ráně, ono nevim jestli noobík má vůbec šanci ho "dost zmlátit"...ale pamatuju si že to taky dělalo problém.

právě,že jsem ho pěstmi zabil Biggrin


RE: Serenin ukradený šperk - Askae - 06.01.2014

Ahoj,

Serenin quest stále nefunguje ,mám zmlátit toho týpka,ale když ho napadnu,nic se nestane a pěstmi ho zabiju.
šperk u sebe nemá a quest se nijak neaktualizuje


RE: Serenin ukradený šperk - Talon - 06.01.2014

tento quest jaksi neni doplnenej, jedine jak ho vvyresit je si s nim promluvit a on te nekam posle


RE: Serenin ukradený šperk - Askae - 07.01.2014

Hmm.
Díky za radu,ale už jsem bohužel v té fázi,že Dora v hospodě se mnou nechce mluvit a u Frandese mám na výběr jen jít pryč,nebo ho zmlátit.
Asi to teda nepůjde dodělat...


RE: Serenin ukradený šperk - Pietro - 07.01.2014

Jo pujde,pockej si az se Frandes spawne Smile


RE: Serenin ukradený šperk - Askae - 07.01.2014

Už jsem zkoušel 2x respawn a zatím nic.Tak to zkusím dál :-)


RE: Serenin ukradený šperk - Pietro - 08.01.2014

Aaha,tak si zkus nechat od Gm ten quest nejak zrusit,pokud to jde a znovu Smile


RE: Serenin ukradený šperk - Stig - 08.01.2014

Jo, jde to. Nejlepsi by ale bylo to napred opravit/upravit. Ten quest by mohl bejt dobrej v tom, ze neni tak uplne tradicni a ze je tam vic moznych koncu, ale momentalne je to takove nejasne/nefunkcni. Idealni by bylo tam do odmen rovnou zaclenit i reputaci pro Ishar podle toho co si dana postava zvoli anebo i perky nebo presvedceni do moznosti v dialozich. Uvidime, co se s tim bude dat udelat a kdo kdy se k tomu dostane..


RE: Serenin ukradený šperk - Askae - 08.01.2014

Tak díky Stigu,

zatím to nechám být.Třeba se k tomu někdo dostane :-).Nepůjde ten quest u mě teda smazat?
Ať mi to v úkolech nestraší?

Díky


RE: Serenin ukradený šperk - Askae - 08.01.2014

Jo Pietro,taky díky za odpovědi.


RE: Serenin ukradený šperk - le_dechu - 21.01.2014

(08.01.2014 v 20:54)Askae napsal(a): Tak díky Stigu,

zatím to nechám být.Třeba se k tomu někdo dostane :-).Nepůjde ten quest u mě teda smazat?
Ať mi to v úkolech nestraší?

Díky

Ja jsem to dokoncil v obou variantach, pravda ze na variantu, kdy ho musis zmydlit jsem musel pockat nekolik lvlu :-D k tomu respawnu podle meho bude stacit pockat az se nekdy otoci server ne? to by mohlo byt fresh spawned.