Manawydan Fórum
Bugy ... - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Dotazy (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Téma: Bugy ... (/showthread.php?tid=2954)

Stránky: 1 2 3


Bugy ... - Hypo - 14.02.2014

Ahoj!

Dnes jsem po delší době spustil mw (Wááu!)

- Postava co použila kouzlo na přeměnu ve tvora, přesněji horského obra, v tomto těle zůstala (nechal jsem čekal cca. 30min. ) i po delší relogu v něm přetrvává... BUG?

- Věci v bance, pokud mi propadl nájem a měl jsem locknuté věci v domě. Všechny věci se sice přesunuly do banky, ale zůstaly locknuté. (tj. nešlo s danými předměty manipulovat)... BUG!

O cedulce na dveřích se radši nezmiňuji, protože A) Vlastník by si to měl očekovat B) Kdo ví jestli to nakonec není chyba hráče Happy


RE: Bugy ... - Stig - 14.02.2014

Vítej zpět!

(14.02.2014 v 07:25)Hypo napsal(a): - Postava co použila kouzlo na přeměnu ve tvora, přesněji horského obra, v tomto těle zůstala (nechal jsem čekal cca. 30min. ) i po delší relogu v něm přetrvává... BUG?
Kdy ses prosím přeměnil do této podoby? Zkoušel si, jestli nepostačí normální smrt a oživení?

(14.02.2014 v 07:25)Hypo napsal(a): - Věci v bance, pokud mi propadl nájem a měl jsem locknuté věci v domě. Všechny věci se sice přesunuly do banky, ale zůstaly locknuté. (tj. nešlo s danými předměty manipulovat)... BUG!
Prosím jméno postavy, která má ty věci ve skladu (pokud jsou ještě ve skladu, pokud ne, dej souřadnice na pytel s věcma). Je nutné ručně opravit (GM - pokud bude řešit někdo jiný, použijte prosím i modifikátor příkazu "contained" na celý pytel s věcma a případně i zvlášť na všechny kontejnery uvnitř něj).

(14.02.2014 v 07:25)Hypo napsal(a): O cedulce na dveřích se radši nezmiňuji, protože A) Vlastník by si to měl očekovat B) Kdo ví jestli to nakonec není chyba hráče Happy
Co s cedulkou? Tongue Kdyžtak prosím o podrobnější info, pokud jde o bug (souřadnice, popis chyby, event. další detaily).


RE: Bugy ... - Hypo - 14.02.2014

Postava s kouzlem:
Artanis Táralóm, naposledy cca. Před měsícem... Ano, normální smrt jsem také zkoušel.

Postava s věcmi:
Menan Cantalé, Triad mi již pomohl, ale tuším, že v banku locknutých věcí bude možná více.

Cedulka:
Jednalo se buď o nedorozumění, nebo byla někde chyba... Nejspíše vše funguje jak má... (Nešlo otevřít majiteli domu cedulka s jeho správou)


RE: Bugy ... - Triad - 14.02.2014

Postava s kouzlem: Zkusil jsem příkaz [vzhled, následovala hláška, že cíl musí mít BodyValue 400-404 .. nastaveno BodyValue 401 a zdá se, že je problém vyřešen.


RE: Bugy ... - Guner - 14.02.2014

Cedulka:
Jednalo se buď o nedorozumění, nebo byla někde chyba... Nejspíše vše funguje jak má... (Nešlo otevřít majiteli domu cedulka s jeho správou)

Jop cedulka byla super , o nic nejde jen nedorozumění Biggrin Majitel je lampa a občas by zasloužil za ucho


RE: Bugy ... - Biosek - 03.07.2014

Dneska jsem zkousel zmenit jmeno peta, kdyz jsem byl v parte a nijak se mi to nepodarilo. Kliknout na jmeno v zalozce nejde a kdyz na zvire kliknu levym, tak v contextmenu neni na vyber zmena jmena :/

Jde to nejak? Nebo to schazi?


RE: Bugy ... - Are - 09.07.2014

Při výrobě zeleninového salátu(nevím jestli i jiných druhů) to vyhazuje hlášku "nedostatek surovin" přestože vám všeho všudy všecičko.


RE: Bugy ... - Whitey - 09.07.2014

Pokud děláš stejnou chyb jaká já při testu - chybí ti Mísa. U Zeleninového salátu je v surovinách, tj musí se k výrobě přidat (a spotřebuje se).


RE: Bugy ... - Are - 09.07.2014

(09.07.2014 v 16:16)Whitey napsal(a): Pokud děláš stejnou chyb jaká já při testu - chybí ti Mísa. U Zeleninového salátu je v surovinách, tj musí se k výrobě přidat (a spotřebuje se).

Máš pravdu, moje chyba...sorry Blush


RE: Bugy ... - Whitey - 09.07.2014

Nic se neděje.
Popřemýšlím jak zařídit aby ze salátů mísa opět padala.


RE: Bugy ... - Are - 11.07.2014

1)Flétna při zahrání melodie odochočí zvěř
2)Co se mi zdálo, tak řev/křik funguje jako šeptání?


RE: Bugy ... - Pietro - 11.07.2014

no ona flétna je jen na chvíli přitáhne k tomu kdo zahrál...pak se zase vrací na své místo Smile (krysař)


RE: Bugy ... - Ilicius - 11.07.2014

Jako co jsem viděl tak problém je, že pokud je zvíře tamnuté tak ho opravdu odochočí a nejen do konce trvání, ale trvale.


RE: Bugy ... - Are - 11.07.2014

(11.07.2014 v 16:31)Ilicius napsal(a): Jako co jsem viděl tak problém je, že pokud je zvíře tamnuté tak ho opravdu odochočí a nejen do konce trvání, ale trvale.

Přesně tak


RE: Bugy ... - Pietro - 11.07.2014

aha, trochu jsem to hned nepochopil...
jo taky jsem někomu odtamnul koně, zkoušeno tak 3x...


RE: Bugy ... - Masaro - 06.09.2014

Mám problem a obracím se ke scripterům!!!!!!!
Pokud jsem ve vezeni .. ok jsem zlodej.. okradam ... a kdyz za mnou bezi lama a zabije me guard... tak me zmizi i lama s vecma? kdyz ji nemuzu nijak uvazat a ani krmit? tak to je jen sranda ze jo?!!! kdyz dostanu vezeni 16 dnu tak me zmizi mount? to trosku nevyresene ... a myslim ze by to chtelo sakra opravit!!!


RE: Bugy ... - Pilgrim - 06.09.2014

S tímhle přístupem? Držím palce.


RE: Bugy ... - RadstaR - 06.09.2014

Pristup zajimavej a druha otazka .. tobe slouzi Lama jako prenosna banka, ze te to tak nasralo ?


RE: Bugy ... - Masaro - 06.09.2014

(06.09.2014 v 17:43)RadstaR napsal(a): Pristup zajimavej a druha otazka .. tobe slouzi Lama jako prenosna banka, ze te to tak nasralo ?


jde me v celku o princip... a je to proste nevymyslene Smile kdyz uz se hrac zavre, mela by se lama, kun nebo jinej pet proste nejak dat ustajit nebo neco... nemyslite? Smile


RE: Bugy ... - aretho - 07.09.2014

nikde kde sem hrál kdyžsem umřel nešel se pet sám dobrovolně ustájit...buď zařval taky nebo pobíhal po světě..vždy když umřeš nejdeš do vězení.
Takže ne nemyslím a to myslím můžu říct za všechny.