Manawydan Fórum
Od Thortogilyho - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Koordinace (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=63)
+---- Fórum: Nový Věk (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=100)
+---- Téma: Od Thortogilyho (/showthread.php?tid=3321)

Stránky: 1 2


RE: "Nový věk" - Thortogily - 18.02.2016

Největší problém tohohle shardu je chování RT k hráčům, což následuje v místní tradiční situaci kdy:
RT - my si nenecháme srát na hlavu, koukejte poslouchat
Hráči - my si nenecháme na hlavu srát též, adios
RT - koukejte hrát!
Hráči - disconnect
Kdo si tu hodlá tvrdit opak tak ať si dokola scrolluje status.

Už několikrát jsem říkal, že tento shard má neskutečné výhody ve svém provedení, ať už se jedná o clienta, upravený systém a celkové interakce, nicméně všechnu tu snahu tady pohřbí instantně to jak RT vypadá.

Dungy, loot, odměny apod.: Od te doby co mě sem Fujiwara přivedl nazpět to šlo všechno akorat ke dnu. Ano, sám jsem zastánce toho, že některý dungy nemaji byt solovatelne ubermágem, nicméně penalizovat ostatní hráče na úkor jednoho povolání bylo moc, nehledě na to, že ekonomika světa tu absolutně nefungovala, což vyústilo v tvrzení jednoho z gm stylem "musíme vytahat z hráčů peníze", což mělo za následek že Lovci neměli kolikrát na šípy, lidi s craftama začali krachovat a potom co? Skupina o 4 lidech šla dung, kdy za využitou vybavu vyhodili 3 zlatky, na konci dungu dostali zlatky dvě. Co to povídá? Že hráči přestali i dungovat.
Dungy bych teda udělal po vzoru fénixe, kdy je na konci u pokladu jeden ostry boss, kteryho 1-2 lidi prostě nesundaji a do pokladu jim dal fakt poklad a ne ten výsměch který udělá postava na 10 lvlu za jednu loveckou licenci.

RP systém známek: Zcela bych zrušil, nebo předělal, je to diskriminační systém na který se tu už několikrát nadávalo, kdy to byl fackovací systém GM pro hráče, který jim vadili. Nejsem zdaleka jediny kdo tohle nenáviděl, nehledě na to, že i když jsme si jako parta pěti lidí každý den dávali maximální známky, přišel jednou ubulánek a sestřelil nám známky na nulu všem. K čemu je tenhle systém, když evidentně neslouží k tomu, k čemu byl zamýšlen? Tušim že Fujiwara nebo někdo takovy tu tenkrat navrhoval system RP známek tak, že by dávaly instantně bonus expu a ne nějaky regulace vůči xp za hraní. Kdyby tu nebyly expy za hrani tak to tu dopadne jak na jinych shardech, kde lidi misto v hospodach a na "kulturnich" RP akcich, jen běhaji po dungach.

GM bych zákazal mít herní postavy, popř. by pravilo pravidlo supportu jak pro GM a jeho postavy. To nekonečný shízování za některým hráčským krkem a pak GMkovskou "polobožskou" postavou co díky tomu ví vše? Ne díky. Jakmile by herní postava GMka věděla něco, co ví GM - trest. Nebudu to tu rozepisovat, ale strááášně se pak divíte, proč si guildy místo ve hře, vše řeší skrze icq.

Města bych svěřil aktivním hráčům a celkově bych přerozdělil moc ve světě. Neříkám, že monty byl špatný starosta, ale za dobu co hrál se Ishar nikam neposunul, z povídáni jsem dokonce doslechl, že Ishar je momentálně i bez obchodu. Jakmile bude tedy starosta nějakého města, bez pověřeného zástupce a pryč déle jak měsíc, nastanou automatické volby (hráči by měli pochopit, že na tohle je jistá uroveň zodpovědnosti).

Některý nároky bych předělal z důvodu, že tu prostě nehraje 50 lidí a ani hrát nebude. Jde mi o to, že svět se prostě celkově zasekl. Pokuď má nějaký cech/skupina hráčů iniciativu, tak bych ji podporoval a ne jenom předhazoval tabulky, ktere tu fungovaly v době, kdy hráči měli ještě peníze. Pokuď banda tří lidí chce něco dělat s DL, ukázal bych jim cestu a dal ty možnosti, ne jenom dokola předhazovat "sežente si peníze, sežente si hráče, nic nebude" atd.

Gheedův návrh, co se týká boje o vesnice a přínosu materiálů se mi líbil víc než dost, něco takovyho funguje i v Albionu. Proč neudělat manawydan vic sandboxově živým? Ve světě bylo tolik vesnic, opuštěných měst a celkove provedeni Manawydanu k tomu davalo tunu příležitostí. Stráže bych tímhle udělal slabší, aby je průměrný hráč v pohodě sejmul a zavedl bych možnost, převzít města,vesnice,místa buď silou, nebo diplomacií. Aspoň by se rozhoupalo dění ve světě a nenastaly by ty situace, kdy 10 hráčů naběhne na jednu gardu a garda je seseká jak nic. Nevolám timhle po nějakym uchylnym EdwinPvP, jde mi o to, že celkove pojetí světa je přesluníčkované a hrát zápornou postavu tu nelze z důvodů jako:
GM onoho hráče práskne, hráč je zbuzerován GM za porušení neexistujících praviděl, hráč se snaží o intriky ale je to v rozporu s RP shardu, GM se "prostě" nelíbí RP daného hráče

Berte to jako můj poslední štěk, klidně si pak dál banujte jak je libo :-*
p.s. pokud si to nějakej chudák bude chtít zeditovat, aby si ostatní mysleli, že tenhle shard problémy nemá, tak at mi to ani nepovoluje


RE: Od Thortogilyho - Triad - 19.02.2016

Já myslím, že nikdo nic editovat nebude. Momentálně jsou tu důležitější věci na práci.
Díky za názor a feedback.


RE: Od Thortogilyho - Brak - 19.02.2016

Systém známek a fresh expů
Buď bych celý systém fresh expů zrušil a navýšil expy za zabíjení NPC/hráčů a craftění. A nebo sebral hráčům možnost známkovat a tím pádem by mohli známkovat pouze GMs. Každý ví jak známkování hráčů probíhalo, až na pár světlých vyjímek. Známkovat by se mělo za RP postavy a za vyplněný profil postavy, jak už jsem několikrát navrhoval. Fresh expy by neměli být samozřejmost jako teď.

Zakázat GM mít herní postavy
Jsem jednohlasně pro. Důvody jsou zřejmý, ať už se jedná o support věcí, tak informací nebo rozdělování zájmů. Taky už jsem kdysi navrhoval.

Na ostatní věci jsem svůj názor buď vyjádřil jinde, nebo k nim nemám co říct.


RE: Od Thortogilyho - Triad - 19.02.2016

Známkovat by měly jen GMs a to po tom, co dlouhodobě sledují chování dané postavy, zkontrolují vyplněný profil atp.
Zakázat GM mít herní postavy, jsou na to různorodé názory - promyslím, ale můj názor se nejspíš nezmění. Každopádně tento topic neslouží k tomu, aby se tu rozjel opět případný flame na tohle téma.
Díky za pochopení.


RE: Od Thortogilyho - Stig - 19.02.2016

Za celou dobu se objevily problémy s herní postavou GM asi tak dvakrát. Questaři se bez hraní ani neberou. Nehrající lidi ztrácí kontakt s realitou. Nabízet pozici questaře jen s podmínkou smazání herní postavy je dost odrazující. Mohli bychom se tím připravit o lidi, kteří prokazatelně udělali velký kus práce a nikdy s nima žádný problém nebyl. GM má i jiné možnosti, jak zneužívat své postavení, takže je to jen o lidech. Je třeba si uvědomit, že všechno jednou bude zneužito. Ale fakt nepokládám za řešení potenciálních krádeží usekat všem lidem ruce (protože s rukama přeci mohou krást). Je to klasická aplikace presumpce viny, což je objektivně chybný princip.


RE: Od Thortogilyho - Whitey - 19.02.2016

Známkování = Online XP. Zkušenosti jsou zaražené pouze při pětce - to vyžaduje nasrané GM, nebo hodně hráčů, nebo AFK trest. To znamená že Online XP hráč většinou dostává.
Statistika servru (http://www.manawydan.cz/?cont=gamestats): Online XP jsou cca 44% všech zkušeností získaných na servru za tři a půl roku. Expovat tedy lze i bez OnlineXP.
Uvažuji ale o zrušení vlivu hráčských známek, budou sloužit pouze jako orientační pro známkující GM.

Zakazovat GMku herní účet - shoda se Stigem. I GM se chce bavit. Support byl a bude trestán.

Města by se svěřila aktivním hráčům, pokud by aktivní hráči měli zájem. Nějak si mimo tebe a Segovese nevybavuji že by o to někdo na fóru žádal. A ty jsi zmizel těsně před koncem voleb.


RE: Od Thortogilyho - Thortogily - 19.02.2016

Online expy:
Když jsem hral za wara, barda, bylo mi to absolutně fuk, ale zaražení online XP u šmirgla, jen za to, že to není hipík se sklonama zulíbat každýho na potkání, jak mam potom asi jak craft hrát? Bylo jasny, že zaražení online xp u crafta = zastavení lvlu. Ve chvíli kdy jsem šmirglovi dal do ruky kopí a běhal s medvědem = GM restrikce na pety pro crafty (což mě osobně trochu rozesmalo v souvislosti že šmirgl chová zvířata typu ještěr a má problém s medvedem? wtf?). Stejný problém měl Rubby za svýho alcha, kdy mu GM soustavně dávali pětky za RP protože dungoval s medvědem (což se tu strhlo v nejeden flame a reakce GM? Alch prostě nesmí být bojovník...)

Expy u crafta:
Nadává na to kdekdo, můj malý návrh - za každý výrobek s kvalitou větší než průměr dostane craft automaticky expy (stejně jako když war sejme příšeru na podobnem lvlu). Pokuď to bude věc adekvátní jeho lvlu, dostane s větší kvalitou nejvíc expů, pokuď to bude item s náročností menší, expy se budou dělit podle toho o kolik hvězd/desítky % skillu má craft vyšší znalost. Tohle by vyřešilo nejeden problem, navíc by to dokopadlo crafty k tomu dělat náročnější předměty.
Co se týká zakázek, proč jsou tak meganesmyslny? U zakázech bych udělal možnost si říct jak těžkou ji chci. Pokuď mi npc nabídne i na vysokem lvlu zakázku pro blba, proč ji nesplnit? Těch pár expů navíc se hodí a já to milerád odevzdám. Ale dostat kolikrát zakázku u farma na škleněný džbán vína, ktery nemohu zvladnout? Některe ty automaticky generace byly naprosto mimo mísu a i kdybych huntil expy, plnění zakázek mě zruinuje (třeba u farma vám milerád řeknu kolik kombinací a obtížností by měl farm jako zakázku dostat, ty některé generace byly blbost).

Vendoři:
To jako fakt co se tu s tim dělo? Nechci ani pomyslet na to, o kolik zlatek jsem zrovna ja přišel, o to víc o kolik materialu pro Nullden a jeho stavby zmizelo v prázdnotě... některý změny bych nejdřív testoval a ne rovnou nasadil pro ostry provoz.

Můj konec:
Whitey ja tu hrál kvůli lidem na kterých mi záleželo a kteří ocenili to, že semtam vyšel RP zápisek o nich nebo o GMs kterych se to tykalo, což zbytku RT bylo naprosto fuk, i když jsem byl v podstatě jediny, kdo aktivně něčím přispěl a shard vypadal tak, že se na něm něco děje, takže asi pochopíš, že fakt kvůli hráčům jsem neskončil, ale kvůli tomu co vychazelo z ust RT a co se tu dělo obecně. Pokuď mi zrušíte tu vaši pseudocenzuru a budete brát feedback hráčů i jinym způsobem než: Feedback na něco co se mi nelíbí->koš->problem solved. Tak uvažuju i nad tím, že tu začnu znova hrát.


RE: Od Thortogilyho - Whitey - 21.02.2016

Online XP: 44% expů získaných na servru. Lze tedy bez problémů hrát i bez nich.

Řemeslník: Mnohokrát jsem psal že různá NPC mají různé požadavky. Některá dávají přemrštěné požadavky (za lepší peníz), některá dávají jen to co hráč umí. Bohužel je to vše opět o rozmístění a nastavení NPC, které nikdo neudělal. Dalo se jen pár testovacích NPC, občas přidalo některé chybějící. Současný stav není vyhovující, víme o něm, aktuálně ho v RT probíráme.

Vendoři: Co se stalo se stalo. Není to pouze vina RT, a není to vina pouze hráčů. Při úpravě systému jsme neuvážily všechny následky, z hráčů to nikdo neotestoval.

Tvůj konec: Nevím jestli jsi si všiml, ale u mnoha tvých RP komentářů a činností popsaných na fóru byla moje odezva, nebo alespoň plusko. Děj kolem Nulldenu mi také nepřišel že by na tebe každý kašlal.

Cenzura: Nikdo nic nemazal, pokud zde vidím. Pouze musíš počkat až se přihlásí někdo s příslušnými právy a tvůj komentář povolí. Důvod uvalení cenzury si jistě pamatuješ. A že ji máme zrušit, nebo nebudeš hrát? Odpovím ti ve stejném duchu: Začni něco dělat, dokaž že si tě zas můžeme vážit, a budeme si tě vážit.


RE: Od Thortogilyho - Segoves - 18.04.2017

(21.02.2016 v 01:15)Whitey napsal(a): Online XP: 44% expů získaných na servru. Lze tedy bez problémů hrát i bez nich.

Biggrin


RE: Od Thortogilyho - Segoves - 18.04.2017

Fakt se musím smát dostali jste zpětnou vazbu a co opět RT rozjíždí? OBHAJOBU PRINCIPŮ DÍKY KTERÉ MAJÍ HRAJÍCÍCH DESET HRÁČŮ XD Biggrin


RE: Od Thortogilyho - Stig - 18.04.2017

Mně osobně stačí to, že ty se sem procpeš i přes pět banů, abys nám zas a opět dokázal, že po těch 10 letech ti za to jednak stále ještě stojíme a druhak že ses od vulgarit, podpásového boje a primitivních slovních manipulací na úrovni aspirujícího konfidenta neposunul vůbec nikam. Biggrin
Posílám klíčenku s logem shardu, ještě aspoň o jednoho víc takovýchto věrných "hráčů" a bude nás tu celých JEDENÁCT! Biggrin A to ani nemusíme "hrát" (ostatně to by questař vážně neměl dělat, jak píšeš, jinak by totiž hrozilo, že bude vědět něco o hře, na které pracuje), stačí na sebe plivat jedy na fóru.


RE: Od Thortogilyho - Gheed - 18.04.2017

Jsem břídil .. klobouk dolů segovče :-D :-D :-D

[Obrázky: epic-20.jpg]


RE: Od Thortogilyho - Segoves - 18.04.2017

(18.04.2017 v 23:17)Stig napsal(a): ostatně to by questař vážně neměl dělat, jak píšeš, jinak by totiž hrozilo, že bude vědět něco o hře, na které pracuje

To máš pravdu, kdo by pak šéfoval Cypronu, kdyby tu Valerie nebyla! Nech mě hádat! od začátku Alvin ;-) (na blbej arugment stejně blbej proti argument, co čekáš! Biggrin)

Ale abych nebyl jenom kritický. Dneska jsem si fakt dobře zahrál i za !erpékoval" jen škoda že to expení je totální bída a že jsme si mezi sebe ve třech pro (prolezení 1 patra a poloviny 2. patra) dělili neuvěřitelných 300 stříbrných na hlavu! WOW ještě teď přemýšlím za co si mám koupit zbraň(už jí mam skoro zničenou), žrádlo a obvazy.


RE: Od Thortogilyho - Stig - 19.04.2017

No vidíš, tentokrát to ze dvou příspěvků aspoň tenhle jeden zmáknul do cíle. S takovouhle tu brzy bude každý tvůj druhý post nezávadný a odšpuntujeme si na to aspoň malou bohemku. Smile
Co je na mém argumentu prosím blbého? Jakože někde se přijímají questaři, kteří hru zevnitř vůbec neznají a nikdy ji nehráli, protože to je to jediný správný? Nebo že stačilo, že jsem si svoje odehrál před 10 lety a teď už bych nejvíc o aktuální hře věděl jen díky tomu, že bych ji nadále nehrál? Já to hele asi radši risknu a nechám questaře, ať si hrajou svoje, ať mají představu odjinud než "od stolu" a z učebnic. Vy zatím můžete nadávat třeba Whiteymu, že nehraje a dělá změny a questařům, že hrajou a změny nedělaj, to už se asi nezmění.
Ono nestačí jen říct "blbej", to bys musel taky dodat něco k věci.. Takhle to spíš vypadá, jako že zbytečně šiješ pouze do vlastních řad. Smile

A co si tak vzpomínám, tak jediná konkurence to tehdy zabalila ještě před koncem, tudíž hlasující GM (ne, to opravdu nebyl nikdo z žádného zainteresovaného spolku, tihle lidi vůbec nehlasovali) by museli být opravdu eskamotéři k pohledání, aby nechali vyhrát někoho, kdo se tou dobou soutěže už ani neúčastnil.
Nebo si to snad myslel tak, že kdyby tvojí zájmové skupince nikdo nedělal úspěšnější konkurenci, která si vlastní hrou je schopná zasloužit výhru (za tím zbytečně hledáš nějaké nesportovní chování, ono to opravdu bylo o hlasování XY nezainteresovaných GM, která rozhodovala a o tom, že pro vítězství XY lidí odehrálo XY hodin a vložilo do toho XY ingame materiálu a peněz), že by to celé vyhrál jediný účastnící se cech? No, tak tenhle "argument" opravdu asi rozporovat nemohu, přiznávám vinu v plném rozsahu - dovolili jsme si v souladu s pravidly nadále hrát postavy, díky kterým jsme se (po osvojení si herních znalostí) do RT vůbec dostali a vzhledem k tomu, že jsme narazili na opravdu sportovní férové prostředí na sebe odezva nenechala dlouho čekat. Smile
Vidíš, takhle nějak to je asi s každým tím "argumentem". Velká slova, zaručená fakta, "všichni přeci vědí" a další argumentační klamy, ale ve finále je to o ničem.

PS: Mimochodem, v Cyproně má celou dobu prostor každý, ať už jde o získání nájmu, postavení nového dle vlastních požadavků, či rozvoj města pro všeobecné blaho. Lze docela úspěšně pochybovat o možnostech a trvání, pokud by to celé dopadlo podle tvých představ.


RE: Od Thortogilyho - Segoves - 19.04.2017

(19.04.2017 v 00:08)Stig napsal(a): No vidíš, tentokrát to ze dvou příspěvků aspoň tenhle jeden zmáknul do cíle. S takovouhle tu brzy bude každý tvůj druhý post nezávadný a odšpuntujeme si na to aspoň malou bohemku. Smile
Co je na mém argumentu prosím blbého? Jakože někde se přijímají questaři, kteří hru zevnitř vůbec neznají a nikdy ji nehráli?

A co si tak vzpomínám, tak jediná konkurence to tehdy zabalila ještě před koncem, tudíž hlasující GM (ne, to opravdu nebyl nikdo z žádného zainteresovaného spolku, tihle lidi vůbec nehlasovali) by museli být opravdu eskamotéři k pohledání, aby nechali vyhrát někoho, kdo se tou dobou soutěže už ani neúčastnil.
Nebo si to snad myslel tak, že kdyby tvojí zájmové skupince nikdo nedělal úspěšnější konkurenci, která si vlastní hrou je schopná zasloužit výhru (za tím zbytečně hledáš nějaké nesportovní chování, ono to opravdu bylo o hlasování XY nezainteresovaných GM, která rozhodovala a o tom, že pro vítězství XY lidí odehrálo XY hodin a vložilo do toho XY ingame materiálu a peněz), že by to celé vyhrál jediný účastnící se cech? No, tak tenhle "argument" opravdu asi rozporovat nemohu, přiznávám vinu v plném rozsahu - dovolili jsme si v souladu s pravidly nadále hrát postavy, díky kterým jsme se (po osvojení si herních znalostí) do RT vůbec dostali a vzhledem k tomu, že jsme narazili na opravdu sportovní férové prostředí na sebe odezva nenechala dlouho čekat. Smile
Vidíš, takhle nějak to je asi s každým tím "argumentem". Velká slova, zaručená fakta, "všichni přeci vědí" a další argumentační klamy, ale ve finále je to o ničem.

Tak to mě docela mrzí, myslel jsem, že v předchozím příspěvku jsem ti jasně vysvětlil, jak to bylo myšleno a jasně jsem tam napsal jak to šlo udělat dobře. Jen škoda, že jsi tenkrát neměl takové zkušenosti tomu předejít, ale to je pochopitelné.
Budu rád kdyby jsi mi mé příspěvky přestal mazat, aby náhodou někdo nevznesl námitku, že se nejspíše jedná ze tvé strany o snahu primitivně manipulovat. Díky za pochopení.


RE: Od Thortogilyho - Stig - 19.04.2017

Nojo, myslet znamená ty víš co, nic si z toho nedělej.
Ty jsi sice napsal, jak to šlo udělat "dobře" (čti: abychom tě uspokojili), ale to je celé jen tvoje dojmologie, které nic nenapovídá. Pokud to proložíš dalšíma lahůdkama stále ve stejném duchu, nemůžeš se divit, že mi "sklouzne myška".
Pokud budu odpovídat ve stejně přátelském a skromném duchu, kdybys měl zkušenosti tak bohaté jako já a k tomu i tolik bystrý intelekt, díval byses na to naprosto stejně, protože jakýkoliv jiný závěr je chybný.
Budu rád, když se napříště vyvaruješ dalších odchylek od pravidel, abych nemusel tvé příspěvky mazat. Koneckonců nerad bych, aby někdo vznesl námitku a já ho musel odkázat na pravidla, která se zavázal blablabla, to by mi asi nadělalo vrásky. Děkuji za pochopení. Smile


RE: Od Thortogilyho - Segoves - 19.04.2017

(19.04.2017 v 00:27)Stig napsal(a): Pokud budu odpovídat ve stejně přátelském a skromném duchu, kdybys měl zkušenosti tak bohaté jako já a k tomu i tolik bystrý intelekt, díval byses na to naprosto stejně, protože jakýkoliv jiný závěr je chybný.

Zvláštní mluvíš o intelektu přitom z tvého příspěvku jen bije do očí tvé přebujelé ego. Biggrin Jsem si jist, že ze mnou dobře míněných rad jsi si vzal poučení, protože to lidé s vysokým intelektem dělají.

(19.04.2017 v 00:27)Stig napsal(a): Ty jsi sice napsal, jak to šlo udělat "dobře" (čti: abychom tě uspokojili)

Pokud transparentnost a lidskou slušnost považuješ za mé uspokojení, pak ano. Omlouvám se, nezní to příliš manipulativně?


RE: Od Thortogilyho - Segoves - 19.04.2017

Přihazuji další zajímavé vlákno.
http://forum.manawydan.eu/showthread.php?tid=2018


RE: Od Thortogilyho - Stig - 19.04.2017

(19.04.2017 v 00:32)Segoves napsal(a): Zvláštní mluvíš o intelektu přitom z tvého příspěvku jen bije do očí tvé přebujelé ego. Biggrin

No, po tomhle tvém příspěvku:
(19.04.2017 v 00:19)Segoves napsal(a): Tak to mě docela mrzí, myslel jsem, že v předchozím příspěvku jsem ti jasně vysvětlil, jak to bylo myšleno a jasně jsem tam napsal jak to šlo udělat dobře. Jen škoda, že jsi tenkrát neměl takové zkušenosti tomu předejít, ale to je pochopitelné.
to zní leda jako hodně velká parodie sama sebe. Thumb Up
Ale jsem rád, že máš tak oduševnělý smysl pro humor a zároveň si tak bystře pochopil můj pokus o parafrázi tvého vlastního příspěvku, zvlášť pokud je ten můj uvozen větou "Pokud budu odpovídat ve stejně přátelském a skromném duchu". Laugh

Ok, příště napíšu třeba "pokud bych chtěl znít taky tak trochu jako egoista, tak bych řekl, že...", aby to došlo úplně každému (ano, raději i s tím formátováním textu a možná ještě něco obarvím červeně, aby bylo jasné, na co se soustředit). Biggrin

(19.04.2017 v 00:32)Segoves napsal(a): Pokud transparentnost a lidskou slušnost považuješ za mé uspokojení, pak ano.
Tak školení o slušnosti od proslulého Segovese... Biggrin člověče, to je nápad, na to bys snad i dostal grant.
(19.04.2017 v 00:19)Segoves napsal(a): Omlouvám se, nezní to příliš manipulativně?
A víš že celkem jo? Smile Už jen ta odvaha, že se stavíš do pozice arbitra slušnosti je zrovna u tebe celkem zarážející, nemluvě o tom, že se snad snažíš někoho přesvědčit, že tomu tak skutečně je. Biggrin


RE: Od Thortogilyho - Segoves - 19.04.2017

(19.04.2017 v 00:42)Stig napsal(a):
(19.04.2017 v 00:32)Segoves napsal(a): Zvláštní mluvíš o intelektu přitom z tvého příspěvku jen bije do očí tvé přebujelé ego. Biggrin

No, po tomhle tvém příspěvku:
(19.04.2017 v 00:19)Segoves napsal(a): Tak to mě docela mrzí, myslel jsem, že v předchozím příspěvku jsem ti jasně vysvětlil, jak to bylo myšleno a jasně jsem tam napsal jak to šlo udělat dobře. Jen škoda, že jsi tenkrát neměl takové zkušenosti tomu předejít, ale to je pochopitelné.
to zní leda jako hodně velká parodie sama sebe. Thumb Up
Ale jsem rád, že máš tak oduševnělý smysl pro humor a zároveň si tak bystře pochopil můj pokus o parafrázi tvého vlastního příspěvku, zvlášť pokud je ten můj uvozen větou "Pokud budu odpovídat ve stejně přátelském a skromném duchu". Laugh

Ok, příště napíšu třeba "pokud bych chtěl znít taky tak trochu jako egoista, tak bych řekl, že...", aby to došlo úplně každému. Biggrin
Já nemám problém s tím tolerovat jiné názory na některé události a rozhodně bych neměl potřebu si pomáhat s promazáváním příspěvků. To je celé jen tvoje dojmologie, které nic nenapovídá. Ty jsi stigu skrze celou svoj dojmologii nepochopil celý jeden můj obsáhlý příspěvek, který jsi hbitě smáznul.