Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Městské vývěsky
#61
Vazeni obyvatele!
Po delsi odmlce se vam naskyta moznost stat se obcanem mesta. V pripade zajmu prijdte dne 17. Luny, uredni hodiny budou mezi pul patou odpoledne a pul jednou v noci. Vzhledem k poskozeni na radnicni budove budu k nalezeni u Radu Stribrneho kladiva, v severni casti mesta vedle stok. V opacnem pripade vyckejte meho prichodu nebo poslete vzkaz.
Taktez prosim soucasne obcany, aby uhradili poplatek za rok 275. Pokud jsou poznamky, ktere jsem prevzala spravne, dosud tak ucinila pouze pani Cernovirova.
Valerie
(Uredni hodiny 17.dubna od 16:30 do 18:30, pripadne individualne podle dohody. Pravidla pro obcanstvi zde: http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=284)
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#62
Vsichni jez by chteli strechu nad hlavou v Isharu nebo jeho okoli, necht se obrati na kralovskeho spravce budov Erika nebo kneze Hayate Gekkou zsstupujic v teto veci radu Isharu.


Hayate Gekkou - pouze IG (in game)

Erik - SZ zde na foru nebo vyjmecne primo IG

(Vase zadost by mela obsahovat jmeno postavy, souradnice domu, navrh castky na najem a vyuziti - A nezepominejte i na RP)
Odpovědět
#63
Město shání stavitele, který s ohledem na stav radnice posoudí způsoby a opatření pro odstranění suti a obnovu této budovy. Zájemci nechť vyhledají paní Valerii, případně pošlou vzkaz.
V případě oboustranné spokojenosti není vyloučena další spolupráce na soukromé zakázce.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#64
Tímto bych vám chtěl oznámit, že v neděli 26.4.2009 v 19:00 budou Lucka a Kotilion pořádat pěvecké představení ve velkém stanu s hledištěm poblíž dolu. Vstupné je dobrovolné. Předem děkuji za účast.
Odpovědět
#65
Chtel bych vám říct, že v neděli 17.5. v 20:00 se bude pořádat divadelní vystoupení ve velkém stanu s hledištěm kousek od dolu. Představení pro vas přichystali Lucka, Amanda, Anička a Norman. Vstupné dobrovolné.
Odpovědět
#66
Slyšte, slyšte. Ve ctvrtek 21.5. ve 20:00 se pořádá divadelní vystoupení. Ve velkém stanu kousek od dolu. Zveme vsechni kteří mají zájem se na naše představení podívat. Vstupné je dobrovolné. Vystoupení pro Vás připravila Lucka a další. Předem děkujeme že se přijdete na naše vystoupeni podívat.
Odpovědět
#67
Prosím váženého pana Artheriona, zda by mě mohl v dohledné době vyhledat, jedná se o jednu záležitost v zájmu města a o jednu záležitost soukromou. Omlouvám se, že vám pouze zanechávám vzkaz, ale delší dobu se mi nedaří vás najít.

S pozdravem
Valerie
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#68
Na známosť sa dáva že dňa 19 toru sa v mestkej radnici bude konať stretnutie občanov mesta ohladne Bolesti. Pozvaný sú všetci.

Mir, člen mestskej rady
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#69
Ve čtvrtek 5.11. ve 20:00 opět vystoupí známá bardka Lucka v hostinci u Zpívajicího korbelu.
Ireth - elfský bojovník
Jára Kořínek - věčně hladový pouťový kouzelník
Lucka Loutničková - potulná bardka  
Odpovědět
#70
Sháním velké množství rudy jménem Chalkopyrit pro pokrytí potřeb zakázky. V případě zájmu o přivýdělek vyhledejte ve městě mého nádeníka jménem Jaimie. Taktéž by se vás měl optat na jiné rudy jako například Krevel, Galenit a Křemenný písek. Rovněž vykupuje za vysoké ceny odlitky železa a oceli. Neváhejte a prodávejte! Nabízím takřka nejvyšší možné ceny pro schopné horníky a jsem připravena na odběr obrovského množství materiálu. Poptávka je dlouhodobá, ale naléhavá.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#71
Pro obnovu Armády Isharionu hledá město muže a ženy znalé v umění boje
zblízka, střelbou i magií, případně dalších přidružených umění jako je stopařství či ranhojičství.

Požadujeme loyalitu království, odhodlanost, odvahu, čest a kázeň.

Nabízíme slávu, vítězství, výzbroj a výstroj, žold ve zlatě a odpuštění daní.

Zájemci nechť se hlásí Tereze Černovírové.
První cvičení se bude konat 31. Luny 284. roku ve 4hodiny (neděle v 16:00)
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#72
Na městské vývěsce se objevila následující výzva:

Vážení občané a obyvatelé města Isharu, Vilhelmovic a okolí,

Bolest nás sužuje již 18let, nyní však máme příležitost se postavit zlu, které za ní stojí.
Ráda bych proto pozvala všechny, kdo chtějí být v této záležitosti nápomocni

27. Toru 285. roku ve 2hodiny do zasedací místnosti v prvním patře městské radnice

Hlavním bodem programu bude příprava a vytvoření postupu boje.

Občerstvení bude zajištěno.

Těším se na hojnou účast,
Tereza Černovírová, správce města
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#73
Podsaditý cizinec se sekerou v ruce přípíchl na vývěsku zmuchlaný papírek se vzkazem:

Nováček v oboru tesařství a řezbářství hledá zkušeného mistra pro zaučení do řemesla. Na odměně se nějak domluvíme.

Kemo
Odpovědět
#74
Vážení občané a obyvatelé města Isharu, Vilhelmovic a okolí

Rozhodující chvíle se blíží.

6. Toru 286. roku v 1:30 v severním dole

budeme potřebovat sílu, odvahu a odhodlanost všech, nejen těch, kdo vládnou bojem.

Rovněž bych ráda požádala představené kněžských řádů Helma a Jondaly o uspořádání obřadů pro získání přízně bohů v našem boji.

(Den D= sobota 19:30)
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#75
Tichou poesii nočních ulic města prořízl zvuk opatrně našlapujících nohou. Útlá postava, tvář zahalenou kápí, vykoukla zpoza rohu a několikrát se pečlivě rozhlédla. Vida, že strážní jsou příliš zaneprázdnění ubíjející nudou táhlé služby, se přikradla k městské vývěsce a pod poslední vzkaz přimalovala neumělou karikaturu starostky Terezy, vhodně vyšperkovanou několika obscénními detaily. Po dokončení díla zkázy se přitiskla zpět ke kamenné zdi a zmizela neslyšně do noci. Několik okamžiků nato se z nedalekého lesa ozval ďábelský smích.
Odpovědět
#76
Já, Raknai Narmo, stopař a průzkumník, narazil jsem na dalekém severu, v krajině věčného sněhu, která se nalézá až za daleko za Kiton-Sithoskou pustinou, na oblast, která by jistě byla výzvou pro každého dobrodruha. V závějích se tam pohybují podivná oblaka, z nichž sálá smrtíci zima, námrazou obalený sliz a golemové, jenž jsou snad z ledu vytesání.
Přiškrábnuto: Také jsem narazil na skrýš mravenčího národa
Odpovědět
#77
Přináším další zprávy ze znovuzískaného území. Na západ od Kiton-Sithoské pustiny jsem narazil na skupinu orků, kteří po mě při prvním očním kontaktu začali ihned zasypávat salvami šípů. Vyzívám tedy všechny - a zvláště elfy - k ostražitosti.
Odpovědět
#78
*Od lesa se k hradbám kradl hobit, a na viditelné místo bleskurychle připevnil nedbale napsaný svitek*
„To je on! Za ním!“
*Hobit na nic nečekal a pelášil zpátky do lesa*

Dneska 12.sarvy roku 286 jsem byl u mostu a kolem mě běžela žena se psem za zády volající o pomoc. Rozběhl jsem se za ní. Doběhl jsem ji u brány a zautočil na psa. Přiběhli stráže a já jednoho ve víru boje praštil omylem naplocho do hlavy. Ani jsem se nestihl omluvit a k pořádnému výprasku mi ještě přidali lejstro o vyhoštění. 5 zlaťáků jsem nikdy pohromadě ani neviděl a tak nevím co mám dělat. Prosím, mohl by mi někdo pomoci? Na oplátku nabízím docela slušné množství dřeva. Luděk.

Thindan Lithael - Tak trochu uklizená
Odpovědět
#79
Při dnešním průzkumu jsem narazila na sever od orčí pevnosti na skupinu utábořených divochů včetně jednoho silnějšího s něčím co měla být asi zbroj. Thindan.

Thindan Lithael - Tak trochu uklizená
Odpovědět
#80
"dobrej den" pozdravil Horian s lehkým úsměvem na tváři strážného u radnice a na to pořádně bafl z dýmky
"dobrej...copak nám nesete?" odpověděl strážný a ukázal na svitek v Horianově ruce
"ááále...taková hloupost...mimo jiné mé a vaše parte...prej bude veselo...šak já to tu píchnu si to přečtěte...a nesmějte se má to být prej doopravdy vážné" pronesl se smíchem válečník a připíchl svitek na nástěnku
"moje co? vaše co?" strážný rychle přiskočil k vývěsce a začetl se tak pozorně že ani neodpověděl na rozloučení vysmátého, kovem ověšeného muže...

Dnes, na podzim 21.Toru roku 286 se stalo pár dobrodruhů svědky několika podivných událostí. Lokální změny počasí u elfího srubu přitáhly několik zvědavých kolemjdoucích. Pokračovalo to zvýšením teploty a paprskem světla mířícím na skály. Po nalezení několika na uhel spálených harpií se všichni vydali skrz prozatím živé harpie směrem k jejich hnízdu. Zde se nám zjevil posel z nebes aspoň tak se nazýval a sdělil nám zprávu od "svého pána" že na nás zaútočí sama Temnota...máme se připravit k boji s něčím co naše zbraně nejspíš ani nezraní a co přijde neviděno. Žádám tedy Armádu Isharionu aby se neflákala zapojila do aktivních příprav obrany města proti neznámému protivníkovi; díle pak kněžské spolky aby dělaly co mají, mágy aby zkusili zjistit něco více o Temném pánu a Temnotě (rada: Jedním z možných zbraní proti Temnotě by mohl být její opak...)
Očekávejte možné zhoršení počasí, častý výskyt bouřek a blesků, nedoporučuji běhat po lese v kovové zbroji či s kopím, pokud nechcete pomáhat při přípravách obrany města užijte si poslední dny svého života jak jen to pujde...

PS: obchodník Fenn prodává výborný tabák


stážný dočetl poslední řádky, zbledl a rychle se podíval na nebe
"kruci...Horian se zbláznil nebo co? dyť tohle vůbec není směšné! ....ať už mě dnes skončí služba...v té kovové zbroji se cejtim nesvůj" rychle se přitulil ke zdi radnice a začal si mumlat seznam bláznovin co musí stihnout udělat než zemře
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět



Skok na fórum: