Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnaj
#1
Na vědomost se dává, že 3.Toru a 4.Toru , 287. roku proběhne jezdecký turnaj na místě, kde stál jarmark.. program bude následující:

3. Toru, začínáme s Oslavou ve 3:30 (15:30)
-oslava nového roku
-závod skrze městem a okolím (zápisné 150st)
-turnaj v lukostřelbě (zápisné 100st)

4. Toru, začínáme se souboji již 4:30 (16:30)
-souboj jeden na jednoho (zápisné 200st)
-souboj mágů (zápisné 300st)
-rytířské klání (zápisné 200st)

Po dobu turnaje bude zajištěno občerstvení, pití a tabák .. vše za rozumnou cenu u našich prodejců ..
Odměna za výhru v dané disciplíně Vás jistě potěší ..

------------------------------------------------------------------------
Oslava Nového roku (4.3. 15:30)
Budeme oslavovat přichod nového roku společně se selátkem, klobáskami a sudem piva..

Závod Isharem a okolím (16:30)
Závodník dostane dva klíče lišících se od ostatních(stejné barvy klíčů), jeden bude od truhly před Arcanem a druhý klíč bude od truhly v orčí pevnosti, v každé truhle bude bude prsten, ten co oba prsteny nejdříve přiveze, stane se vítězem.. koně budou k zapůjčení..

Turnaj v lukostřelbě (18:00)
Každý si stoupne před terč a bude mít patnáct výstřelů, kde kdo získá nejvyšší skóre, zvítězí a dostane odměnu

Souboj mágů (4.4. 16:30)
Proti sobě se postaví mágové, bude povoleno začít kouzlit až v aréně, nikoli před ní! To samé platí o vyvolávání pomocníků ..

Souboj jeden na jednoho (4.4. 17:30)
Proti sobě se postaví dva bojovníci, zvítězí ten, kdo nejdřívě dopadne na zem. Bude zakázano používat lektvary a pomoc od bohů (knězi)

Rytířské klání (20:00)
Muži usednou na své oře a vyrazí proti sobě s nataženým kopím .. s jediným cílem, soupeře třikrát po sobě srazit, tak jen postoupí do dalšího kola.. koně budou k zapůjčení .. každý účastník bude mít rozdílné označení od ostatních .. brnění si vemte své, zbraňe dodáme
Odpovědět
#2
Souboj jeden na jednoho (4.4. 17:30)
Proti sobě se postaví dva bojovníci, zvítězí ten, kdo nejdřívě dopadne na zem. Bude zakázano používat lektvary a pomoc od bohů (knězi)


Chtel bych navrhnout, aby se zakazalo tez kouzleni. Duvod je prosty. Kouzlenici maji svuj turnaj, Lucisnici maji svuj turnaj, ale Valecnici nemaji zadny. A kazdy vi, jaka je momentalne situace Mag vs Valecnik. Myslim, ze by pro ne bylo vice motivujici, aby mohli pomerit sily jen mezi sebou.
Odpovědět
#3
Ano, to jsem také myslel, každý bude mít svůj turnaj Smile myslel jsem že to de poznat podle těch větví soubojů .. jdu to upravit
Odpovědět
#4
Hele a jakej je to den real?...nejak to tam nemuzu najitSmile
Odpovědět
#5
Jako je to už v názvu topicu sobota-neděle. A jinak drž se dat, když je se píše 3. a 4. tak to jsou normální real datumy...Jediný co nesedí jsou potom ty dny-denní fáze.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#6
(31.03.2010 v 18:19)Wipfel napsal(a): Souboj jeden na jednoho (4.4. 17:30)
Proti sobě se postaví dva bojovníci, zvítězí ten, kdo nejdřívě dopadne na zem. Bude zakázano používat lektvary a pomoc od bohů (knězi)
Jenom formalita, myslim, ze to vsichni pochopili spravne, ale asi je umyslem, aby ten kdo drive dopadne na zem byl ve skutecnosti porazeny. Smile
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#7
Cau bude to nějak rozhozeno do lvlů?? Protože si myslim, že pokus si tam stopnu já a Horian, tak je to tak na 10 sec.:-D

Díky El
Odpovědět
#8
To byl opravdu velice související přízpěvek Votary...

Osobně si myslím, že turnaj má za úkol ukázat kdo je ten nejlepší, ne rozdělit bojovníky na x skupin a v každé mít vítěze...
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#9
(01.04.2010 v 15:20)Fenek napsal(a): Osobně si myslím, že turnaj má za úkol ukázat kdo je ten nejlepší, ne rozdělit bojovníky na x skupin a v každé mít vítěze...

*kyvl*
Odpovědět
#10
Ne, nepíše. Oba to máte blbě.

Na turnaj se těším ! Doufám, že Souboj jeden na jednoho bude v prvním kole systémem každý s každým Smile
Odpovědět
#11
Součástí turnaje bude též, složení přísah věrnosti, nových člennů Armády Isharionu, které se bude konat dne 4. Toru, před rytířským kláním.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#12
Tak jak je to s tou změnou rozvrhu? Jestli se něco posouvá, ať už někam, nebo na neurčito, bylo by fajn to vědět.
Odpovědět
#13
Ano, velice se omlouvám, ale vůbec jsem to nestihl, myslel jsem že se vrátím na turnaj ale bohužel ... nestihl jsem to.. proto všechny disciplíny odkládám na zítřek, brzo napíšu přesný čas.. kdy se dané disciplíny uskuteční ..
Odpovědět
#14
Presunul bych to az na utery. Preci jen zitrek bude pro dost lidi tezky...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#15
Nemate chlastat prasata Smile
Odpovědět
#16
(04.04.2010 v 21:24)RadstaR napsal(a): Nemate chlastat prasata Smile

No o me nejde. Ja tam jiste budu, ale bylo by blbe, kdyz tam budem treba jen 3... Smile
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#17
Dneska, mě to taky nevyjde ... radši to necháme na víkend.. sobota 18:00 a 20:00 to by snad mohla mít většina co by měla zájem čas..
Odpovědět
#18
Děkujeme GM-ákům za turnaj, diváků ale chodí nějak málo! Na druhou stranu Votary a Farlog vydaj za 4 Smile
Odpovědět
#19
Heh no, tak at je nejaky vzruseni, jiank taky Diky Gm, i hracum, turnaj to byl peknej, nakonec se mi vazne libil, a byl jsme rad ze jsem dosel.
Sakra ted mi to doslo, jak to ze me kazdej zna? a Ja nikoho? me to snad nekdo maze ty lidi co si pojmenuju TongueTongue
Votary - vidlak prvni tridy!!
Rad spamuju!
Rad provokuju!
Clen klubu nespokojenych hracu
Odpovědět
#20
Tak musím ocenit, možná to je díky těm dvěm šlechtičnám v obecenstvu, možná to je vliv Kristiána, ale tenhle turnaj mě potěšil, poprvé klání nepůsobilo dojmem klasické řežby, ale rytířského bojeSmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět



Skok na fórum: