Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt svépomoci
#1
Vzhledem k tomu, že questy už jsou tu tak trochu sprosté slovo, zvu všechny (mimo orky a konkurenční cechy BoC) na malou akcičku, kterou pro nás Stig připravil.

Připojit se můžete zcela jednoduše: má postava bude zítra [pondělí 2. 8. kolem 19:00] sedět na náměstí a přizve k účasti každého, kdo se objeví, výjimaje výše zmíněných.


Do rukou Kristiána Akkonského

Vážený pane Kristiáne,
podařilo se mi zjistit informace, které jsou nezbytné pro obnovu polí před osadou. Pokud se chcete Vy, nebo jeden z Vašich společníků (Eržika Nitková, Inara, Ireth, Richard Temnosvit) dozvědět více, stavte se za velitelem stráží Grommarem. Pokud chcete napříště zpravomocnit pro vyjednávání i nějakou další osobu, neváhejte mu dát za Váš spolek vědět.
Stavba posedu probíhá podle plánu. Mému pomocníkovi se začíná dařit lépe díky lékům, které jste donesli. Jakmile bude dodán i zbytek lektvarů a ranhojička dokončí léčebnou kúru, povolám svého učně zpět do práce.

S pozdravem
stavitel Brennan



[Obrázky: 2e642f05d6.jpg] [Obrázky: 3f753e14c7.jpg] [Obrázky: 0c460d27f4.jpg]
Odpovědět
#2
Chválihodné. Smile Samozřejmě na tento event máte volnou ruku vybrat si za doprovod, koho chcete, ovšem dokončit quest může pouze postava, která ho přijala od velitele stráží (ale to je ti asi jasné).
Odpovědět
#3
Děkuji za osvěžující bitku. Jen houšť.
Kozlík - dobrodruh

Aristoteles řekl: Přítel všech - přítel nikoho.
Odpovědět
#4
Příště doufám s více druhy lépe nastavených nepřátel. Smile Díky všem účastníkům.
Odpovědět
#5
Bylo slíbeno vysvětlení, jak to zapadá do dějové linie orků.
Relevantní topicy:
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=1811
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=1594
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=1769
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#6
Nevím, kdo vám to slíbil, já určitě neslíbil vysvětlení čehokoliv v souvislosti s dějovou linií orků..
Jednalo se o zbojníky, kteří se při osvobození Cyprony stáhli na sever. Velká část jich byla včera pobita, ale pokud vím, mají nedaleko stále ještě doupě (dungeon doupě lapků). Je možné, že z doupěte se přesunuli dočasně do ruin, aby střežili zajatce (farmář Cornwerth z Cyprony). Jednalo se každopádně o dočasný (24-48 hodin?) a účelový (díleček z mozaiky BoC), nikoliv však na daném místě neopodostatněný spawn (v blízkosti je mnoho podobných živlů + ten dung). S migrací NPCs tam a sem se každopádně asi budou hráči občas setkávat.

Já osobně jsem měl co dělat, abych stíhal zabavit a reagovat na lidi, kteří přišli na předem vyhlášenou akci, tudíž na nějaké vysvětlování moc času nezbylo. Vůbec jsem se nechtěl zabývat tím, kdo tam má nebo nemá co dělat, vedoucí skupiny je v tomto ohledu jedinou autoritou, tudíž já maximálně tak musím jeho autoritu podpořit, jak bylo předem vyhlášeno v topicu BoC, druhá fáze, proto jsem ti doporučil, ať ho uposlechneš a ocitoval z pravidel.
Odpovědět
#7
Dějová linie orků je směrovaná na sever. Přirozeně mě proto zajímá, co se na severu děje. Jeden z výše uvedených odkazů směruje na topic z 24.7.2010, kde se snažím získat přehled o prostředí, ve kterém hrajeme. Dungeon lapků je pro orky těžko přístupná, velká neznámá. Pokud byli únosci napojeni právě na ně, tak nedošlo k žádnému k žádnému konfliktu v pojetí různými questaři. Neznal jsem, kde se to odehrávalo a bál jsem se, že to maže některé výsledky našeho snažení. Dungeon lapků a jeho obyvatelé dávají prostor pro podobné akce do budoucna.

Co jsem slyšel, byla to povedená akce.
A omlouvám se, že jsem smazal část postu, na kterou reaguješ v druhé části.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#8
Velmi kvalitní akce od Stiga, překvapující účast, maximální spokojenost. I když bych samozřejmě uvítal, kdyby se změnila ta jedna hloupá proměnná v bestiáři a můj kůň nemusel kvůli systémové chybě po tolika měsících umřít.

Zápis a pár screenů v topicu SF. Pokud budou další BoC akce připravené tak, abych mohl přibrat další lidi, tak se o to příště opět pokusím.
Odpovědět
#9
(03.08.2010 v 12:54)Nevrin napsal(a): Pokud byli únosci napojeni právě na ně, tak nedošlo k žádnému k žádnému konfliktu v pojetí různými questaři. Neznal jsem, kde se to odehrávalo a bál jsem se, že to maže některé výsledky našeho snažení. Dungeon lapků a jeho obyvatelé dávají prostor pro podobné akce do budoucna.
Určitě nedošlo ke konfliktu, berte to jen jako jejich malý výlet z dungeonu k ruinám, pár set metrů na východ. Vaše výsledky jsem učitě mazat nechtěl, venkovní spawny jsem smazal hned po dobytí prostoru, bylo to jen dočasné posílení spawnu banditů, který byl v ruinách již předtím.
Odpovědět
#10
Mě jen vadilo/nesedělo množství (to byla už početně armáda a ne banda) protivníků a elitní výstroj "zbojníků/nájezdníků" za kterou by se nemusela stydět ani královská garda Smile
Jinak dobrý.
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#11
Nojo, bohužel není moc jiných způsobů, jak nastavit obtížnost, ani moc druhů těch NPC. Správně by měli mít všichni max. kůže či kroužky ti nejlepší, ale to si pak dá i craft na solo. Smile
Odpovědět
#12
(03.08.2010 v 13:10)Poutnik napsal(a): I když bych samozřejmě uvítal, kdyby se změnila ta jedna hloupá proměnná v bestiáři a můj kůň nemusel kvůli systémové chybě po tolika měsících umřít.
Sem rad, ze zde mame hrace, kteri vedi vic nez GM. Takze kontrolni otazka: Od koho mas informace z bestiare. Podle ceho soudis, ze je chyba zde ? Smile
Odpovědět
#13
Mňo předpokládám, že AI u koní se mění stejný způsobem, jako AI u laní
Odpovědět
#14
No, já za ani ne tak vysoký lvl dám crafta v plátech, když na sobě budu mít pobíjenku (pokud tedy nebude mít maxovaný bojový skilly/perky). Nedali by se tedy npc nastavit podobně?

Jinak asi tak, je pravda že většinu slabších npc, si člověk dá bez toho aby ho měli šanci zranit, ale co jsem viděl tak zase ty npc co tam pobýhali jsou po všech stránkách silnější jak war na max lvl (jedinou vyjímkou je inteligence). Nebýt Ilsy ty hory bojovníků mlátíme ještě dneska...I když to, už je velkou měrou i nastavenotí mága...
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#15
(03.08.2010 v 19:22)Ilicius napsal(a): Nebýt Ilsy ty hory bojovníků mlátíme ještě dneska...I když to, už je velkou měrou i nastavenotí mága...
Kdyby tam nebyla, bojujete proti jinemu slozeni. Smile Spawny sem prenastavoval ve chvili, kdy jste sli od Isharu na misto.
P.S.: K nastaveni monster se v nejblizsi dobe nedostanu a ani k tomu nemam prava.
Odpovědět
#16
Možná by ideální řešení bylo, kdyby nás po cestě přepadlo několik menších skupinek nebo kdyby jim v průběhu boje přícházeli posily...myslim, že i ten boj by vypadal líp, protože to tahání monster je co si budeme povídat z hlediska RP zvláštní. Mohl by tam být třeba seržant s ochrnkou, kterej by pořád přivolával posili dokud ho nesložíme nebo tak.
Kozlík - dobrodruh

Aristoteles řekl: Přítel všech - přítel nikoho.
Odpovědět
#17
(03.08.2010 v 20:21)Stig napsal(a):
(03.08.2010 v 19:22)Ilicius napsal(a): Nebýt Ilsy ty hory bojovníků mlátíme ještě dneska...I když to, už je velkou měrou i nastavenotí mága...
Kdyby tam nebyla, bojujete proti jinemu slozeni. Smile Spawny sem prenastavoval ve chvili, kdy jste sli od Isharu na misto.
P.S.: K nastaveni monster se v nejblizsi dobe nedostanu a ani k tomu nemam prava.

Jako to chápu...jen narážím na to, že ono ani nejde o to, aby si to nevybil craft, ale o to, aby to dělalo potíž skupině s mágem. S tím, že ale pak jakýkoli fyzický dmg dealer se cíttí celkem jako ozdoba, nebot nedělá téměř nic. Ale to už není tvá chyba...
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#18
_____________________________________________________
(velká tlustá čára za předešou dišputací)

Pokračujeme v Projektu svépomoci, k další akci BoC se můžete připojit
pozítří [středa 11. 8. kolem 19:00], má postava bude opět sedět na náměstí a přizve k účasti každého, kdo se objeví, samozřejmě krom orků a konkurečních cechů BoC.

Hodlám také učinit zadost RP a hodit něco na vývěsku před severní branou.


(09.08.2010 v 15:54)Stig - poslední questařský mohykán napsal(a): Do rukou Kristiána Akkonského

Pane Kristiáne,
pokud furt chcete řešit problém s těma ošklivejma krysama, viděl sem tu divnýho chlápka, jak se potuluje okolo se svojí flétničkou. Prej chodí po různejch obydlenejch místech a nabízí svoje služby, který spočívaj v nalákání těch ošklivejch potvor. To mi povězte, co je tohle za živobytí.. Každopádně vám to radši píšu. Prej se bude zdržovat v západní části města a čekat na vás. Ostatním bych moc nedoporučoval s nim mluvit, vypadá docela škodolibě, parchant jeden. Každopádně i vy si dejte pozor a jděte za ním teprv až budete mít patřičnou skupinku připravenou na nějaký potyčky. Stráže vám bohužel nebudou při ruce, sme úplně zaměstnání tady dole.

Nashle
Grommar, velitel stráže v Cyproně
Odpovědět
#19
Fajn. Smile Az to splnite, tak to asi trochu upravim a hodim to jako statickej quest pro skupinky.
Edit: Kdyby chtel nahodou nekdo natacet aspon ty akcnejsi pasaze, tak mi reknete. Ja to jinak asi tocit budu, ale to si musim vypnout vsechny ty veci, aby nedoslo k prozrazeni citlivych udaju. .)
Odpovědět
#20
Super akce, super účast, díky za ni Stigovi. Zápis bude k ránu.
Odpovědět



Skok na fórum: