Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mazání duálů
#21
Aha, koukám, že už se to probíralo, viz třeba tady.. http://forum.manawydan.cz/showthread.php...2#pid16032

EDIT:
(26.06.2014 v 20:15)kulda napsal(a): tak prosím účty: Norny, bhj, nornik, gollem, Gollem4, gadgi, kulda ZABLOKOVAT
a účet Nornisek nechat a nějak pořešit aby byl i na forum, je jen ve hře Smile
Takže podle všeho tam ještě patří účet gaga. A přesně před pěti lety jsi lhal Whiteymu, že ty účty jsou jiných lidí. Biggrin No, každopádně to promažu ve hře, fóru i na webu.

EDIT2: A co třeba účet daginek?
EDIT3: A ten účet co by se neměl rušit, podle registrace se jmenuješ hádám G------ ------ová, takže "vyjednávání s RT" vyšlo zase na ženskou. Biggrin
Odpovědět
#22
Tak prosím i ty účty gaga i daginek smáznout, díky.
Odpovědět
#23
To už jsem udělal včera. Zbývá ti zrušit už jen tenhle účet "kulda" (hra, fórum, web). Jsem docela na vážkách, upřímně nejradši bych ti napařil aspoň symbolický trest za lhaní RT a notorické zakládání duálních účtů. Za jiných okolností by to bylo na regulérní ban. Rád bych na tohle znal názor Whiteyho a Galrana, který mě bude už zanedlouho zastupovat, případně názory dalších členů RT..
Odpovědět
#24
Souhlasím s trestem (hlavně za lhaní RT), 30-50 polen? To by si snad měl už zapamatovat každý, že polena nosit nechce. Smile
Odpovědět
#25
Po dohodě s Whiteym bych to viděl na počet účtů * 5, tedy zdá se 50 polen. Přičemž bez přiznání je tohleto na permici a pokud by ten výčet účtů náhodou nebyl úplný, doporučuju ho z vlastní iniciativy doplnit.
Jednoho dne si stáhnu všechny dostupné logy a záznamy, pustím pár vyhledávacích dotazů a ty tresty už vůbec tak mírné nebudou. Kdyby se chtěl někdo další ještě předtím přiznat, máte prozatím garantovaný poměrně mírný trest viz výše, v opačném případě vám nad hlavama neustále visí Damoklův perma meč.

Účet "kulda" jdu smazat teď.
Odpovědět
#26
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat zda se mohu domoct zeptání a řešení aspoň zde, když se Page maže. Mohu poprosit, prosím nějake profesionální GM co se chová jak GM. Zda ten problém věčný že já sestra má duály a už tu nehraje radši odešla. Zda je možnost tu hrát normálně jen z jedným mým účtem? ( a sestry smazat-protože ta už jsem nikdy nepůjde po tom...) Tak pokud, zejména prosím Pana GM Thanise o vyjádření, zda tu lze hrát v klidu pokud z mé IP bude jeden účet. Ostatní se smaže. A samozřejmě dodžím pravidla, hraju jen mága a hraničáře. Je to prosím Thanisy možné? Nebo může se prosím vyjádřit kompetentní GM? Velice děkuji a přeji, mnoho štěstí jak v osobním, tak profesním životě, Roman
Odpovědět
#27
Poslední AFK kontrolu jsi dostal ode mě, když jsem zase oba účty časně ráno potkal ve hře, oba hluboce AFK při vykonávané činnosti. Čistě za sebe říkám, že bych si uměl představit odmazání toho čtvrtého prohřešku. To za předpokladu, že by to ostaním z RT bylo lhostejné alespoň tak, jako to od duálu nerozeznatelné hraní.

Přestaň hrát na dvou účtech. Dávej si větší pozor na AFK kontroly. Nedělej si z PAGE systému chat. Odolávej nutkání vkládat do svých projevů zde a na Discordu ty jízlivé poznámky.

Pak by se uvidělo.
Odpovědět
#28
(07.11.2019 v 18:22)Bentic napsal(a): Poslední AFK kontrolu jsi dostal ode mě, když jsem zase oba účty časně ráno potkal ve hře, oba hluboce AFK při vykonávané činnosti. Čistě za sebe říkám, že bych si uměl představit odmazání toho čtvrtého prohřešku. To za předpokladu, že by to ostaním z RT bylo lhostejné alespoň tak, jako to od duálu nerozeznatelné hraní.

Přestaň hrát na dvou účtech. Dávej si větší pozor na AFK kontroly. Nedělej si z PAGE systému chat. Odolávej nutkání vkládat do svých projevů zde a na Discordu ty jízlivé poznámky.

Pak by se uvidělo.

Dobře Benti, to zní dost fér, dalo by se to prosím vyřešit smazání účtu (Asamira) a zachování jednoho účtu (RomanLord) prosím? Aby již zmizeli zcela všechny pochybnosti. A mohl jsem hrát dál? Kdyť všem ve hře se přece jen snažím, pomáhat. Za ty jízlivé projevy se omlouvám, ale pochop já nevěděl proč za co. Chápu že nevěříte, tak když už tu není. Dalo By jse to tedy Prosím tě moc, vyřešit zachováním jednoho účtu a ten Asamira smazat? Abych byl brán tedy jako normální hráč bez pochybností? Afk, už nikdy nebudu pak mi můžete smazat i účet to slibuji. Jen jsem si odběhl, ráno v práci, nestihl to (ale musel jsem na WC nějak to přišlo a nedošlo mi ani .afk  Unsure  ) Šlo by to tak to zařídit prosím Benti ?
Odpovědět
#29
Účet Asamira zabanován na žádost uživatele.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#30
(09.11.2019 v 12:58)Whitey napsal(a): Účet Asamira zabanován na žádost uživatele.

Děkuji pane
Odpovědět



Skok na fórum: