Noob Dotazy
(06.01.2013 v 15:14)Whitey napsal(a): Použiješ svitek -> zacílíš kouzlo, to je vše.
Svitky umí psát pouze mág, brnění vadí pokud nemáš perk Znalost svitků. Ten umožňuje bardovi používat svitky (mág je umí použít i bez toho) a oběma dvěma ruší postih za zbroj pro svitková kouzla 1/3/5/7 kruhu.

Ahoj. Mám perk "Znalost svitků" (jsem bard) na úrovni 1. Koupil jsem si svitek "Koník" (kruh 1), ale při použití mi píše, že "Nápis na svitku ti nic neříká". Co dělám špatně? Zdá se, že systém funguje (alespoň podle zpráv na fóru). Díky.
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět
Kouzlo koník byl myslím přesunut do 4. kruhu, aspoň podle kouzel na wiki
Ireth - elfský bojovník
Jára Kořínek - věčně hladový pouťový kouzelník
Lucka Loutničková - potulná bardka  
Odpovědět
Aha...tak tím to bude. Díky.
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět
V ID bude pořád starý název, nikoho z nás nenapadlo to opravit.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Dokončil jsem výuku 1. stupně perku Zaměření na dovednost. Perk je ted v seznamu peku jako Zaměření na dovednost(Vyber si dovednost) Aktivní perk 1.úroveň. Ať klikám, jak klikám, nemůžu přiijít na to, jak se k nějakému výběru dovednosti dopracovat. Přehlídnul jsem něco, nebo je to rozbitý?
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Měla by ti vyskočit tabulka se skilly, když ten perk použiješ a tam si vybereš.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
Snažím se ten perk použít, jako bych používal jiný aktivní perk, ale žádnou tabulku nevidím. Měl jsem v plánu navýšit Zápas.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Údajně ten skill perkem zaměření na dovednost nelze navýšit, protože Gobrug má max level. Takže buď doufat v opravu, nebo v zásah GM?
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Nenapadá mě, jak to udělat ručně... Sad
Odpovědět
Jediné omezení které jsem našel jsou:
- musí jít o skill který se postava může naučit (v skillcapech povolání není 0)
- musí jít o skill který má maximální skillcap menší než 100
Po aktivaci perku se má zobrazit gump, který vytvoří nabídku podle těchto dvou kritérií.
Omezení levelem jsem žádné nenašel.

Pokud gump po použití perku nevyskakuje, tak už máš zaměření na skill vybrané a v seznamu perků by ho to mělo psát v názvu toho perku.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Nevrine, vztahuje se na Tebe něco z těch omezení, co psal Whitey v #1671? Pokud ne, asi bude třeba hlásit jako bug: https://gitlab.com/Manawydan/Public/issues
Ve hře Ti GMs můžou pouze daný perk odmazat.
Odpovědět
Po kliknutí na ikonu perku ikona zmizí a žádný gump se ani neotevře. Zaregistruju se na gitlab.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Neproběhl na té postavě reset perků, neměl jsi ho už někdy naučený?
Napiš tam u které postavy to je, budu muset stáhnout save.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Přepsal jsem problém do GitLab.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Děkuji, pokusím se po měsících dokopat k nějaké činnosti.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Ahoj,
Jak je ten quest na západ od orků, že vás NPC přenese do sna, tak za správné splnění questu jsem dostal +20% víry a ukázalo se mi, že se to přičetlo k mému skillu, ale když jsem pak dělal modlitby, tak u žádné modlitby mi to nezvedlo šanci na provedení, není někde chyba ?
Odpovědět
jo je Smile víra zvedá učinek modliteb, na šanci na seslání má vliv meditace
Odpovědět
Je ve hře návod na podobný dřevěný stůl s hladkým povrchem jako je na obrázku? Takový, že je z něj možné vytvořit větší plochy, stejně jako je tomu u kamenného (tzn. různé orotování vytváří rohy, pouhou desku atd.).  Pokud ne, bylo by, prosím, možné tuto možnost do hry přidat?
[Obrázky: table.png]
Stůl v isharské knihovně
Odpovědět
Kolik % expů z tutoriálu si prosím člověk odnáší, a nebo jak to je ? Děkuji.
Odpovědět
Expy v tutoriálu jedou 20x rychleji -> při exitu zůstane 1/20 (5%) získaných expů, maximálně ale 1900xp.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: