Noob Dotazy
Prosím, odkiaľ sa dá získať Chinovníková kůra? Zatiaľ som ju v hre nikde nestretla. Ani v dungoch ani pri bylinkárčení ani farmárčení.
Odpovědět
Hledám, hledám, chininová kůra v systému není. Respektive skriptově existuje (PeruvianBark), ale není v definici rostlin.
Bude se muset doplnit, jen si musím vzpomenout na příkaz. Asi ji nikdo nepostrádal, koukám že je tak v 1-2 receptech.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Veď práve.... a chcú ju v zakázkach a lektvary z nej Biggrin
Odpovědět
Nejaky pokrok s PeruvianBark? Smile
Odpovědět
Ještě na to nebyl čas. Musím si vzpomenout jak se definovaly nové kytky (kterým povelem) a správně ho přidat.
Snad se na to dostanu o víkendu, i když nevím nevím. V sobotu jedeme pro nového pejska a celou neděli ho hodlám mazlit.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Pokusil jsem se jí radši přidat hned, ale asi ještě vyžaduje restart.
Uvidíme zítra, jestli se to povedlo.

Tak jestli to chápu správně tak restart nepomůže, nejdřív se bude muset kůra zanést do alias listů bylinek regionů.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
V jakém vzorci je prosím dovednost "všímavost" vůči bylinkářství a tedy nalezení bylinky ?
tzv na dovednosti všímavost 50 podporuje jak ?
Odpovědět
V šanci na nalezení rostlinky je přičtena 1/2 Všímavosti k Bylinkářství.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Rada by som sa spýtala prečo sa len tak menia zbrane a nikde o tom nie je ani čiarka na fóre pre hráčov? Lognem a zistím že neovládam ani jeden svoj luk, pretože mu niekto zdvihol potrebný skill na 75 z 50/60. Ďakujem.
Odpovědět
Lomený luk/ Shorapan má 75 skill požadavek od té doby co se CS4 nasadilo (2 roky?), se skill požadavkama se od té doby nijak nehýbalo, pár zbraním jsem pouze nedovano buffnul damage(bodné/kuše)
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
V tom prípade nechápem ako som so Shorapanom mohla bez problémov strielať a teraz mi zrazu píše, že ho neovládam a mám postih Wink
Odpovědět
hmm napada mne co to mohlo způsobit zkusím na to mrknout

Edit: přidáná vlastnost better handling sníže min a max damage o 1
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
Ahoj, tedka mám perk Pán elementů (pasivní) na levlu 3, takže bych měl na 60% kouzlit bez potřebných reagentů. Ale mě to jen na 60% ubírá o 1-2 potřebných regů ze 4. Má to takhle fungovat, nemělo by to na 60% kouzlit bez reagentů?
Odpovědět
wiki napsal(a):Pán elementů (pasivní) – kouzelník s touto schopností je již v práci s elementy tak zběhlý, že je šance 20, 40, 60 a 80 % na seslání kouzla bez potřeby reagentu vlnového slova moci (pyro, hielo, evart, ji, van)
Kouzlo má šanci že z použitých reagentů nespotřebuje ten jeden jediný patřící vlnovému WoP.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(11.10.2019 v 19:21)Whitey napsal(a):
wiki napsal(a):Pán elementů (pasivní) – kouzelník s touto schopností je již v práci s elementy tak zběhlý, že je šance 20, 40, 60 a 80 % na seslání kouzla bez potřeby reagentu vlnového slova moci (pyro, hielo, evart, ji, van)
Kouzlo má šanci že z použitých reagentů nespotřebuje ten jeden jediný patřící vlnovému WoP.
Ajo, ale stejně mě třeba 2 ze 4 vezme i když by to mělo brát 0 reagentů, když se povede
Odpovědět
Vlnová WoP a jejich reagence jsou Pyro = 1x síra, Hielo = 1x ledový kámen, Ji = 1x ženšen, Evart = 1x rulík a Van = 1x diamantový prach.
Pokaždé když se počítá spotřeba reagencí na kouzlo a narazí se na tyto WoP se hází šance daná perkem že tato reagence nebude spotřebována.
Kozlu Jiskra: Igni Ji. Při seslání Jiskry se počítají reagence:
Igni -> reagence daná vlnou, vlna kouzla je Ji -> Igni = 1x ženšen.
Ji = 1x ženšen, ale Ji je vlnové WoP -> je šance daná Pánem elementů že Ji bude zadarmo.
Ve výsledku stojí Jiskra (Igni Ji) 2 ženšeny, nebo jen 1 pokud se podařil hod na šanci Pána elementů.
Pán elementů se pokouší rušit reagence jen a pouze těch vlnových WoP.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Igni Ji mám pocit nestojí nic z regentů, ale třeba Igni Matt Ji (Blesk) stojí 3 ženseny, takže pokud to chápu dobře když to procne tak mi to sežere jen 2 ženseny? To je upřímně docela slabota, měl jsem za to že když to procne tak třeba ten Blesk by nestál žádny regent.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
Igni -> podle vlny, vlna je Ji -> 1x Ženšen.
Matt -> podle následujícího WoP, následující je Ji -> 1x Ženšen.
Ji -> 1x Ženšen, s šancí na 0.

Igni Ji má stát 2 ženšeny, jenže je to Trik - ty koukám že se sesílají vždy bez reagencí.
Kouzla která chci bez reagentu můžu uvést slovem "nore", tj. "nore Igni Matt Ji" = blesk bez použití reagentů.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Kolik je prosím max buffy u barda na rychlost utoku, behu, vyhýbání... ?
Odpovědět
Tak co lidé.. kreatury manawydanské, hrajete, fungujete jestě ? :-D
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět



Skok na fórum: