Noob Dotazy
Naposled se to probíralo tady:
http://forum.manawydan.cz/showthread.php...0#pid81560
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
A přesně je to teď tady:
http://forum.manawydan.cz/showthread.php...5#pid89545
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Já jsem tu otázku směřoval jinak. Pokusím se otázku naformulovat líp.

Příklad: Mám lektvary s podmínkou výroby alchymie a bylinkářství ve výši 30 %, Jako je třeba Lekvar regenerace.

Má vliv na kvalitu lektvaru a úspěšnost výroby, pokud bych měl třeba 100 bylinkářství a stále pouze 30 alchymie ? 
Odpovědět
Pokud máš lepší dovednosti než jsou požadované, máš šanci na lepší kvalitu. Dále v tom pomáhá perk Precizní řemeslník.
Pokud je požadavek na dva Skilly, pak se hodnota před dosazením do tabulky průměruje. Požadavek 30, skill 30 a 100 -> přesah (0+70)/2= 35.
Šance na úspěch výroby je 95%, nezávisle na dovednostech. Upravuje ji pouze perk Precizní řemeslník.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Čus . Mám dotaz . Podle všeho bych měl být schopnej z alchem udělat lektvar neviditelnosti ale z nějákého důvodu to nejde.Tak mě napadá, bud mám starej recept a požadavky na skill se změnili nebo je tam nějakej malej bug .Muže mě někdo napsat jaké jsou aktuální požadavky na ten lektvar ? Nebo říct co je špatně Biggrin  Dík
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
Někde bude zádrhel, prověřím.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Update: Nemám problém s výrobou.
Máš problém se surovinami, nebo s dovednostmi?
Suroviny jsou vypsány ve svitku, dovednosti si můžeš zkontrolovat pokud najedeš nahoře na název hlavního skillu. Pokud je v okénku které vyskočí něco červeně, tak na to máš málo.
Stejný náhled zobrazuje gump prodejce svitků, tzn. lze si ověřit na co mám a nemám před koupí svitku.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Jo ted na to koukám, Mno tak se zdá že lektvar neviditelnosti požaduje na svou výrobu asi 60 znalostí zdravovědy (já mám jen 50 ).Tři hvězdy ve zdravovědě to chce no .  Naproti tomu lektvary kočičí hbitosti a obří síly jdou udělat i přes to, že  je požadovaná "tříhvězdičková" zdravověda .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
*** = 50-69, pokud si pamatuji.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
nejde mi zkopirovat do chatu text ctr + c a ctr + v ...u jedne postavy to jde u druhe ne nevite nekdo co s tim ?
Odpovědět
nastavit makro na "vložit text"
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
(21.07.2015 v 21:17)monty napsal(a): nastavit makro na "vložit text"

nejde mi to ani tak ...
Odpovědět
Jediné co mě napadá jestli nemáš na těch kombinacích nastavené nějaké makro.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(22.07.2015 v 05:39)Whitey napsal(a): Jediné co mě napadá jestli nemáš na těch kombinacích nastavené nějaké makro.

aha to me netrklo .....mrknu az budu u pc a napisu Smile
Odpovědět
tak s makrem to nema nic spolecneho  Mad
Odpovědět
hola holáá .. mohu se zeptat proč zmizel event který se plánoval na dnešek alá doprovazeni karavany ?
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
waaaat!
Jako doufam, že tohle je jen chyba fora. Kvuli tomu eventu jsem se dneska vysekal z práce, protože jsem čekal že to bude fakt něco velkyho! Angry
Odpovědět
At koukam do kalendare jak chci, tak zadny event tam neni. Takze asi doslo ke zruseni.
Odpovědět
Fórum chyby nejspíš nedělá. Event jsem umazal, protože jsem ho nestihl připravit do požadované kvality. Asi jsem to měl oznámit nějak víc veřejně jak to tak čtu. Takže se prosím nezlobte, zkusím vám to nějak vynahradit.

S tou prací mě to teda mrzí, jediné co mě napadá, tak že quest můžu přesunout podle tvojí práce - teda tak že ho udělám v datu, kdy budeš doma, ok?

Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám.

Odpovědět
Mám dotaz na svitky se slovy moci:
Můj mág neumí slovo moci Van, mám svitky se slovem Van, ale nejdou použít na vše.
Třeba Bor Ow Van yeno použít mohu, ale Bor Fal Van ne, netuším proč
Odpovědět



Skok na fórum: