Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Setkání elfí diaspory z isharu
#21
Hele tak ja bych se tam kdyztak dohodl na tom chramu...jo a kd to vubec bude?
Odpovědět
#22
V sobotu mezi ctvrtou a patou. Prichystejte si jidlo a piti, bude to zrejme na dylExcl
Aspon budeme moct plynule prejit na oslavy jaraSmile
Skoda ze nemuze Cele a Maeglin prijit. Napisu, co vam moje postava navrhne, abyste si to mohli promyslet, a rici sve navrhy, protinavrhy a pripadne uz primo promyslene veci.

1. navrhne zvoleni vudce a mluvciho komunity-dotycny by mel na starosti chovani elfu v oblasti isharu, resil by jejich prohresky (ve vztahu komunita versus ishar) proti zakonum, snazil se zorganizovat jejich potreby (nejaky remeslnik potrebuje to a ono, dotycny by zorganizoval komunitni vypomoc a podobne). Dotycny by musel zehlit prusery elfu i nest odpovednost.
Takze si uz promyslejte kdo chce kandidovat nebo koho chcete navrhout.

2. navrhne vytvoreni odloucene Corellonovi cirkve
-zalezitosti knezich a viry

3. vytvoreni bojove druziny
-nekteri jeji clenove mohou byt ustanoveni do funkci ucitelu, napr sermu, strelby, magie a podobne. Nevim jestli uz nekdo z vas praktikoval role play treninku v nejake teto oblasti, pokud nemate zadnou predstavu jak by to vypadalo, muzu vam to predvest s Mayou a nekym (jedna se o de facto o emote souboj, slouzi to jako zpusob zabavy, zabiti volneho casu a pro ty, ktere zajima spise expova stranka i mozna k lepsimu hodnoceni vasi postavyTongue).

4. soupis remeslniku, a pokud to bude mozne, smerovat pozadavky na ne (nejdriv zkusim nechat mec vyrobit elfa, nez ho koupim od orka!)

5. nejake misto pro prebyvani komunity
-docasne uloziste materialu pro remeslniky, odkladove misto pro zakazky vyrobene pro elfy elfem (kdyz nekdo necha vzkaz kovarovi, at mu vyrobi to a ono, on to vyrobi ale nebude mit cas to predat, necha to zde), pokud mozno i moznost prespavat
(vetsi srubova chajda, tabor, a jin., vzhledem k poctu zlodeju to asi bude muset mit dvere nebo plotSmile)

6. organizace komunitky
-v tomto bodu me vubec nic nenapada. V popisu elfu z FR ziji v ruznych kastach (podle oblasti zajmu, cinnosti a dalsiho), jak na mw netusim. Kazdopadne knezi Corellona (pripadne vznikla cirkev) jsou predurceni soudit spory a jine, tezsi zalezitosti (co se tyka Corellona, vychazim z originalnich textu, k mw jsem nic zpracovaneho nenasel).
P.S. muselo by se nejak pojistit, aby se k souzeni elfu nedostal sestilety hrac, nebo hrac typu Geri, takze v ramci cirkve bude muset dochazet k opatrne selekci hracu (podle jejich schopnosti a urovne-neni ted mysleno hrani role (to je samozrejmost) ale jejich chovani) co by meli toto povolani. Jevi se mi totiz lepsi radeji delat toto nez omezovat vyklad protektora a ochrance a patrona elfu-Corellona.

Snad je to vse, co jsem mel v hlave posledni dny. Takze si to promyslete, pripadne se k tomu vyjadrete, nachystejte si sve navrhy a hlavne pridte! Je cas zacit neco delat a ne si hrat na mrtveho brouka!
Odpovědět
#23
Jo a kde by to mohlo byt?....v tom stanu jak tam byl ten snem pred nedavnem?...nebo nekde ve meste?
Odpovědět
#24
Tam kde ma by\t nase svate misto? Vite kde to je? Kdo nevi, at pocka pred isharskou branou. Poslem pro nej.
Odpovědět
#25
Tak ja neprijdu. Jdem se zlit do nemoty.
Hafiku a moc to neprehanej s tou politikou zase, kdyz hrace muzes pocitat na jedny ruce.

Peace
Odpovědět
#26
Napocital jsem pres dvacet elfu behem tejdne, na to uz mi jedna ruka nestaciAngry
Odpovědět
#27
20? :-) ... Tak preju at vam to vyjde a date neco dohromady. Ja se k tomuhle tocim zady. Pravidla a politika 'vocať pocať'. Z meho pohledu by se az takhle hluboko do ideologie zachazet nemelo. Ale hele, jses iniciator, tak snad s tim udelas diru do sveta. After all, no hard feelings. *utekl do lesa*
Odpovědět
#28
tak se nam sraz povedl...dohodli jsme se na mluvci, miste svatine atd.
Odpovědět
#29
Potrebuji alespon pet elfu online kolem 8-9h dnes vecer kvuli te svatyni.
Odpovědět
#30
je sorry ja tu byl ale nepodival jsem se sem...jak to slo?
Odpovědět
#31
Omlouvám se, taky jsem tady byl skoro až do půlnoci, ale na forko jsem se nekoukl. A přitom jsmese ve hře, HaFiKu, několikrát potkali.
Jinak dnes jedu mimo Čechy a budu buď v neděli večer (ale to budu asi grogy), ale spíš až v pondělí večer.
Celebrimborion, ten, který jako druhý spatřil prsteny moci ...
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Elfí diaspora v Isharu HaFiK 16 27 322 20.04.2011 v 19:48
Poslední příspěvek: Dommi

Skok na fórum: