Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serenin ukradený šperk
#1
když dám na výběr u Frandese Mlč já tě dostanu! ...zabiju ho,šperk u sebe nemá a ukol se neaktualizuje,tudíž musím počkat na spawn frandese a dát,že mu věřím...
Odpovědět
#2
Moc si to nepamatuju a nevím, jestli to není nežádoucí spoiler, ale ten šperk tuším u sebe nemá správně, protože ho neukradl.. Smile Možná se ale pletu, je to už dlouhá doba, co sem to naposled viděl.
Tak jako tak by se to asi dalo minimálně předělat do uživatelsky přívětivější verze.
Odpovědět
#3
ten quest konci vagne, jakoby mel pokrracovat a vzdycky me to matlo
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#4
Jo,ale jde o to,ze pri volbe,ze ho z nej vymlatim,coz vlastne skryte i Serenna chce,se pak nic nestane a musi se akorat cekat na ten spawn...
Odpovědět
#5
Taky jsem to delal uz strasne davno, ale snad se mi to dobre vybavuje. Problem je v tom, ze kdyz toho chlapka zmlatis, t ak se snad ani neobjevi zadna instrukce, ze bys mel jit zpet do hostince a nahlasit tej zenskej, ze si pohorel. Ale nevsadil bych na to.
Odpovědět
#6
Tak pokud vím, tak Frandes má začít mluvit, když ho dost zmlátíš...potíž je, že mám pocit, že tohle nefunguje zrovna stoprocentně. Takže ho člověk občas zabije a nic se nestane.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#7
tuším že to fungovalo po první úspěšné ráně, ono nevim jestli noobík má vůbec šanci ho "dost zmlátit"...ale pamatuju si že to taky dělalo problém.
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#8
(30.10.2013 v 23:43)aretho napsal(a): tuším že to fungovalo po první úspěšné ráně, ono nevim jestli noobík má vůbec šanci ho "dost zmlátit"...ale pamatuju si že to taky dělalo problém.

právě,že jsem ho pěstmi zabil Biggrin
Odpovědět
#9
Ahoj,

Serenin quest stále nefunguje ,mám zmlátit toho týpka,ale když ho napadnu,nic se nestane a pěstmi ho zabiju.
šperk u sebe nemá a quest se nijak neaktualizuje
Odpovědět
#10
tento quest jaksi neni doplnenej, jedine jak ho vvyresit je si s nim promluvit a on te nekam posle
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#11
Hmm.
Díky za radu,ale už jsem bohužel v té fázi,že Dora v hospodě se mnou nechce mluvit a u Frandese mám na výběr jen jít pryč,nebo ho zmlátit.
Asi to teda nepůjde dodělat...
Askae Lanfeal - Lovec
Odpovědět
#12
Jo pujde,pockej si az se Frandes spawne Smile
Odpovědět
#13
Už jsem zkoušel 2x respawn a zatím nic.Tak to zkusím dál :-)
Askae Lanfeal - Lovec
Odpovědět
#14
Aaha,tak si zkus nechat od Gm ten quest nejak zrusit,pokud to jde a znovu Smile
Odpovědět
#15
Jo, jde to. Nejlepsi by ale bylo to napred opravit/upravit. Ten quest by mohl bejt dobrej v tom, ze neni tak uplne tradicni a ze je tam vic moznych koncu, ale momentalne je to takove nejasne/nefunkcni. Idealni by bylo tam do odmen rovnou zaclenit i reputaci pro Ishar podle toho co si dana postava zvoli anebo i perky nebo presvedceni do moznosti v dialozich. Uvidime, co se s tim bude dat udelat a kdo kdy se k tomu dostane..
Odpovědět
#16
Tak díky Stigu,

zatím to nechám být.Třeba se k tomu někdo dostane :-).Nepůjde ten quest u mě teda smazat?
Ať mi to v úkolech nestraší?

Díky
Askae Lanfeal - Lovec
Odpovědět
#17
Jo Pietro,taky díky za odpovědi.
Askae Lanfeal - Lovec
Odpovědět
#18
(08.01.2014 v 20:54)Askae napsal(a): Tak díky Stigu,

zatím to nechám být.Třeba se k tomu někdo dostane :-).Nepůjde ten quest u mě teda smazat?
Ať mi to v úkolech nestraší?

Díky

Ja jsem to dokoncil v obou variantach, pravda ze na variantu, kdy ho musis zmydlit jsem musel pockat nekolik lvlu :-D k tomu respawnu podle meho bude stacit pockat az se nekdy otoci server ne? to by mohlo byt fresh spawned.
Dragulito / Alch
Uragh / Mojo maker
Odpovědět



Skok na fórum: