Aktivni hraci aspon o vikendu ?
#41
Som v hre denne. Farmárka, Lovkyňa, Kovářka. Nezahral by si niekto? Prebehnúť pár dungov. A ak mi pomôžete vyexpiť kovářku, dostanete slevu na zbrane a zbroj :-) (momentálne lvl 12)
Odpovědět
#42
Vono nefunguje irc ? .. tam do tebe každý den ... ehm .. a ty nic :-) .. tak mám za to že jen afkuješ :-D
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#43
Ja pozerám [who a tuná na fore vždy či tam niekto je a skoro nikdy nikto, tak jasné, že potom afkujem :Biggrin    A keď sa pýtam kto je vo svete so mnou, tak všetci mlčia, fňuk :,-( a veru teba na irc som nikdy nevidela v denníku...možno zapadlo v spame kopání a přebíraní rudy xD
Odpovědět
#44
Hodně štěstí.
Odpovědět
#45
Segovez je zpatky, do tydsne tu mame 40+ hracu!!!
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#46
skoda logovat, zadna odezva ze strany gm, ten stig si to predstavoval jako hurvinek valku.
Mallwin Miel - Elf/Hraničář
Godefroy - Gnom/Mág
Heahmund - Člověk/Kněz

„Na hudbě je krásné to, že ti ji nikdo nemůže vzít.“ 
Odpovědět
#47
Bezobsažný zbytečný rant.
Odezva na co? Visí někomu ve hře page, nebo je tu řeč o nějakém flame na fóru? Což flamovat klidně můžem, proč ne.
Hlavně že víš jak jsem si to představoval a že máš na koho ukázat.. Smile Pravda je taková, že plánů bylo a je dost (a to i naprosto konkrétních), ale sehnat na to lidi, natož s motivací něco dělat (natož ve chvíli, kdy je status jedna velká mizérie), to je trochu o něčem jiném. To ale ví každý, kdo někdy něco reálně managoval, natož pokud to čirou náhodou bylo taky v úpadkovém podniku/businessu. A věř mi, že já opravdu nemám a neměl jsem růžové brýle, prostě jsem jen zkusil co se dalo. Je to málo, je to dost? To neřeším, cokoliv je teď v podstatě málo (chtělo by to makat na plnej úvazek, ale pro mě by to znamenalo že by den musel mít víc než 24 hodin, pokud bych se vůbec chtěl vyspat, najíst apod.), ale aspoň jsem se snažil (a občas ještě stále snažím, ačkoliv co zmůžu za těchhle okolností není moc) něco dělat. Ono jenom blbě pindat totiž umí každej a kdo nic nedělá nic nezkazí, že. To nám ale v tuhle chvíli bohužel nijak nepomůže, nicméně dík za pokus.
Ono je pravda že v tu dobu už jsem ani neměl moc na výběr, než do toho prostě skočit. Tady bohužel nefunguje finanční motivace, takže je to víceméně o tom chtění a osobní iniciativě jednotlivců. Takže lehko nadávat manažerovi, který reálně nemá žádný personál. Tu motivaci si musí každej najít prevážně sám (jsme všichni dospělí lidi), cíle byly stanovený jasně - jak celkový, tak dílčí.

Takže jestli si tu teď nade mnou chceš honit (triko) tak prosím, milerád se nechám poučit od zkušenějších a schopnějších. Dokonce nemusí jít ani jen o poučování - kdokoliv si mohl kdykoliv dát přihlášku do RT, projít výběrem, dostat se výš a předvést se. Moje odvolatelnost byla jednou z podmínek, za kterých jsem do toho šel, takže cesta je víceméně úplně volná, nikdy dřív to nebylo snazší.
A pevně věřím a držím palce, že se vám to s tím vaším shardem o kterém si kdysi psal že rozjíždíte daří podstatně lépe.

PS: Přeju všem hezký advent.
Odpovědět
#48
No vidíte tak co kdyby jste to zkusily a využily nějaké šance něco udělat Wink Smile
Mě už bohužel (pro některé bohudík Biggrin) do RT nepustí, ale vy máte možnost se přihlásit a třeba i napravit či vylepšit věci které se Vám nelíbí a udělat tu z toho Vaše "lepší a vysněné" místo pro hraní UO Smile
Odpovědět



Skok na fórum: