"Berit" i v Cyproně?
#41
Koukl jsem mu znova do batohu a už tam nic neměl.
Mimochodem Válečná kuše je jeden ze skrytých návodu, že? Biggrin
Berit mi ji nedokaže sehnat
Odpovědět
#42
Dej si "[ID Válečná kuše" -> dole je seznam výrobních návodů, jedno z těch tlačítek je editace (myslím že šipka). Pokud je tam některý skill nad 75 včetně, jde o skrytý návod. Ty se mají rozdávat za odměnu, nebo vzácně (frekvence 1 týden + náhoda) spawnovat na těžkých místech.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#43
Dneska jsem si říkal, že bych si s pomocí Berit koupil nějaký nedostupný nábytek a zjistil jsem poměrně velký nepoměr cen v nábytku a ostatních věcech. Dvouručák mistrovské kvality je mi berit ochotná prodat za tři a půl zlatky (+-) a za tu cenu by mi prodala průměrnou honosnou židli. Dvě části obyčejné postele by mě vyšly na šedesát zlatých. Myslím, že to jsou trochu přehnané ceny. Nábytek by asi neměl mít takovou hodnotu, jako mistrovské zbraně.
Odpovědět
#44
Postel by snad měla být z jednoho kusu, nevím co je pořádně zač to co se vyrábí (a prodává). Je to multi (item zabírající vícero políček), ale mám za to že provedení vyráběného itemu není správné.

Ceny, zvláště ty systémové, jsou otázka surovin a požadovaných skillů. Pokud suroviny a potřebné znalosti jsou stejné u obouručáku a té židle, je i jejich cena podobná.

To co prodávají prostředníci jsou úmyslně předražené věci (4x systémová hodnota), není lepší zkusit sehnat kováře? Nebo si dát objednávku na vývěsku?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#45
Podle postele se aspoň pozná šlechta :-D (pardon za spam)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#46
Omlouvám se, že odpovídám až teď, byl jsem přes týden mimo. No, rád bych sehnal nějakého truhláře kvůli nábytku, ale problém je v tom, že truhlář v tuto chvíli opravdu žádný nehraje. Pokud je to možné, moc rád preferuju crafta před Berit, ale v poslední době to není, a to hlavně u truhlářských výrobků, možné. Pokud jde o kováře, hledám vždycky někoho ve hře. Sehnat alchymistu v poslední době není problém, dokonce i farmář se dá sehnat. Ale svobodná řemesla tu prostě nejsou.
Odpovědět
#47
Také lze zkusit zadat objednávku na vývěsku se zakázkami, snad už jsme ji odladili do funkčnosti.
Snad se někdo ukáže, přeci jen zatím nikdo nekřičel že by docházely šípy, tj. někdo ve hře bude.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#48
fyi ...celý týden logovala amanda Wink
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#49
Hoj hoj, nemohla by služba ménem Berit, začít fungovat i v Nulldenu? Smile Popřípadě by mohli tihle npc brát v ohled Nulldenský tržiště.
Odpovědět
#50
Zdravim, mam další návrh, pro návrháře Berit a spol. Nemohly by tyhle npc umět i Berit, Prodám ... ? S tím, že by Berit ukázala podobně jako při nakupu nejlepší možny vykup v dane oblasti?
Odpovědět
#51
Vždyť to umí...

Edit po testu: Asi se něco rozbilo, prověřuji.

Edit2: Nic se nerozbilo, jen jsem si nepamatoval prodejní pasáž.
"Berit, kdo koupí Jablko" nebo "Berit, prodám jablko" (klíčová slova jsou "koupí" a "prodám" - pokud jsou ve větě, bere se to jako nabídka prodeje).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#52
Ahá, žil jsem v domění, že funguje pouze, "Koupim" podle popisku před ní, díky.
Odpovědět



Skok na fórum: