Stĺpiky na zver
#1
Po dlhej dobe som logla, pekne na koníkovi, s medvedíkom a k stĺpiku priviazaný nákladný  Brumby. Všetko bolo v poriadku až dokým som znova logla ďalší deň. Všetci na svojich miestach ale ajaj, Brumby už nie je ochočený. Pretože priviazané zvieratká k stĺpiku už neodlogujú s majiteľmi.
Pred touto zmenou som očividne odlogla aj s ním ale po nalognutí sa zmena aplikovala a tak keď som pri ňom odlogla, on tam ostal.
Neviem aký bol cieľ tohto kroku, každopádne ma nepríjemne zaskočil. Ako farmárka, ktorá chcela svoju postavu aj trocha expiť, som si zohnala čierneho macka na boj, Brumbyho na náklad a Achala na cestovanie. Bohužiaľ nemám tolko "slotov" na zvieratká a tak vždy muselo byť aspoň jedno priviazané aby som mohla fungovať. To teraz bohužiaľ nejde.

Chcem sa teda spýtať, šlo by aspoň k stĺpikom pripevniť funkčné krmítka? Keď som to naposledy robila v hre normálne, tak to nešlo. Taktiež v Isharu sú pri niektorých domoch senníky, no nefungujú, stĺpiky stále hlásia, že nemajú pripojené krmítko. A keď ho chcem k ním pripojiť, vynadá mi to, že nie som majiteľ (a pritom som majiteľ daného domu kam patria /ale očividne nepatria/ stĺpiky).  Takže ich vie očividne nastaviť len GM ak vôbec.
Odpovědět
#2
Mám tušení, že to bere majitele podle LastOwner. Každopádně krmítko jsem na žádost připojil ke sloupku.
Odpovědět
#3
Změna byla z důvodu že sloupky za nulovou cenu suplovaly farmu, udržovaly zvíře bez jídla. navíc odlogované zvíře blokovalo sloupek, bez toho že by něco bylo vidět.

Zvířata lze umístit např. na pronajatou farmu - nemusí být nutně tvoje, můžeš se dohodnout i s jiným farmářem.
Po příkazu Stop zůstane zvíře na farmě, dokud si ho znovu nevyzvedneš. Není nutné ho propouštět, krmí se z jídla na farmě, odečte se ze slotů.

Sloupky u domu musí být zahrnuté do nájmu, potom poznají nájemce jako majitele a umožní mu umístění krmného koše.
Pro GM: Sloubek musí být napojen na RentBox (v props sloupku) a musí být zahájen nový nájemní cyklus. Pozor, momentálně nelze napojit truhla na více věcí, tj. sloupek musí mít vlastní truhlu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
Teda momentálne nie je možné aby sa spolu s domom prenajal aj stĺpik?
Odpovědět
#5
Musí si někdo najít čas a všechno to ručně napojit... takže mi případně napiš SZ/ICQ o jaký dům se jedná a já se o to postarám.
Odpovědět
#6
Dobre, ďakujem.
Odpovědět
#7
Jde to, ale sloupek musí mít vlastní truhlu, tj. má oddělený nájem. Pronájem více věcí skrz jednu truhlu momentálně není podporován.
Pokud ti tam dalo GM krmný koš, pak ten pronájem snad není potřeba. Ale pozor, do toho koše má přístup každý (myslím).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: