Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lovecké úkoly
#1
z nějakeho důvodu mi nejdou odevzdat splněné lovecké ukoly, může na to prosím někdo mrknout ? jedná se o q isharionska patrola (u vlčí štoly) nebo q problem se zbojniky nad pevnosti banditu u isharu (poblíž domku "na samotě")

oba ukoly mi ukazují, že mám zabity příslušný počet npc, u vlku to jsou 3/3 u zbojniku rovněž 3/3 3/3 3/3 ..

naopak quest (nevím jak se jmenuje) na pekelného psa, před vlčí šachtou, který jsem již dávno splnil .. mám pořád v loveckém výpisu

[Obrázky: 1DnGNIt.png]
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#2
Ještě stále trvá tahle chyba?
Nebo to můžu uzavřít?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#3
Chyba stále trvá. Nevím, jak je to s odevzdáváním, ale zabití tvorové se stále do questu nepřičítají.
Odpovědět
#4
Safra, to je divné... měl jsem pocit že už se to opravovalo.
Platí to jen pro staré questy, nebo i pro nové?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#5
I pro nové. Testoval jsem to v Podtemnu.
Odpovědět
#6
Dík moc za test, pokusím se s tím něco provést.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
Tak odvolávám, co jsem odvolal... Staré questy, jako zabíjení krys pro Orima, fungují. Ale v Podtemnu se mi zabíjení skřetů nezapočítalo.
Odpovědět
#8
Dík za zprávu, ušetřil jsi tím čas.
Možná by to mohlo být v těch ' a jiných znacích co používáte ve jménech, pokud je v názvu interakce.
Můžeš mi prosím hodit screenshot podobný tomu od Gheeda, na kterém bude ten nefunkční kvest?
Jsou tam údaje které mi pomůžou v hledání.

Prosím kvestaře, zkontrolujte si že používáte pro hunty v interakcích unikátní názvy.
Často jsou jen copy&paste + drobné úpravy. Jde o parametr Name u příkazu Hunt. Často je stejný a pro skripta je to matoucí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
Jeden výstřižek, dle objednávky. Ale týká se to skřetů, tam bych problém ve znacích neviděl.


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#10
Koukám. Zatím se mi to nedaří navodit. Stáhnu si aktuální save, vyzkouším to na lokále přímo s tvojí postavou.
Můžu ještě poprosit o lokaci ([where) NPC které ten quest zadává?

A ještě jednou děkuji, komunikace a informace v tomto duchu strašně moc šetří můj čas.
Kdyby jsi napsal jen "Chyba trvá" a dál na to kašlal tak jsem dnes strávil celý den pokusy jak ten problém navodit.
Takhle jsem v uspořeném čase upravil pár věcí ohledně domovních regionů (stále z nich vypadávala některá nastavení). Plus upravil domečky podtemna aby automaticky měly tmu jako je v okolním regionu (teď to vyžadovalo zásah GM).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#11
5489 1925, momentálně se nedostanu do IS, takže to nemůžu zkontrolovat.
Odpovědět



Skok na fórum: