eranova.cz
#1
No, napsal bych to asi jinam, ale nevím kam.  Biggrin

No, vlastním tento web. Původně to je vyvíjený šard o Dračím Doupěti. Nicméně v průběhu tohoto roku se mnoho stalo a v životě člověk dojde do fáze, kdy přemýšlí co je hlavní a co podružné. A vzhledem k tomu, že jsem ten šard de facto vyvíjel sám, trvalo by dlouho, než bych ho spustil. Po diskusích se Sokarem jsem se nakonec rozhodl dát to co umím Manawydanu. Jak jistě víte, přidal jsem se k realizačnímu týmu. Ale co tedy s webem Eranovy? To je prosté. Byl bych velmi potěšen, kdyby jste ho považovali za partnerský web Manawydanu. Pokud se registruje MW GM, automaticky mu dám Dev nebo GM práva (nutno mi to napsat), pokud se registruje hráč, bude mít práva čtenáře. Tento web není určen totiž pouze pro šard jako takový, ale i pro světové vývojáře Sphere a ServUO. Nicméně pro Manawydan bych ho rád směroval výhodněji. Samozřejmě neopomenu i další české šardy. Mám v plánu vydat své dosavadní skripty z Andarie pro UOEasy, nebo návody pro vývojáře, které nikdy nebyly sepsány. Ale vše to chce čas.
Zatím jsem po přestupu napsal první článek, který si tam můžete přečíst.

Ultima Online - Manawydan
Odpovědět
#2
Rád bych vyjádřil radost z toho, že se k nám přidal další velmi zkušený vývojář ultimy. Snad mohu mluvit i za zbytek týmu kdy věřím, že taková pomoc bude velkým přínosem pro práci se shardem jako takovým a hlavně budeme moci přinést větší a zajímavý kontent přímo hráčům o což hlavně při tvoření hry jde. Samozřejmě tímto neuzavíráme možnost přidat se do našeho týmu i dalším lidem a spíše bych vyzval po vzoru Golfina pokud jste měli někdy chuť pomoci Manawydanu dospět k lepší kvalitě, hratelnosti nebo zážitkům, aby jste se přidali právě teď. Mezi hlavní potřebné pozice bych rád zařadil questaře a stavaře, kterým vytváříme prostor a možnost realizace. Pokud si nejste jistí stačí napsat soukromou zprávu zde na forum nebo na discordu a jistě se dopracujeme pro obě strany přijatelné spolupráce.
Odpovědět



Skok na fórum: