Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čas na hru
#1
Takže začal uvažuji o tom začít s nějakými pravidelnými akcemi v melee. Tudíž by mě zajímalo jaké časy by vám na ně vyhovovali. Takže kdo, kdy můžete hrát.

No jinak já mám čas zhruba od 19:00 v pracovní den, o víkendy takřka pořád.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#2
Pracovne dni 02:00 - 05:00 okrem pondelka. Vikendy skoro vzdy.
Zagh'nar - Drow (Macefight)
#3
Ronneth-hraje ve volnych chvilich, hraje ale malo.

Malad-totez

Nevim jestli s nimi se pujde domluvit na nejakem hracim dni.
Edit: Ronneth ma potize s netem, pravidelne vypadky co pet minut. Oprava je zatim v dohlednu asi az v pondeli.
#4
Díky Jiří, žes to sem hodil za mně. Od pondělka bych měl mít plně funkční net ( SNAD ).
#5
Ili, tak kedy dohodneme tú prednášku ? pre mňa najideálnejšie by bolo buď utorok večer alebo piatok po 20.h alebo niekedy cez víkend, avšak môže sa to zmeniť, takže by som chcel počuť hlavne vás ako vám čo kedy vyhovuje.
edit : aby som bol troška k téme, som zatiaľ (spolu s Andunie) súčasťou Melee tak :

Pondelok - od 18. hodiny do noci
Utorok - celý voľný
Streda - od 14. po 15. hodinu a potom od 17. hodiny do noci
Štvrtok - od 14. po 17. hodinu a potom od 19. hodiny do noci
Piatok - od 13. po 17. hodinu a potom od 20. hodiny do noci
Sobota - celá voľná, možno doobeda bude nejaká práca
Nedeľa - celá voľná

môže sa to však zmeniť, budem teraz mať zrejme troška menej času, ak sa však niečo zmení, dám vedieť.
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
#6
Takze muzu prakticky kdykoliv, ale venuji se hlavne snaze dodelat poprve uz konecne nejaky kostym na drevarny, takze tu budu byvat po vecerech (pokud zrovna nebude otec na netu). Jinak hravam i pres poledne, ale posledni dny spis dodelavam krouzky, ktery mi tu uz rok lezej Biggrin...takze se mnou pocitat po vecerech nebo dat predem cas.
#7
Pondeli - Patek -> 18:00-19:00 az +-23:00
Sobota a Nedele, jak kdy...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#8
Časy jsou čistě orientační a hodně zhruba.

Pondělí: 20:00 - 22:00
Úterý: 20:00 - 22:00
Středa: 22:00 - 01:00
Čtvrtek: 18:00 - 21:00
Pátek: NO TIME
Sobota, Neděle: 14:00 - 17:00 ; 21:00 - 01:00

Ronneth
#9
Pondělí - Čtvrtek - 19:00 - 22:00
Pátek - od 18:00 - +/- 00:00
Soboty : Cca furt Biggrin
Neděle - 18:00 - 22:30 cca.

Tak nějak.

Eledril
#10
Presouvam svoji herni aktivitu na vecerni a nocni hodiny z duvodu jinych dennich aktivit Biggrin
#11
Od zítra do příští středy se nebudu příliš vyskytovat na MW... Jen na perky, popřípadě, když mě bude třeba IG a dáte mi to vědět dopředu. ICQ na mě snad máte a kdo nemá, není těžký si ho od někoho zjistit. Smile
#12
Tento mesic to vypada na pracovni dobu od 07:00 do 18:00 s tim ze nestiham autobus o pul, nebo se vecne neco dodelava takze se tu budu ukazovat po osme do cca dvanacti.
#13
Budu se tu ted vyskytovat spise ve vecernich hodinach po 20:00, víkendy většinou jen v neděli navečer.
Stopař a krotitel
#14
Zítra po poledni razím do Reichu a vrátím se ve středu večer. Do té doby tu vůbec nebudu... Kdyby mě náhodou někdo hledal..
#15
Larraae bude nedostupna ode dneska do nedelniho vecera
Stopař a krotitel
#16
Pátek 19.6 odjíždím na vodu a vracím se v pondělí... Pak ještě 25.6-28.6 budu i s Hafem na Zlenicích.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#17
Posledni tyden jsem prakticky nehral, duvod je zde:

http://img32.imageshack.us/img32/6607/p6140001r.jpg

Bohuzel, krouzkarna neni hotova. Chybi rukavy, a zabrat v ramenech...jakmile to udelam, budu mit cas k hrani.

Marina: post upraven kvuli velikosti fotografie...btw: hezka krouzkarna Biggrin
#18
nějakou dobu se nebudu vyskytovat..odpočinek od ultimy Smile
#19
Od 22.6 do 26.6 nejsem v CR. Jelikoz se ve hre Chal ani Nathrae nereagovali na chatu, tak snad vyzijete se zbranemi i zbrojemi. O dalsim vikendu zde budu.
Stopař a krotitel
#20
V 90% případů vypínám ihned po nalogování world chat... Takže asi proto jsem nereagoval... Ale je pravda, že jelikož jsem tu teď dost dlouho nebyl, tak mám věci ještě od minule v záloze...



Skok na fórum: