Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Cech] UGUA BUTAG
#5
  • Zima 27.Luny, 451.roku


“Netrvalo to dlouho a Unkulunk se opět vrátil do přechodného domu, kde na něj čekal Unkas.”
Tak co, podařilo se Ti domluvit s Shentem, pomůže nám? “Vyhrkl nedočkavě Unkas”.
No bohužel jsem ho nikde nenašel, prý odcestoval na delší dobu pryč. “Pronesl ustaraně Unkulunk.”
Nic se neděje, nedávno jsem v Isharu potkal několik bojovníků v cechu Černých plášťů. Půjdu do města a pokusím se někoho sehnat aby nám pomohl. “Pronesl Unkas a už se hrnul ke dveřím.”
No dobrá, snad budeš mít více štěstí než já. “Odpověděl Unkulunk a posadil se ke stolu.”


“Utekl skoro celý den, když se z ničeho nic objevil Unkas ve dveřích a celý schvácený vyhrkl:” 
Tak jsme to zvládli, všechny stromy jsou zničeny a nemrtví pobiti. Jak jsi to dokázal? “otázal se Unkulunk”.
No jak jsem řekl, po městě se toulá několik bojovníků, a já měl štěstí, že jsem narazil na nebojácného válečníka jménem Mordred. Pobil všechny nemrtvé a já mezitím kácel ty nakažené stromy.


[Obrázky: image.png]

[Obrázky: image.png]

Zůstali tam na zemi ještě nějaké balvany a asi by bylo dobré je pro jistotu také zničit. Kdo ví, co ti nemrtví s nimi měli v plánu udělat. “pronesl s nadšením Unkas.”
Jistě s tím už si poradím já. “řekl odhodlaně Unkulunk, rozloučil se s Unkasem a pospíchal aby dokončil úkol co nejdřív. A jak slíbil, tak i učinil. 
Jen co doběhl na místo, v rychlosti se rozhlédl po place a viděl kolem sebe spoustu třísek a větviček. Těch stromů tady asi musela být pořádná hromada, pomyslel si. 
Pak ale jeho zrak spočinul na obrovské hromadě kamení a balvanů.”
Tak vzhůru do toho a půl je hotovo. “pronesl Unkulunk, chopil se krumpáče a dal se do práce.”


[Obrázky: image.png]

“A jak už to tak bývá, netrvalo to moc dlouho a bylo hotovo.”

[Obrázky: image.png]




Tak a máme to hotovo, všechny nakažené stromy a balvany jsou zničeny. “ oddechl si Unkulunk, když se vrátil zpět do dočasného sídla spolku.”
Musím o všem informovat správce Cyprony, aby se to již neopakovalo. “řekl ostatním a šel si odpočinout.”
Unk - chlupatá noha, žrádlo dělač
Unkulunk - trpasličí kovář
Odpovědět



Příspěvky k tématu
UGUA BUTAG - od Unkulunk - 02.12.2023 v 12:04
RE: UGUA BUTAG - od Unkulunk - 03.12.2023 v 15:53
RE: UGUA BUTAG - od Unkulunk - 07.12.2023 v 16:45
RE: UGUA BUTAG - od Unkulunk - 26.12.2023 v 00:24
RE: UGUA BUTAG - od Unkulunk - 01.01.2024 v 15:04

Skok na fórum: