Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Svietiaci kamen
#1
Tuto knihu by ste mozno nasli v sidle cechu Arcanum v jeho skromnej kniznici. Nieje to kniha magie, ale len dalsi zapisnik ktory si jeho clenovia z roznych dovodov vedu. Casto hlavne preto aby historia nebola zabudnuta.


"Pred dlhsou dobou nam banik menom Alvin priniesol kamen ktory nasiel blizko Cyprony v bani. Povedal nam tiez ze sa nachadzal v jaskyni kde sa kedysi nachadzal vchod k drowskym chodbam. To ma zaujalo, hlavne kvoli tomu zeby sa mohlo jednat o kus drowskej magie. Napriek katastrofe ich magia je starobyla a velmi mocna, hlavne v obore ktoremu sa venujem.

Rozhodol som sa tento kamen zamknut v nasom cvicebnom priestore, avsak v kratkej dobe sa zase zacali diat zvlastne veci s nasim magickym kruhom a v zamknutej miestnosti. Ako sa neskor ukazalo ten kamen otvaral branu z ktorej vystupovali nemrtve bytosti.

Pri poslednej porade som clenom predviedol moc tohoto kamena a ako reaguje s kruhom, ked z brany ktora sa otvorila vystupila mnohooka bytost. Povedala nam ze je z astralnej sfery bytia a tiez ze sa cuduje ze niesme drowovia. Tiez povedala ze kamen je v skutocnosti kluc k astralnej sfere ktoru drowovia k niecomu vyuzivali. Nebol som si isty presne ci som spravne pochopil co bytost hovorila - vraj nieco na sposob bud odmeny alebo trestu pre drowa ktory opusti tento svet.

Ked bytost ocividne slabla pritomnostou v nasom svete umoznil som jej navrat spat...

Musime sa pozriet do tej jaskyne - je ale obsadena nemrtvymi. Dufam ze sa nikomu od nas nic nestane."

(Poznamky:
Aktivitu v evente vyhlasuje: Mir, GM Brak
Vyhlasuje sa formou spravy na global chat v hre: "Event Svietiaci kamen aktivovany"
Podmienky aktivacie: 3 clenovia Arcana online, 7 hracov online celkovo.

Event bude takto aktivovany podla moznosti vzdy ked ja, alebo iny clen Arcana, bude konat v ramci tohoto eventu - komunikovat s hracmi, pripravovat nejake vypravy, alebo tak. GM moze vytvarat male RP udalosti typu "nehoda" a tak podobne - este sa v tomto ohlade nejak dohodneme.

Tiez sa bude ohlasovat kedy event uz nieje aktivny.)
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Svietiaci kamen - od Mir - 23.06.2010 v 08:35
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Mir - 28.06.2010 v 22:48
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Mir - 04.07.2010 v 21:44
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Mir - 17.08.2010 v 08:44
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 21.11.2010 v 18:50
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Vodacek - 26.11.2010 v 11:04
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Vodacek - 27.11.2010 v 17:13
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 28.11.2010 v 17:59
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 30.11.2010 v 16:57
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 06.12.2010 v 11:34
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Lábus - 06.12.2010 v 22:43
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 07.12.2010 v 09:44
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 16.12.2010 v 13:46
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Vodacek - 10.03.2011 v 16:23

Skok na fórum: