Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Svietiaci kamen
#6
Moc dobře víme, že kámen není možné mít uložený ve městě ani v magické truhlici od té doby co "povyrostl" už je na něj i ta truhla krátká. Proto jsem se vydal obhlídnout okolí města. Objevil jsem několik budov ve kterých by bylo možné kámen uschovat. Jako první místo jsem navštívil ostrovní pevnost, kde byl kámen nalezen posledně. Nikde ale kámen nebyl k nalzení.
[Obrázky: 1.png]
Zamířil jsem na sever po cestě a narazil na další chaloupku, vypadala opuštěně, opravdu to nevypadalo jako místo, kde by někdo chtěl kámen schovat.
[Obrázky: 2.png]
Pokračoval jsem dále po cestě a došel až ke Kareldu, nemůže se kámen skrývat právě zde? Je to sice téměř vyloučeno, ale co když má být seznam míst kompletní...
[Obrázky: 3.png]
Pokračoval jsem dále až jsem narazil na jakýsi srub. Na kameni poblíž vchodu byl vyryt název spolku, který srub obývá. Nemohl by být kámen zde?
[Obrázky: 4.png]
Cesta mě posléze zavedla až do holých severních plání, kde nenajdeme nic jiného než sníh, sníh, polárního vlka, obry, ledový sliz a skřety. Můj cíl byl jasný před nedávnem nás k chaloupce jednoho lovce zavedl jeho psík. Chtěl jsem jej navštívit a poptat se jak se mu daří, ale bohužel dveře od srubu byly zamčené. Snad se mu nic nestalo. Nevyhnal jej snad někdo z jeho chaloupky?
[Obrázky: 5.png]
Při zpáteční cestě jsem si vzpomněl na velmi podivnou stavbu, která se klene nad řekou. Vypadá jako obytný most, ale most to není. Nedá se přes něj přejít na druhý břeh. Je to velmi podivné místo, ale kámen jsem nikde nanašel.
[Obrázky: 6.png]
Odbočil jsem z cesty a vydal jsem přímo do lesa. Sice jsem se zpočátku obával, že na mě někdo zase z poza stromku vybafne a bude mě chtít připravit o život, ale nepotkal jsem nic jiného než pár srnek a jelenů, sem tam divoké prasátko a hodné chundelaté medvídky. Už jsem se chtěl otočit a vydat se na cestu zpět, když jsem mezi stromy spatřil jakousi "budku" nevím jak to mám nazvat, nicméně mne velmi zaujala. Co dělá takováto budka uprostřed lesa ? Kdo ji tam postavil?
[Obrázky: 7.png]
Z mé obhlídky jsem toho moc nevydumal, ale což snad se v hlavě rozleží a něco z toho nakonec bude.

Pro Sorgana jsme spolu s Ragiowanem objednali u řemeslnice Cornelie náhrobní kámen, který bude všem připomínat kdo to Sorgan byl. Také by bylo hezké vrátit mu jeho mitrilový náhrdeník, který nám poskytl jako záruku, že se s kamenem jen tak nezmizí.
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Svietiaci kamen - od Mir - 23.06.2010 v 08:35
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Mir - 28.06.2010 v 22:48
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Mir - 04.07.2010 v 21:44
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Mir - 17.08.2010 v 08:44
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 21.11.2010 v 18:50
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Vodacek - 26.11.2010 v 11:04
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Vodacek - 27.11.2010 v 17:13
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 28.11.2010 v 17:59
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 30.11.2010 v 16:57
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 06.12.2010 v 11:34
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Lábus - 06.12.2010 v 22:43
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 07.12.2010 v 09:44
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Ragiowan - 16.12.2010 v 13:46
RE: [RP] Svietiaci kamen - od Vodacek - 10.03.2011 v 16:23

Skok na fórum: