Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Poslední kapka (pravidla soboje) + bezpředmětná diskuze
#86
Oslavujme vítězství!Biggrin
(29.01.2011 v 14:55)Whitey napsal(a): Bezva, člen bratrstva mi právě schválil permadeath pro Bratrstvo a černou kouřící díru místo srubu. Tak se mi to líbí...

Hafiku, nemanipuluj s tím co jsem tu napsal - trháš moji větu o palácové gardě z kontextu. Pokud si to někdo přečte celé, zjistí že vyhrožuji gardisty jako odvetou za jiná NPC účastnící se boje. Pokud jedna strana vytáhne z rukávu podpůrná NPC, nevidím důvod proč by je neměla mít i druhá.

žádná podpůrná npc tam nebudou, dle úmluvy jestli je někdo přetáhne IK na npc a pak na dotyčného.
(29.01.2011 v 13:01)Mir napsal(a): whitey, nestačila by snehová búrka? Biggrin taký spell je. Celkom som sa vytešoval že ak by ma cirkev chcela obviniť z ničenia úrody tak tento spell to dokáže Biggrin

to Whitey:
Musím potvrdiť po včerajšku že elerra o tých tajných sympatizantoch úplne nekecá. ale chcel by som vás upozorniť na jednu vec. Pokial na hráča zošlem Charm Person a bude mi klamať a následne mi bude klamať aj OOC tak takéto prípady budem reportovať.

a co magická odolnost? XD
(29.01.2011 v 12:07)Whitey napsal(a): Žádná NPC. Buď to bude mezi hráči, nebo tam posílám palácovou gardu.

GM pouze se svými herními postavami, pokud je mají. Pokud se král distancuje, neexistuje žádný pořvávající uber-seržant, který by někoho rovnal do latě. Jakkoliv nastavená a vybavená postava mi přijde dost mimo.

Pokud chtělo Bratrstvo uvažovat o svém území/městě, byla tu Cyprona.

Tajných sympatizantů apod. může být fůra a dokonce zdarma, při pěti postavách na účet...
občas logni dám ti klidně seznam XD



Příspěvky k tématu
RE: [OOC] Poslední kapka (pravidla soboje) - od Cessnek - 29.01.2011 v 18:34
[split] [Cech] Arcanum - od Marina - 30.01.2011 v 23:39
[split] [Cech] Arcanum - od Mir - 31.01.2011 v 00:13
RE: [split] [Cech] Arcanum - od Stig - 31.01.2011 v 15:14
RE: [Cech] Arcanum - od Marina - 31.01.2011 v 00:29
RE: [Cech] Arcanum - od Elerra - 31.01.2011 v 00:30

Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [RP] Poslední kapka Colwyn 1 6 448 10.03.2011 v 00:29
Poslední příspěvek: Colwyn

Skok na fórum: