Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Poslední kapka (pravidla soboje) + bezpředmětná diskuze
event ktorý mal byť dnes bol pôvodne plánovaný ako protiakcia za udalosť v cyprone. jej zrušenie kvôli obštrukciám zo stratny Bratrstva beriem len ako prehru GM týmu v snahe udržovať veci v rovnovážnom stave.

Pri akcii v cyprone došlo k tomu že na PVM event prišlo GM so skupinou PVP hráčov pričom bolo umožnené PVP flagy dočasne pre účely eventu ignorovať.

Následne ak za začne plánovať akcia ktorá sa dopredu dohodne s Bratrstvom ktorej ciel má byť odplata za predchodzí event zrazu dôjde k obštrukciám z ich strany a celý event sa zruší.

Kvôli vzniklej situácii požadujem vysvetlenie (ooc) a nápravu systémových nedostatkov ktoré som počas oboch eventov zistil (o tom sa budeme baviť zvlášť).

1. Chyba vznikla v koncepte oboch eventov, pretože GM a aj učastníci vytvárali event s nejakým očakávaným koncom.

2. Chyba - niesú to GM ktorý robia eventy. bohužial alebo vdakabohu sú to hráči. Sú aj také eventy ktoré nemám ani ja v moci odvolať ani z OOC ani z RP pozície.

3. Chyba v prvom prípade došlo k ignorovaniu PVP flagu, v druhom sa oficiálne vraj mal dodržovať, pretože event nebol... Žiadne nejasnosti, žiadny komunikačný šum si z pozície GM nemôžte dovoliť. Najprv PVP flagy neohlásene padnú a potom hoci sa ohlasovalo ich ignorovanie majú zrazu byť dodržiavané. Až sa rozhodnete dajte mi vedieť.

4. Ak by ten event dopadol hociako po obštrukcii bratrstva na fóre som bol pevne rozhodnutý túto reakciu akú dnes vidíte spísať. Ich cielom totiž bolo vyštvať ťa z organizovania kvestu, a bohužial je mi lúto že ste im na to ako GM tým skočili.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )



Příspěvky k tématu
[split] [Cech] Arcanum - od Marina - 30.01.2011 v 23:39
[split] [Cech] Arcanum - od Mir - 31.01.2011 v 00:13
RE: [split] [Cech] Arcanum - od Stig - 31.01.2011 v 15:14
RE: [Cech] Arcanum - od Marina - 31.01.2011 v 00:29
RE: [Cech] Arcanum - od Elerra - 31.01.2011 v 00:30

Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [RP] Poslední kapka Colwyn 1 6 447 10.03.2011 v 00:29
Poslední příspěvek: Colwyn

Skok na fórum: