Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Poslední kapka (pravidla soboje) + bezpředmětná diskuze
Nevim o tom, ze to mela byt protiakce...nikde mi to nebylo receno. Jaka pravidla jste si domluvili, takova jste meli. To ze jste je domluvili tak, ze je kazda strana pochopila jinak, je vase chyba.

1) Prvni event jsem nevytvarela a o druhe muzu 100% rict, ze jsem ho nevytvarela s nejakym predurcenym koncem.

2) Jaky event jste si vytvorili, takovy ho mate. Ja ho chtela pouze zastit...bohuzel se mi dostaly neuplne a smyslene informace (umyslne ci neumyslne) a proto jsem od toho odstoupila a event zrusila. Bylo to to jedine, co jsem mohla v danou chvili delat. To ze jste pokracovali i pres to, ze ja odstoupila je zase vase chyba.

3) Ja dala jasne predem najevo, ze odstupuji a vyjimku rusim. Vsude se jasne rikalo, ze se jede podle beznych PvP pravidel. Co si domluvite nekde na vasem srazu je mi uprime jedno. Zavazna jsou pravidla a to co rekne GM. O zadnem sumu se tu neda nic rict. Pred zapocetim eventu jste byli upozorneni jeste jednou, mohli jste si flagy zapnout, cas na to byl.

4) Tohle je naprosto zcestny pohled jednoho hrace ci skupiny hracu. Ja stejne tak muzu rict, ze vy jste schvalne spatne formulovali pravidla, aby k tomuhle nasledne doslo a mohli jste obvinovat bratrstvo a takhle by se mohlo obvinovat donekonecna.

Tim ze rikam vase chyby, myslim vas hracu.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky





Příspěvky k tématu
[split] [Cech] Arcanum - od Marina - 30.01.2011 v 23:39
[split] [Cech] Arcanum - od Mir - 31.01.2011 v 00:13
RE: [split] [Cech] Arcanum - od Stig - 31.01.2011 v 15:14
RE: [Cech] Arcanum - od Marina - 31.01.2011 v 00:29
RE: [Cech] Arcanum - od Elerra - 31.01.2011 v 00:30

Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [RP] Poslední kapka Colwyn 1 6 448 10.03.2011 v 00:29
Poslední příspěvek: Colwyn

Skok na fórum: