Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Poslední kapka (pravidla soboje) + bezpředmětná diskuze
Mir:
Neklame nikdo. Na akci jsem byl jako jedine aktivne cinne a pritomne GM ja, takze za to odpovidam jak ve veci prubehu, tak ve veci pravidel. Kazdopadne nikdo si nestezoval a jestli "modraci" muzou nebo nemuzou volne napadat "rude" je v podstate jedno, Bratrstvo by si ani nestezovalo, protoze byli radi, ze se muzou ucastnit.
Je mi jedno, kdo co tvrdi, akci a jeji pravidla sem predem dohadoval s Bratrstvem ja, to asi zadne informace dodane pozdeji nemohou ovlivnit. Po ukonceni akce uz jsou totiz nejake jine informace uplne nanic, vsechno probihalo podle pravidel co sem stanovil a verejne sem napsal, ze kdo si chce stezovat na PvP prohresky, at si stezuje. Zpetne menit pravidla samozrejme nelze. Komunikacni sum neni moje chyba, predne pokud chcete nejake informace, tak se obracejte vyhradne na kompetentni osoby - to jsem v tomto konkretnim pripade jen a pouze ja. On se vam kazdy k necemu vyjadri.. i zednik k urovni ceske vedy. To pak ani neni problem komunikacniho sumu jako spis toho, ze jste nesplnili zakladni podminku ziskani informaci - volba spravneho informacniho zdroje. Kdyz se ptas nespravne osoby, tak je to v podstate tvuj problem a ne problem komunikacniho sumu, protoze komunikace sama o sobe probiha mezi spatnymi subjekty.



Příspěvky k tématu
RE: [OOC] Poslední kapka (pravidla soboje) + bezpředmětná diskuze - od Stig - 31.01.2011 v 16:33
[split] [Cech] Arcanum - od Marina - 30.01.2011 v 23:39
[split] [Cech] Arcanum - od Mir - 31.01.2011 v 00:13
RE: [split] [Cech] Arcanum - od Stig - 31.01.2011 v 15:14
RE: [Cech] Arcanum - od Marina - 31.01.2011 v 00:29
RE: [Cech] Arcanum - od Elerra - 31.01.2011 v 00:30

Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [RP] Poslední kapka Colwyn 1 6 443 10.03.2011 v 00:29
Poslední příspěvek: Colwyn

Skok na fórum: