Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Správce trpasličí svatyně v Isharu
#6
Na stole ve svatyni se objevil další svitek.

Protože se hlasování nehejbe a je to moc unavený, dovoluju si ukončit hlasování k datu desátýho toru v jednu hodinu
(10. 10. 19:00). Chtělo by to, aby co nejvíc z vás do tý doby zahlasovalo, protože při tomhle počtu hlasů je to takový... takový...

Já sám se svýho hlasu vzdávám, protože sem tohle všechno vyvolal, ale v případě rovnosti hlasů některejch kandidátů si vyhrazuju právo vyhlásit dodatečnou volbu mezi těma několika z nás.

Garaine, nikdy sem netvrdil, že se mi u lidí líbí a nikdy to tvrdit nebudu. Tohle je podruhý, co sem nucenej žít mezi lidma proti svý vůli a pár věcí sem z toho pochytil. Hádky s Isharem by nám rozhodně nepomohly a v naší nynější situaci by nám spíš přitížily, nehledě na to, že nám Ishar vcelku vyšel vstříc tim, že nám poskytnul dočasný útočiště v dolech.
Proti tvýmu návrhu vybudovat předsunutou hlídku v Goren Gothory nic nemám, možná jenom to, že se tam myslim nedostaneš, protože tam pořád zuří bolest. Navíc přestěhovat svatyni by mohlo bejt mnohem těžší, než postavit základnu, ale to by se vidělo až pak.

Fenek Zuřivec


(EDIT 10.10. 19:33: Hlasování ukončeno, mám dneska napilno, tak něco sepíšu až zejtra.)
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
RE: [RP] Správce trpasličí svatyně v Isharu - od Fenek - 04.10.2010 v 16:28

Skok na fórum: