Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP|Cech] Měsíční Čepel
#1
Měsíční Čepel



Příběh

Obyčejný den zdálo se z rána. Probudil jsem se ve velkém srubu Bratrstva. Připravil různé přísady pro svou magii a vyrazil do krajin vydrancovat co se dá. Narazil jsem na spousty skřetů a goblinů, nějaké lapky ale i obry a jinou havěť. Všichni padly v boji na mou magii. Jejich truhlice a kapsy s penězi teď patřily mě. S touto ucházející kořistí mé kroky zamířili zpět ke vzdálenému srubu. Dlouho jsem šel lesem a únava mi byla v patách. Při plahočivé rychlosti mé oko zahlédlo mezi stromy podivný dřevěný domek na první pohled ničím zvláštním. Měsíční svit mi zasvítil na rameno. Odbočil jsem ze své cesty s myšlenkou o přenocování v tomto domku. Otevřel jsem staré rozvrzané dveře do domku. Pohltila mě naprostá tma a jen měsíční zář se dotýkala mých zad. Použil jsem své magie pro vyčarování aspoň nějakého světla. Pohled do domku nahnal hrůzu i mým starým a temným očím. Krve,kostí a zničeného nábytku tu bylo víc než by mohl normální tvor vstřebat. Náhle se u mého krku objevila čepel. Stalo se to bez jakéhokoliv upozornění a zvuku, bylo mi jasné, že to nebude jen nějaký zloděj. Prohlédl jsem si čepel a zbytek zbraně trčící ze stínu. Ihned jsem poznal, že se jedná o Měsíční Čepel, která patří nebo patřila Elfovy podle znaku. Snažil jsem se promluvit k neznámé bytosti ve stínu. Náhle se čepel pomalu oddalovala od mého krku. Pro jistotu a svou ochranu jsem toho využil a seslal kouzla pro svoji záchranu. Bylo to dobré rozhodnutí čepel v mžiku velkým švihem mířila na můj krk, má hlava by již byla na zemi nebýt mých kouzel. Začal boj, při kterém se postava musela vynořit ze stinného koutu domu. Byl jsem překvapen a to ani zdaleka tím, že osoba byla elf ale spíše mládím a faktem, že je to opravdu krásná Elfka. Snahy o ukončení boje beze smrti jednoho z nás byli marné. Elfka byla jako šílená a smyslů zbavená. Na konci boje jsem v zármutku stál nad jejím tělem s nekonečně dlouhými otázkami. Co se to stalo? Proč mě chtěla za každou cenu zabít? Její chování a výraz ve tváři co to způsobilo? Po této smutné události jsem sebral poslední zbytky sil a vydal se do Isharské knihovny. Ve skrytu noci se proplížil okolo podřimujících strážných a vešel do ní. Hledal jsem knihu kde je sepsáno chování postižených lidí bolestí. Podařilo se a má obava se potvrdila, elfka byla šílená díky bolesti. Několik dní se mé tělo toulalo po krajinách a má mysl byla uzavřená a zamyšlená. Nakonec jsem se rozhodl co bude dál a tak jsem založil nový řád se jménem Měsíční Čepel. Řád silný a odhodlaný bojovat proti bolesti a všemu s ní spojené.

Cíl Řádu

Stát se silným a samostatným. Vymýtit bolest ze všech míst světa. Sjednotit ostatní cechy do jednoho velkého společenství, které by si v nutných chvílích pomohlo.
Hierarchie

-Mistr-
Přiděluje hodnosti. Jmenuje do funkcí Řádu : zástupce, správce skladu, kronikář a ruku řádu. Přijímá nové členy. Svolává schůze. Vyhlašuje války, nabírá či vylučuje členy.
Na poradě má právo po hlasování anulovat výsledek s tím, že se daná věc odhlasuje příští poradu (možnost použít jen na jedno hlasování za poradu a jen jednou na dané téma hlasování).

-Starší-

Starší je dosazen z řad vědoucích po splnění úkolů a odhlasování většiny starších a mistra. Starší má přístup do ohrady pokud má koně dále do budovy pro nováčky a hlavní budovy. Má právo na svou truhlici, usedat a hlasovat na schůzi. Má právo svolat schůzi Řádu.

-Vědoucí-
Vědoucí je dosazen z řad zasvěcených po splnění úkolů a odhlasování většiny vědoucích a mistra. Vědoucí má přístup do ohrady pokud má koně dále do budovy pro nováčky a hlavní budovy. Dostane výzbroj či vybavení pro svou práci. Pokud umí jezdit získává koně. Smí se účastnit schůze Řádu a hlasovat. Má právo na svou truhlici.

-Zasvěcený-
Zasvěceným se může stát ten kdo splní úkol, ukáže svou iniciativu a loajalitu. Má právo na ochranu Řádem a má přístup do budovy pro nováčky a nárok na svoji osobní truhlu. Smí se účastnit schůze Řádu i hlasovat ale jeho hlas se počítá méně (poloviční vážnost než Vědoucí/Starší/Mistr).

-Učedník-
Učedníky se stávají ti, kteří projdou pohovorem. Z učedníka se buď stane zasvěcený nebo je odmítnut. S povolením mistra a žádnému ohlasu proti se smí účastnit schůze.

Úkoly

Starší:[non-RP: 17lvl možno pominout]
Řemeslník : Natěžit či vyrobit určitý počet surovin do skladiště řádu a speciální předmět určený mistrem či zástupcem.
Bojovníci : Zabít sám před zraky mistra či zástupce určitou bytost či bestii. Projít s řádem čtyři odlišná doupata bestii.
Všichni :Vezme si na starost jednoho člena s hodností zasvěcený a pomůže mu dostat se na hodnost vědoucí.


Vědoucí:[non-RP: 12lvl možno pominout]
Řemeslník : Natěžit či vyrobit určitý počet surovin do skladiště řádu a speciální předmět určený mistrem či zástupcem.
Bojovníci : Zabít sám před zraky mistra či zástupce určitou bytost či bestii. Projít s řádem tři odlišná doupata bestii.

Zasvěcený:[non-RP: 7lvl možno pominout]
Řemeslník : Natěžit či vyrobit určitý počet surovin do skladiště řádu.
Bojovníci : Zabít sám před zraky mistra či zástupce určitou bytost či bestii. Projít s řádem dvě odlišná doupata bestii.


Členové Řádu


Mistr:
Lonias

Starší:

Vědoucí:
Jára Kořínek
Raito Yagami

Zasvěcený:

Učedník:
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Měsíční Čepel - od Lonias - 03.06.2011 v 20:56
RE: [Cech] Měsíční Čepel - od Lonias - 07.06.2011 v 21:15
RE: [Cech] Měsíční Čepel - od Lonias - 08.06.2011 v 19:18
RE: Měsíční Čepel - od Lonias - 13.06.2011 v 12:00
RE: Měsíční Čepel - od Lonias - 01.07.2011 v 06:21
RE: Měsíční Čepel - od Lonias - 02.07.2011 v 19:09
RE: Měsíční Čepel - od Lonias - 04.07.2011 v 10:02
RE: Měsíční Čepel - od Lonias - 09.07.2011 v 08:27
RE: Měsíční Čepel - od Rexearth - 16.01.2012 v 18:08
RE: Měsíční Čepel - od Sokar - 12.10.2012 v 21:18
RE: Měsíční Čepel - od Lonias - 12.03.2014 v 12:08
RE: Měsíční Čepel - od Sokar - 03.07.2014 v 16:27

Skok na fórum: