Hlasování: Vyhovuje mi
sobota 28.12.
42.86%
3 42.86%
neděle 29.12.
57.14%
4 57.14%
ani jedno (uvedu alternativu)
0%
0 0%
Celkem 7 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Záchranná výprava (PROBĚHLO)
#1
"Kde je má sestra?! Massë?" důrazně se zeptal Att'häyim. Aniž by dal druhé straně prostor mluvit, pokračoval: "Má skupina měla být poslední. Zima už přišla a oni jsou pořád tam někde venku!" Ze shromažděných vojáků vystoupil jeden seržant: "Není to jediná skupina, která se ještě nevrátila. Pohřešujeme Rûthilův oddíl. Šli na ještěry ještě před skupinou vaší sestry, Aleldë." Att'häyim si promnul oči a hlasitě vydechl. "Nemrtvými se to tu teď jen hemží a začíná mrznout. Musíme je co nejrychleji najít a odtamtud dostat." Všichni shromaždění přikývli. "Bohužel, můj oddíl teď není schopen vyrazit. Tato možnost tedy nepřipadá v úvahu. Byl bych rád, kdybyste někdo poskytli své síly," přeletěl pohledem po ostatních. "Ve všech oddílech je to teď podobné. Ti, kteří by byli schopni jít, jsou potřeba v táboře," odpověděl jeden z důstojníků. "Snad bychom mohli seskládat malý oddíl. Když přednesu problém svým mužům, určitě se nějací dobrovolníci najdou," pokračoval další z elfů. "Hanta. Budu rád, když to uděláte všichni. Snad i někdo v mém oddíle bude připraven vyrazit," uzavřel Att'häyim.


OOC: Mám pro vás nachystaný malý event. Nejedná se však o čistě hráčskou událost, neboť k jeho tvorbě je potřeba zásahu GM. Vašim prvním úkolem bude stanovit datum. Pokud se nedohodne dostatečný počet hráčů, lze event rozdělit do dvou částí. Není však vhodné, aby byl rozestup mezi oběma úseky příliš dlouhý. Doufám, že se co nejrychleji domluvíme a že se vám bude aspoň trochu líbit.
Já osobně mám čas přes celé prázdniny.



Příspěvky k tématu
Záchranná výprava (PROBĚHLO) - od Halli - 23.12.2013 v 17:35
RE: Záchranná výprava - od Halli - 23.12.2013 v 21:10
RE: Záchranná výprava - od Triad - 27.12.2013 v 23:49
RE: Záchranná výprava - od Halli - 29.12.2013 v 16:45

Skok na fórum: