Kvalita polí
#1
Měla jsme možnost vyzkoušet tré polí. Zemědělských. A zjistila jsem ke svému překvapení, že jejich kvalita není stejná. Tedy, stejně dobře roste úroda na volně přístupném políčku u Cyprony (poblíže mlýnu) a na políčku u rybařícího elfa ve Vilhelmovicích.
Ovšem volně přístupné pole u orčí pevnosti, to je skutečný úhor. Nejenomže jsou na něm porůznu kameny, ale na mnoha místech trvá růst rostlin až dvojnásobně dlouho a to už vůbec nemluvím o spotřebě hnojiva, která je na spoustě míst dvojnásobná na rostlinku!!! Stejně tak potřeba vody je větší a dokonce bylo třeba některé rostliny v průběhu růstu opakovaně okopávat (věc, kterou jsem ani v jednom případě z předchozích nezažila, přičemž komparativní vzorek byl vždy 10 - 20 rostlin kukuřice + 1 jabloň).

Tak se chci jen zeptat, je to tak záměrně? (Vzhled políčka u orků by tomu i napovídal.) Ta vyšší spotřeba vody a opakovaného okopávání by mi nevadila, konečně, co má člověk po celý ten čas, než úroda dozraje také dělat, ale ta zvýšená náročnost na hnojiva zabolí, co si budeme říkat. A navíc, když pak jsou z toho produkty na nižší kvalitativní úrovni (to jako bonus za zvýšenou péči, nebo co) než je u předchozí dvojice polí, tak to bolí dvojnásob.
Brundibárka - Trpasličí kovářka, Cadfael - Hobití bylinkář, Jasmín Tříska - Hobití řezbář a truhlář, Radagasta - Trpasličí lovkyně, Raistlin - Trpasličí koželuh a kožešník, Kunigunda - Tajemství pro otrlé
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Kvalita polí - od Brundibárka - 22.06.2015 v 19:51
RE: Kvalita polí - od Whitey - 22.06.2015 v 20:00
RE: Kvalita polí - od Galran - 22.06.2015 v 21:13
RE: Kvalita polí - od Gheed - 22.06.2015 v 21:14
RE: Kvalita polí - od Brundibárka - 23.06.2015 v 09:36

Skok na fórum: