gain expu z ruznych aktivit + gain expu pri newbee postavach
#10
(24.07.2016 v 21:24)Dorion Strack napsal(a):
(24.07.2016 v 13:01)Gheed napsal(a): návrhy jsou hezké, určitě by nebylo na škodu je zavést do hry, ale:

- za hledání bylinek exp je, minimálně já jej dostávám
- jinak souhlasím, alchymista to má docela HC, ale kdo je trpělivější, tak si najde pár svých vyvolených npc se zakázkama
- málo kontaktuješ hráče, ve světě je šílená poptávka po lektvarech, minimálně z mé strany za ně pravidelně poptávám lektvary v hodnotě 5-10zl
- málo kontaktuješ hráče, vypráva na onu vzácnou květinu na "shunarák" je právě v dungeonu, kde se dá přijít na hezký exp
- udělej RP zápis na foru jak mícháš lektvar = expy
- hraj ve hře kvalitní RP =  RP hodnoceni = větší online exp

hele nevim co to je ten "shunarak", taky sem nedavno s alchemystou jen zacal, ted ho mam lvl 4. Je mi jasny, ze bez interakci s lidma ve hre se to nevobejde, taky ale nejsem clovek co ji az tak hromadne vyhledava, obcas jo, v malem mnozstvi, pak zas ne.. Take s lvl4 alchemystou asi tezko uspokojim potreby hrace na poptavku lektvaru v hodnote 5-10 zl, prave na to potrebuju ten material, ty expy abych se tam dostal. 

Ono ten muj napad by take prinesl asi jen obmedzene mnozstvi expu, jelikoz jednou postava najde vsechny byliny, nebo take objevi vsecky vyrobky.. jde o to jak by to bylo nastavene, ze jo
Treba pro mne by to bylo hodne motivujici delat veci, protoze za ne dostanu nejake expy, mohlo by to podporit i objevovani a hledani novych mist, vyrobku pro nove postavy, treba by hracti vendori prodavali i veci ktere nejsou vsedne a tezce k sehnani, bo o ne nebyva velkej zajem ale najde se jeden hrac na servru co by ten item chtel.. ale nikto ho nevyrobil.
Mne vice bavi dostavat expy za neco co delam, nez jen za to, ze jsem ve hre.. Take si podle toho vybiram aktivity ktere delam.

- RP ve hře, dělám dobré rp mám víc XP
- RP udělám dobrý zápisek, mám víc xp
- udělám dobré RP, někdo si mě veme pod svá křídla = hodně expu z dobrodružšví
                                                                                     = hodně peněz
= vliv ve hře

divil by ses, ale RP je ve hře to nejpracnější, vyexpit postavu, nebo něco vyrobit umí každý :-)

E: ty zakazky za 5-10zl jsou směřovne právě na alcha lvl 1-10 Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
RE: gain expu z ruznych aktivit + gain expu pri newbee postavach - od Gheed - 24.07.2016 v 23:51

Skok na fórum: