Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Tzir'Ular - dobývání města
#3
Ze dnů lovce a krotitele zvěře...

Další den a další den v tunelech. Měl jsem štěstí, není tomu dávno, když jsem hladový a omlácený vyšel z tunelů do pevnosti Tzar. Byl jsem rád že žiji, avšak můj pocit radosti vystřídala bolest. Nebyl jsem ničím, byl jsem otrokem rodu Ylen’zres’s a tento fakt jsem mohl mnohokrát pocítit ať už od samotného Ul'Faeruka, kterému jsem zrovna moc dobrý pocit neudělal, tak mého nadřízeného Ul’Saruka, který si však pomalu všímá mých schopností. Přece jen už jsem Drada’quarth a nejenom to… Už velím i svému oddílu.

Udělal jsem tichý posunek zvířeti vedle mě. Byla do hlubinná šelma, které jsem dal jméno Barra, jak vhodné jméno. Ochočil jsem ji teprve nedávno, ale už mnohokrát ukázala své služby. Klekl jsem si a přimhouřil oči, uviděl jsem tepelnou stopu, která se třepotala nad zemí. Zabij! Křikl jsem a Barra vystřelila vpřed. Byl to šprček, otravné stvoření…

Vrátil jsem se zpět k myšlenkám, které mě poslední dobou trápily. Jsem velitelem oddílu… Mám z otroků, tedy z otroka vytrénovat vojáka. Jednoho jsem totiž už poučil jak způsobům, tak i technikám boje. Myslím, že se jmenuje Kop’hyn, dlouho byl otrokem, avšak v poslední době prokazuje svoji cenu. Má potenciál, avšak… Pokud začne být až moc dobrý… Mno… jeden šíp vedle a nebo oznámení nehody.
Včera jsem byl na další nebezpečné výpravě do tunelů, samotný Ul’Saruk mě pověřil, abych s Kop’hynem prozkoumal zával, který nás zdržuje od dalšího postupu. Hned zezačátku nás překvapili drideřští dělníci, který však proti nám neměli šanci. Takto to chvíli pokračovalo, až jsme se nakonec dostali až k samotnému závalu, který byl jen pár kamenů od prolomení. Ztuhla mě krev v žilách, vždyť za tím závalem je mnoho jednotek Driderů! A už to nejsou jen dělníci, podle našich špehů, jsou tam i jejich lučištníci a ba co víc, možná i něco horšího.
Tato zpráva se samozřejmě také nelíbila Ul’Sarukovi…


Ohledně přátel v podtemnu, nikdy bych neřekl že bych mohl najít přítele v ženě, každopádně už se tak stalo. Pokud nic víc, tak ji alespoň respektuji, je členkou Sorcere a už mnohokrát jsme spolu čistili tunely. Aviana… každopádně mnohem důležitějším přítelem, pokud se tedy dá tak nazývat je Mael’zar Ilzta’fein. On byl první koho jsem uviděl, když jsem potlučený přežil tunely, Věří mi a já jemu také, jeho silná magie a velení výprav mu zajistila silné postavení. Měl bych se ho držet co to půjde.


Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Tzir'Ular - dobývání města - od Pilgrim - 05.11.2016 v 12:12
RE: Tzir'Ular - dobývání města - od Leaf - 08.11.2016 v 12:54
RE: Tzir'Ular - dobývání města - od Leaf - 12.11.2016 v 11:56
RE: Tzir'Ular - dobývání města - od Triad - 17.11.2016 v 23:49
RE: Tzir'Ular - dobývání města - od Leaf - 24.11.2016 v 12:43
RE: Tzir'Ular - dobývání města - od Thanis - 28.11.2016 v 17:43

Skok na fórum: