Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Tzir'Ular - dobývání města
#10
*Ležíc v posteli přemítala si drowka v hlavě myšlenky, co vše se za několik posledních týdnů stalo* 

Já pitomá Rothe... co jsem si jen myslela, byla jsem naivní že se ten rituál povede a že získám jeho moc..., ale tohle jsem nečekala, vše dopadlo nejhůř jak mohlo.
Nechala jsem se až moc zlákat mocí a zaplatila za to vysokou cenu. Kdybych, ale dokázala toho démona zkrotit a ovládnout i samotná velekněžka by mi ležela u nohou, ale to je fuk, teď jsem zase na začátku a dlouho budu.
Ten zmetek mi vzal většinu mé moci, div mne to nezabilo, byla jsem několik dní mimo, když jsem se probudila, byla jsem neznámo kde v tunelech, naštěstí jsem cestu ven našla celkem rychle. Bohužel, dále už to nešlo tak lehce, byla jsem vydána na milost rodu Ylen'zres's, rychle jsem si uvědomila že ve své situaci si nemohu dovolit vyskakovat. Kdo by to byl řekl, dokonce jsem se "zpřátelila" s dvěma drowy. Bohužel po mne dorazila už jen samá pakáž, kromě té kněžky, která si až moc vyskakovala na Ul'Faeruka. Následující týdny byly dost vysilující, snažila jsem se hlavně co nejrychleji získat zpět svou moc, ale přehnala jsem to, až moc jsem přepínala své fyzické a psychické limity a tím se nakonec akorát zbrzdila, musím teď opatrněji, mé tělo je teď velmi citlivé na magii, když jsem byla nedávno na povrchu, rychle mne rozbolela hlava, ve vzduchu bylo cosi divného... nepříjemného...
Když jsme se vrátili, zpět tekla mi krev z nosu... naštěstí nikdo si ničeho nevšiml. Teď mi nezbývá nic jiného než pomalu nabrat zpět svou moc a časem... časem znova zkusit to co naposled selhalo, sice bude obtížné získat některé přísady, ale tentokrát už se to povede, půjdu na to jiným, brutálnějším způsobem...
Když přemýšlím o brutalitě, ráda bych vykuchala toho Rothe, Kop'hyna, ta špína je ostuda Melee a navíc mu nezapomenu to co si ke mne dovolil...

*Drowka se zvedla z postele a pohlédla do zrcadla*
"Hmm, stejně ho vykuchám, i kdyby mne to mělo stát 50 ran bičem..."
*Otočila se směrem ke dveřím a odešla*
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Tzir'Ular - dobývání města - od Pilgrim - 05.11.2016 v 12:12
RE: Tzir'Ular - dobývání města - od Leaf - 08.11.2016 v 12:54
RE: Tzir'Ular - dobývání města - od Leaf - 12.11.2016 v 11:56
RE: Tzir'Ular - dobývání města - od Triad - 17.11.2016 v 23:49
RE: Tzir'Ular - dobývání města - od Leaf - 24.11.2016 v 12:43
RE: Tzir'Ular - dobývání města - od Thanis - 28.11.2016 v 17:43

Skok na fórum: