Dotaz na GM
#2
Ahoj,

bohužel, ten propad už je touhle dobou spíš dlouhodobý, respektive jsme furt víceméně na stejném bodě a není to tady na MW žádná novinka. Snažíme se s tím něco udělat, momentálně hlavně pořádat akce každý týden. Chtělo to tady trochu nakopnout, ale to mělo přijít už mnohem dříve a hlavně za jiných podmínek a okolností. Ale bohužel okolnosti si vždy nevybereme a tak musíme hrát s kartama, co nám byly rozdané.
Co mi ale taky přijde, že to tu už delší dobu nemělo moc nějaký koncept a směr.
Co je problém, že aktuálně v podstatě nemáme ani aktivního skriptera. Biosek má plné ruce práce v RL a já si sice k tomu všemu můžu ještě nainstalovat Visual Studio a zkusit upravovat a opravovat věci, ale nejsem na to žádný expert a nezvládnu všechno. Přitom ale na aktivním skripterovi jsme do jisté míry i existenčně závislí a určitě to bez něj nepůjde táhnout donekonečna. Closedeyes Na druhou stranu ale dát někomu všechny zdrojáky a plný přístup není jen tak a člověk na té pozici musí mít poměrně velkou míru důvěry. Nehledě na to, že fakt nemáme na tu pozici hromadu kandidátů..
Nutit hrát určitě nikoho nechceme, spíš bychom měli lidem dát dobrý důvod, aby to udělali tak nějak dobrovolně.. Smile Naše plány bych zatím nerad zveřejňoval všechny, zejména kvůli tomu, že na další realizaci je určitě potřeba i nějaký skripter, ale z toho, co by mělo být vidět přímo ve hře, zmíním hlavně snahu udržet aktivitu quest týmu v pořádání herních akcí a v dohledné době doufejme i nějakou smysluplnou dlouhodobější dějovou aktivitu.

Lidí bohužel není moc ani mezi hrajícími, ani v RT a tak prozatím musíme žít s tím, co máme.
Tobě bych zejména doporučil pokusit se kontaktovat některé z aktivních hráčů osobně, případně požádat klidně i zde ať se Ti ozvou a vyměnit si s nima kontakt. Hlavní je se domluvit na společném logování. Jakmile se sejdou v jednu chvíli dva tři lidi, už se na tom dá stavět společná zábava.

Díky za Tvůj zájem. Jsem rád, že nám tu stále zbývá aspoň pár dobrých hráčů, pro které ještě stojí za to se snažit a ještě víc mě těší, když se s nimi potkáme třeba i na společné herní akci.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Dotaz na GM - od Vít - 26.12.2016 v 21:22
RE: Dotaz na GM - od Stig - 30.12.2016 v 03:05
RE: Dotaz na GM - od Vít - 30.12.2016 v 22:25
RE: Dotaz na GM - od Stig - 31.12.2016 v 12:43
RE: Dotaz na GM - od Thanis - 31.12.2016 v 01:19
RE: Dotaz na GM - od Gheed - 31.12.2016 v 03:45
RE: Dotaz na GM - od Thanis - 31.12.2016 v 12:59
RE: Dotaz na GM - od roanlord - 13.10.2019 v 04:55
RE: Dotaz na GM - od Straka - 15.04.2020 v 12:00
RE: Dotaz na GM - od Whitey - 15.04.2020 v 16:05
RE: Dotaz na GM - od Bejcek - 15.04.2020 v 21:03
RE: Dotaz na GM - od Whitey - 16.04.2020 v 16:16

Skok na fórum: