Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Archiv] Řád stříbrného kladiva
#1
... bylo to kratce po Pohrome kdyz jsme se Ja a Istar jakozto jediny kovari v okoli pronajmout ve Vilhemovicich malou kovarnu a vykonavat zde sve remeslo.Jenze toto bylo jeste v dobe nez se Istar rozhodl jet na svou velkou cestu
Uryvek z knihy: Vzpominky kovarskych mistru - Michael

... Potkal jsem ji jednou v dole, byla mlada, svezi, ale s krumpacem mlatila do zeme jako by ji prave okradla a ona chtela svou rudu zpet. Po chvilce mi to nedalo a zeptal jsem se na jmeno, prece jen divka a tady v dole? Sice byli tezke casy... ale divka a v dole... Predstavila se mi jako Valerie, me prekvapeni bylo jesrte vetsi kdyz mi zdelila ze chce byt kovarkou. prohodili jsme par slov a ja si jen zabrucel pod vousy ze ji ta mladistva horlivost brzo prejde, stejne jako u mnohych predtim... Spletl jsem se, ale to jsem zjistil az o mnoho mesicu dyl
Uryvek z knihy:Zapisky Michaelovy

...Pote co jsem se vratil z dlouhe cesty, rozkoukal se co vzniklo ve meste noveho, co zaniklo, Pozdravil se se starymi tvaremi, poznal nove... Jsem se rozhodl skusit to opet s napadem co jsme kdysi meli s Michaelem. a to zalozit si malou kovarnicku... Jenze byla nova doba a vsude se zakladali ruzne spolky tak proc taky jeden nezalozit... Puvodne jsem chtel aby
byl ciste trpaslici, ale pote co nas Michael seznamil s Valerii jsem svuj nazor zmenil a rozhodl se prijmout i dalsi lidi...
Uryvek z knihy: Vzpominky kovarskych mistru - Istar rin Oriel
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět



Příspěvky k tématu
[Archiv] Řád stříbrného kladiva - od Michael - 11.02.2009 v 12:59
RE: Řád stříbrnýho kladiva - od Siren - 30.03.2009 v 20:19
RE: Řád stříbrného kladiva - od Michael - 31.03.2009 v 20:28
RE: Řád stříbrného kladiva - od Michael - 05.04.2009 v 20:53
RE: Řád stříbrného kladiva - od Michael - 20.05.2009 v 20:03
RE: Řád stříbrného kladiva - od Kalear - 21.05.2009 v 09:51
RE: Řád stříbrného kladiva - od Kalear - 22.05.2009 v 12:55
RE: Řád stříbrného kladiva - od Michael - 23.05.2009 v 18:17

Skok na fórum: