Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP|Cech] Renom Ordo
#9
Tilaronpus Alinus
 
V létě 9. Luny roku 372. roku se to konečně podařilo. K výpravě se ke čtyřem členům Renom Ordo přidal i zkušený alchymista Rubby. Podařilo se nám probít se podzemím Goren-Zarských dolů až k místům, kde je vzduch naplněn sírou a horký je tak, že se doslova potoky potu řinuly po našich tvářích.
„Dávej prosím pozor“ pověděl jsem zvýšeným hlasem Rubbymu, když se skláněl k prvnímu pokusu utrhnout Tilaronpus Alinus, květinu tak vzácnou a důležitou pro Shunnarův lektvar. Skoro jsem nedýchal, jelikož jsem stále měl na paměti náš minulý neúspěšný pokus, kdy se každá utržená rostlina v mžiku proměnila v prach.
„Co mu tak dlouho trvá“ brumlal jsem si pod vousy a nervózně přešlapoval na místě. Každá vteřina mi přišla neuvěřitelně dlouhá. Nakonec se Rubby otočil a v ruce vítězoslavně třímal utržený květ rostliny. 
[Obrázky: Kytka_1.md.jpg]
 
V tu chvíli nebylo šťastnějšího člověka. Postupně se nám podařilo získat a vynést na povrch několik dalších květů.
Na podzim 16. Luny téhož roku jsme podnikli další výpravu. Tentokrát byla naše skupina početnější a kromě členů minulé výpravy se k nám přidali ještě čtyři další. Hobiti Tarkil Kalimac s Járou Kořínkem a dvě velké přítelkyně Evelin s Némmi. Rubby ukázal Evelin, jakým způsobem trhat květiny aby bylo více alchymistů, kteří to umí.
[Obrázky: Kytka_2.md.jpg]
 
Po další úspěšné výpravě bylo nadšení v našem cechu opět velké, ale zároveň jsme si uvědomovali, že nemůžeme zůstat jen u lektvarů. Vidíme to jako dočasné řešení, které nám umožní dostat se někam dál, ale situaci nevyřeší. Jakmile budeme mít dostatek přísad na umíchání alespoň 10 lektvarů, poprosím Horiana aby umožnil jejich namíchání a vydáme se prozkoumat daleké hranice.
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Renom Ordo - od Varous - 12.04.2009 v 22:17
RE: Renom Ordo - od Rimoy - 22.03.2017 v 23:36
RE: Renom Ordo - od Rimoy - 24.03.2017 v 20:59
RE: Renom Ordo - od Rimoy - 29.03.2017 v 22:48
RE: Renom Ordo - od Rimoy - 06.04.2017 v 09:59
RE: Renom Ordo - od Rimoy - 07.04.2017 v 20:31
RE: Renom Ordo - od Rimoy - 27.04.2017 v 21:35
RE: Renom Ordo - od Rimoy - 01.05.2017 v 16:28
RE: Renom Ordo - od Rimoy - 20.05.2017 v 14:21

Skok na fórum: