Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Pokec o orcích a okolo nich
Pokud bysme se meli ridit soucasnym poctem logujicich, tak se neudela temer nic.. Smile Ty lidi lognou, kdyz budou mit duvod.
Odpovědět
SMegy to podle mne vzdal, nelogl od eventu s yuan-ti minulej tyden, momentalne hraje jenom Vurg
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
Podle mého názoru se orkům musí připravit pořádná půda (cca měsíc práce?) a pak můžeme rozjet nějakou informační kampaň a lidi zpět natahat... ale to je jen taková momentální vize snílka Smile
Odpovědět
Jen se pripominam, ze na Manawydan ani na orky jsem nezanevrel. Sam jsem ale ani nedodrzel breznovy slib Stigovi, ze dam dohromady seznam nezbytnosti pro orky, tak nevim, co muzu jeste slibovat tady.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
(05.11.2012 v 11:26)Geo napsal(a): Podle mého názoru se orkům musí připravit pořádná půda (cca měsíc práce?) a pak můžeme rozjet nějakou informační kampaň a lidi zpět natahat... ale to je jen taková momentální vize snílka Smile
Já osobně bych možná doporučil všem hráčům co se kdy registrovali poslat pozvánkový mail do bety, uvést věci co se udělali kam se shard posunul, co se přidalo, co funguje, co je za nové možnosti a určitě by to hráče nenechalo bez odezvy a možná pomalu ohlásit otevření zbytku světa..teda pokud je to reálné.
Odpovědět
Tohle uz se nedavno zvazovalo a tusim, ze se to prozatim zamitlo (vzhledem k situaci to neni vhodne).
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
Naprosto souhlasím s Marinou. Opravdu tu ten nápad byl a také se opravdu "prozatím" zamítl.
Co je zamčené, může být odemčené... co je skryté může být nalezeno... co je tvé, může být moje.
Odpovědět
(10.02.2013 v 13:59)Keringer napsal(a): Naprosto souhlasím s Marinou. Opravdu tu ten nápad byl a také se opravdu "prozatím" zamítl.
že by málo změn(k lepšímu) od té doby? BiggrinBiggrinBiggrin
Odpovědět
Myslim, ze ne...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
Zdravím ! .. tak jak to s orky vypadá ? Pořád jsem jediný aktivní ork nebo se mi to jen zdá ? Já osobně rád pomůžu každému orkovi jak jen můžu! Smile

PS: ušáci se rozrůstají přeci to tak nenecháme !
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Ale notak, vždyt já hraju taky ještě orka... Biggrin
Ireth - elfský bojovník
Jára Kořínek - věčně hladový pouťový kouzelník
Lucka Loutničková - potulná bardka  
Odpovědět
Orkové jsou na vymření ... chybí nějaký velký GURU Smile
Odpovědět
Jono, tenhle problém bude asi skoro u všech ras.. Chtělo by to nějaký tahouny, takový šikovný leadeři vždycky udrželi ve hře třeba 5+ dalších lidí.
Odpovědět
Já jsem kupříkladu velmi aktivní. Za poslední 2 roky jsem nevynechal ani jednu orkskou akci o které jsem se dozvěděl. Forum je důležitá součást hry.
Na představení se ostatním orkům zde je topic [OOC] Orkové, nová generace. Jestli to myslíte s orky vážně, pokuste se napsat post podle instrukcí v otvírajícím příspěvku, ne podle vzoru pozdějších odpovědí.

Pro záznam událostí, které ovlivňují vzájemné vztahy mezi orky a ostatními rasami, nebo skupinami jsou zde [RP] Orci a elfové , [RP] Orci a trpaslíci, [RP] Orci a Bratrstvo a další je žádoucí vytvořit. Sem patří i každodenní záznamy. S kým jste se kde porvali, nebo kde vám někdo pomohl.

Topic [RP] Orkové po porážce démona by měl sloužit k záznamům o událostech v souvislosti s dějovou linií orků.

Hráči přicházejí a odcházejí. Forum propojuje minulost se současností.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Copak jste to zase ušákům provedli, že se tak čertí? Slušelo by se o tom udělat zápis do [RP] Orci a elfové. I velmi stručný zápis je lepší, než nic.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Koukám, že to tu žije...to je dobře Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
Kam se zas vypařili všichni orkové !! ostudy ani nelogují Biggrin .. věčně jsem ve hře jediný ork Angry

PS: kdybych se mýlil.. a on nějaký ork opravdu logoval, tak mě prosím napište SZ nebo si mě chytněte na icq, jabberu .. velmi rád vymyslím nějakou akci přímo IG Smile (a nepotřebuju ani GM!)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Orkové jsou teda zas definitivně kaput ? Angry
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Jak bychom to mohli vyzkoušet?
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
(19.10.2013 v 12:03)Nevrin napsal(a): Jak bychom to mohli vyzkoušet?

Dobrý dotaz .. Wink.. všichni čumíme na forum, ale nikdo nelogne jen tak aneb pokakejme se z lognutí, když není žádný event. Wink

PS: omlouvám se za upřímnost Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět



Skok na fórum: