Pokec k Cechu Bratrstvo
ExclExclExclExclExclExcl
Jen doufám že na Kalderském turnají proběhne řádné zatčení všech pvp flagů a zúčastněných BiggrinD
ExclExclExclExclExclExcl
Odpovědět
1) Pokud chcete diskutovat, rozlišujte prosím systémové tresty a tresty v rámci RP
- systémové tresty dává RT za porušení pravidel serveru, jako například nadávky na chatu, nebo porušování PvP pravidel; systémové tresty nemají s herním světem nic společného
- RP tresty si dávají hráči mezi sebou a za co si je dávají,, je (bohužel) jejich věc, zákony i tresty vymýšlejí postavy přímo ve hře a můžou být klidně úplně šílené; kdyby GMs hráčské zákoníky regulovali, byl by to zcela jistě zásah do RP zhruba na úrovni zavedení PvP flagu

To neznamená, že bych ulítlé tresty schvaloval. Zamezit někomu hru na přehnanou dobu opět svědčí o nedostatku respektu mezi hráči. Pokud by někdo argumentoval tím, že je ten trest nastaven tak dlouhý proto, že si chce pohlavár X zadržet kriminálníka Y na dost dlouhou dobu, aby měl čas zorganizovat soud, tak říkám, že je to blbost. Pokud nejsi schopen udělat takový soud do tří dnů, nehraj pohlavára. Naprosto souhlasím, že je to šikana a pruzení.

Stejně tak souhlasím s názorem, že smrt od stráží a zatčení by měl kriminálník zatraceně pocitít.

2) Že jsou stráže nechutně přeboostlé je pravda, nicméně dřív tu byly naprosto pro srandu králikům
Odpovědět
(27.06.2014 v 14:37)Cessnek napsal(a): ExclExclExclExclExclExcl
Jen doufám že na Kalderském turnají proběhne řádné zatčení všech pvp flagů a zúčastněných BiggrinD
ExclExclExclExclExclExcl

nemám koule na to číst všechno co ste psali ale na tohle prostě musím reagovat...jsem rád že konečně GMs dělaj nějakou akci pro více hráčů než jen pro svou malou hýčkanou skupinku postav ale dělat turnaj pro bratrstvo a orky u kareldu který spadá pod Ishar je blbost....s galranem a sokarem jsem se o tom bavil a zde je odpověď...

monty napsal:
co se hlídání týče spíš mi jde o to na čím území se to koná=kdo tam může přijít s celou armádou stráží a pozatýkat osoby s BL

sokar napsal:
abych byl zároveň upřímný i já k tobě nejspíš pokuď někdo bude chtít pozatýkat půlku učinkujících i kdyby to bylo bratrstvo nebo tak .. tak ho nejspíš prostě v RP rovině odstraním tak, aby se tak nestalo
RP vysvětlení najemných vrahů a podobně je plno .. není to sabotáž nebo tak něco .. ani zvýhodňování, ale pokuď bych to měl brát z téhle stránky Turnaj ruším a mám jen o starost méně, protože já si z toho turnaje krom času, který musím být online a věnovat hráčům nic neodnesu


děkujeme za jistotu že si můžem RP hrát!
takže ne neboj se drate na kareldském turnaji nebudeš zatčen protože asi budu muset dělat že o tom turnaji nevím Biggrin
Odpovědět
Spíš se vraťme k té toleranci o které mluvil Poutník.Wacko

Neřekl bych že je to turnaj pro bratrstvo a orky to 1 řadě. Bratrstvo si svoje turnaje organizovalo samo, stejně jako orci. Takže asi tak. Neměl jsem tam ani v úmyslu jít a spíš by mě zajímalo za co by jsi chtěl zatýkat Bratrstvo? To by mě fakt zajímalo, jestli chceš navazovat na rp události před dvěma lety, začni zatýkáním orkům a pak v konečném případě zatkni Horiana tu sojku práskačku Biggrin
monty napsal:
co se hlídání týče spíš mi jde o to na čím území se to koná=kdo tam může přijít s celou armádou stráží a pozatýkat osoby s BL



Už vidím jak si Kalderani nechávaj kecat do svých šlechtických výsad nějakým obyčejným nuzákem ve funkci. Biggrin Asi tak. Nejsem si jist, že by šlechta byla podřízena starostovi Isharu XD Maximálně tak člověku s vyšším titulem, delegovaného králem? Asi tak.
Odpovědět
1, Trest dostává útočník. Nerozhoduje kdo začal, ale kdo mávnul zbraní když ho při tom viděly stráže.
2, Pokud občan nedostane pokutu za prohřešek je to dosud neohlášená chyba a prosím některé z GM o test a potvrzení.
3, Pokud se někdo nechá vyprovokovat k útoku pod dohledem stráží, není to záporák ale *censored*.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(27.06.2014 v 16:40)Cessnek napsal(a): Už vidím jak si Kalderani nechávaj kecat do svých šlechtických výsad nějakým obyčejným nuzákem ve funkci. Biggrin Asi tak. Nejsem si jist, že by šlechta byla podřízena starostovi Isharu XD Maximálně tak člověku s vyšším titulem, delegovaného králem? Asi tak.

ani nevíš jak tohle zní neuvěřitelně legračně ve všech herních souvislostech Biggrin

mimochodem...kareld ne kalder Wink

jestli má někdo problém s pokutou kterou jsem někdy vydal nebo s mým jednáním IG tak prosím...rád si vyslechnu soud RT...
Odpovědět
Systémovými tresty jsem teď měl na mysli, tresty které udělí samotné NPC bez intervence hráče...

On totiž prostě nejde říct že je napadení, jako napadení. Proto říkám upravit trest dle situace (a dle zákonů které mohou být komplikovanější než to co pochopí NPC), a tím nemyslím nutně soud...
Tím chci říct, pokud občan napadne neobčana uprostřed města, je blbost aby neobčan byl trestán za to, že se bránil (pokud k jeho napadení nebyl solidní důvod). Stejně tak, je blbost trestat dva lidi, kteří se jen tak servou (rozuměno beze zbraně), pokud shodou okolností jeden z nich nebyl starosta, strážný, šlechtic či něco podobného...Rovněž považuji, za zcela omluvitelné pokud někdo napadne guarda ukliknutím se (občas se to stává). Taky je například netrestatelné, když se guard náhodou připlete ke cvičnému souboji (už se kolikrát stalo)...
Kapitolou sama pro sebe je pak provokace.
Prostě no NPC guardi jsou blbý, vždy budou dávat tresty i v okamžicích, kdy je dávat nemají a naopak je nedávat v okamžicích, kdy by je dávat měli. Takže na ty tresty se spoléhat nedá a klíčové dle mého je to, co nastaví hráč GM...

Jinak no, co se týče trestů osobně jsem stoupenec na dlouhodobé věznění spíše kašlat a zkusit rozjet víc RP trestů typu pranýř, veřejné bičování, cejchování atd...
Potíž těhle trestů je, že opět vyžadují hráče, jinými slovy má představa je, že guard hráče vesele zatkne na měsíc, ale pak to vypadá tak, že nějaká rozumná osoba co to má na starost, OOC metodami zjistí o co šlo (jinými slovy, vyslechne guarda co mu dal pokutu) a pak mu třeba vesele zruší trest, vytáhne ho na náměstí, tam ho připoutá ke sloupu, zbije a po pár hodinách pustí...
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
ALe prostě k Drathartovi, už jen známých zločinů je tolik, že jsou servery na kterých by to vystačilo na zhruba 10 permakillů pro dráta, plus skupinové tresty mírnějšího charakteru pro celé Bratrstvo...
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
(27.06.2014 v 16:59)monty napsal(a):
(27.06.2014 v 16:40)Cessnek napsal(a): Už vidím jak si Kalderani nechávaj kecat do svých šlechtických výsad nějakým obyčejným nuzákem ve funkci. Biggrin Asi tak. Nejsem si jist, že by šlechta byla podřízena starostovi Isharu XD Maximálně tak člověku s vyšším titulem, delegovaného králem? Asi tak.

ani nevíš jak tohle zní neuvěřitelně legračně ve všech herních souvislostech Biggrin

mimochodem...kareld ne kalder Wink

jestli má někdo problém s pokutou kterou jsem někdy vydal nebo s mým jednáním IG tak prosím...rád si vyslechnu soud RT...

Irák, Irán to máš jedno Biggrin
Odpovědět
(27.06.2014 v 16:40)Cessnek napsal(a): Už vidím jak si Kalderani nechávaj kecat do svých šlechtických výsad nějakým obyčejným nuzákem ve funkci. Biggrin Asi tak. Nejsem si jist, že by šlechta byla podřízena starostovi Isharu XD Maximálně tak člověku s vyšším titulem, delegovaného králem? Asi tak.

No nějak nebudu moc dlouze řešit, co už tu bylo tolikrát řečeno, jen k tomuhle si neodpustím, že tahleta politika, RP a události z historie tě zřejmě zcela minuly.. Smile
Kareld spadá pod království a pokud bude na území království vykonávat poddůstojník či důstojník svou funkci, šlechta mu v tom jistě bránit nebude. Spíš naopak. Natož pokud má daná postava s Kareldem historicky poměrně nadstandardní vztahy.. Biggrin Řekl bych, že mu spíš naservírujou to co požaduje před bránu, aby zároveň vykonávali spravedlnost na vlastním lénu vlastníma silama a zároveň posloužili království a jeho zástupcům.


Jinak kdyby mi někdo v Cyproně jakožto členovi samosprávy říkal, jaké tresty mohu či nemohu za co dávat a na jak dlouho mám koho zadržet, tak to v nejlepším případě budu ignorovat. Pokud bych s tím chtěl ztrácet čas, tak tomu člověku v první řadě vysvětlím rozdíl mezi RT a hráčskou samosprávou, který je tu zřejmě opomíjen.

A vztah mezi benevolencí PvP pravidel shardu a statistikama online lidí mi přijde jako neexistující, anebo vysoce spekulativní a neprůkazný. Mám zato, že lidi co cílej primárně na PvP tenhleten RP shard ani nemá šanci zaujmout. Takoví lidi půjdou radši na Endor nebo na WoW.
Jasně že se vás u kamenné pevnosti sešlo 40, ale s PvP to až tak nesouvisí. 20 lidí šlo hrát PvM a 20 lidí je šlo pojet (nic proti nikomu, nejsem co se týče PvP zdaleka pravdoláskař). Takže tohle je docela "svérázná" interpretace. Data a čísla jsou k ničemu, pokud je člověk neumí správně interpretovat..


Já jsem klidně schopnej hrát i na shardu, kde se prasí do fullu, ale v momentě, kdy tě zavře stráž spravovaná hráčem, tak nekopej do RT a do pravidel, protože to s tím nemá nic společného..
RT tu není od toho, aby říkalo členům samosprávy, co maj jak dělat. RT je od toho, aby určilo, přímo či nepřímo, kdo v té samosprávě bude sedět.
Odpovědět
(27.06.2014 v 19:57)Stig napsal(a):
(27.06.2014 v 16:40)Cessnek napsal(a): Už vidím jak si Kalderani nechávaj kecat do svých šlechtických výsad nějakým obyčejným nuzákem ve funkci. Biggrin Asi tak. Nejsem si jist, že by šlechta byla podřízena starostovi Isharu XD Maximálně tak člověku s vyšším titulem, delegovaného králem? Asi tak.

No nějak nebudu moc dlouze řešit, co už tu bylo tolikrát řečeno, jen k tomuhle si neodpustím, že tahleta politika, RP a události z historie tě zřejmě zcela minuly.. Smile
Kareld spadá pod království a pokud bude na území království vykonávat poddůstojník či důstojník svou funkci, šlechta mu v tom jistě bránit nebude. Spíš naopak. Natož pokud má daná postava s Kareldem historicky poměrně nadstandardní vztahy.. Biggrin Řekl bych, že mu spíš naservírujou to co požaduje před bránu, aby zároveň vykonávali spravedlnost na vlastním lénu vlastníma silama a zároveň posloužili království a jeho zástupcům.


Jinak kdyby mi někdo v Cyproně jakožto členovi samosprávy říkal, jaké tresty mohu či nemohu za co dávat a na jak dlouho mám koho zadržet, tak to v nejlepším případě budu ignorovat. Pokud bych s tím chtěl ztrácet čas, tak tomu člověku v první řadě vysvětlím rozdíl mezi RT a hráčskou samosprávou, který je tu zřejmě opomíjen.

A vztah mezi benevolencí PvP pravidel shardu a statistikama online lidí mi přijde jako neexistující, anebo vysoce spekulativní a neprůkazný. Mám zato, že lidi co cílej primárně na PvP tenhleten RP shard ani nemá šanci zaujmout. Takoví lidi půjdou radši na Endor nebo na WoW.
Jasně že se vás u kamenné pevnosti sešlo 40, ale s PvP to až tak nesouvisí. 20 lidí šlo hrát PvM a 20 lidí je šlo pojet (nic proti nikomu, nejsem co se týče PvP zdaleka pravdoláskař). Takže tohle je docela "svérázná" interpretace. Data a čísla jsou k ničemu, pokud je člověk neumí správně interpretovat..


Já jsem klidně schopnej hrát i na shardu, kde se prasí do fullu, ale v momentě, kdy tě zavře stráž spravovaná hráčem, tak nekopej do RT a do pravidel, protože to s tím nemá nic společného..
RT tu není od toho, aby říkalo členům samosprávy, co maj jak dělat. RT je od toho, aby určilo, přímo či nepřímo, kdo v té samosprávě bude sedět.

" První událost byla řežba u horské pevnosti, kde se dohromady skloubili dvě hráčské iniciativy(Event cyprony+ Event bratrstva a Orků) a byla z toho řežba, druhý 40 lognutí bylo když nás šli Cypronští a Isharský vypráskat, opět pvp boje lidí bylo loglých přes čtyřicet(opět pvp řežba a dvě hráčské iniciativy)"

a ta druhá událost? tam už čistě pvp, navíc nauč se číst stigu jasně zmiňuju proč tomu tak bylo(dvě hráčské iniciativy) škrtni si naši a máš 20 lidí na cyprosnkém eventu, škrtni tu druhou 20 a máš vašich standartních 6-8 lidí.(páč by event nebyl že? pvpeři z druhé strany by nelogli) Jednoduše řečeno od alfy bylo historicky nejvíce hráčů na těchto eventech. Proč? protože byla víc než jedna iniciativa včetně zastoupení PVP.

takže jsem se dostali k číslu, že polovina hráčů to chce Biggrin XD(spekulaci, ne číslu oprava Biggrin)

ale to je jedno nemá cenu to nějak rozmazávat, svůj názor jsem řekl.
Odpovědět
Jo, až na to, že den/týden předtím nebylo ve hře 6-8 lidí, ale bylo to jedno z těch období, kdy byly statusy podobné či lepší, než statusy z posledních dní. Čili nevím co odčítat, nějak by ti to pak nevycházelo. Nemluvě o tom, že lidi co si jdou zahrát PvP na jednorázovou akci po ní prostě a jednoduše odlognou, tedy ten přínos je ve statistikách asi tak na úrovni náhody nebo pátečního večera, kdy lidi výjimečně místo chlastání jdou pařit UO.
Na mě nějakých 40 lidí v průběhu jedné hodiny vážně moc dojem neudělá. Přitom tohle je ten jediný výsledek, který tu předkládáš. To já asi nedocením. Radši bych tu v každou "normální" hodinu viděl třeba aspoň těch 20 lidí, zato ale stabilně. A tady si myslím, že ten tvůj argument v základu selhává, protože toho prostě pouhou benevolencí PvP pravidel nedosáhneme. Pokud někdo tvrdí opak, není to problém mého čtení, ale spíš toho, že daná osoba neví naprosto nic o tom jakým způsobem je možné prezentovat statistiku či nějaká reálná data. V dnešní době i shardy s prakticky nulovýma PvP pravidlama jsou na tom oproti minulosti tak bídně, že my můžem být ještě rádi, protože jsme stále na "tom svém" (ne že by to nemohlo být lepší, ale to neznamená, že se chytnem každého "falešného proroctví" v podobě snadných výsledků).

Číst umím. Akorát se chytáš stébla na základě dat, který nemaj žádnou prokazatelnou souvislost, to je celé, na tom moje čtení či nečtení nic nezmění. Myslím, že tenhleten argument s PvP a souvisejícím statusem tu lidi akorát systematicky zneužívaj ve snaze zmanipulovat názory ostatních a dosáhnout vlastního cíle. Ale ona taková souvislost ve skutečnosti neexistuje a nemáte šanci jí prokázat či odlišit od jiných faktorů.
Taky ti neříkám, abyses naučil psát jen proto, že nerespektuješ gramatická pravidla, tedy zde je ta souvislost naopak zcela prokazatelná. Biggrin

(27.06.2014 v 20:33)Cessnek napsal(a): takže jsem se dostali k číslu, že polovina hráčů to chce Biggrin XD(spekulaci, ne číslu oprava Biggrin)

Tohle je ale přesně ukázka toho, jak lidi neumí pojmout ani naprosto jednoduchá data. Biggrin Jediné, k čemu jsme se dostali je to, že 20 lidí chtělo dát jiným 20 lidem na dané akci a v daný čas a na daném místě po tlamě, potažmo že 40 lidí si chtělo na jednorázové akci dát do tlamy. Biggrin Ono je totiž dost možné, že i mezi těma 20 kladnýma hrdinama jsou lidi, co by rádi benevolentní PvP pravidla a naopak, že i mezi těma 20 záporákama jsou lidi, kterým současná pravidla prostě vyhovují. A to není to nejlepší, protože ani tohle nemá vůbec žádný vztah k dlouhodobému online stavu hráčů. Mluvíme tu o dvou jednotlivých akcích, což reprezentuje cca 2 hodiny z nějakých 24*365*X hodin. Tedy naprosto bezpředmětná marginálie.
Takže prosím, neznásilňujme tu fakta a data a nedělejme pseudovědu.
Odpovědět
(27.06.2014 v 20:39)Stig napsal(a): Jo, až na to, že den/týden předtím nebylo ve hře 6-8 lidí, ale bylo to jedno z těch období, kdy byly statusy podobné či lepší, než statusy z posledních dní. Čili nevím co odčítat, nějak by ti to pak nevycházelo. Nemluvě o tom, že lidi co si jdou zahrát PvP na jednorázovou akci po ní prostě a jednoduše odlognou, tedy ten přínos je ve statistikách asi tak na úrovni náhody nebo pátečního večera, kdy lidi výjimečně místo chlastání jdou pařit UO.
Na mě nějakých 40 lidí v průběhu jedné hodiny vážně moc dojem neudělá. Přitom tohle je ten jediný výsledek, který tu předkládáš. To já asi nedocením. Radši bych tu v každou "normální" hodinu viděl třeba aspoň těch 20 lidí, zato ale stabilně. A tady si myslím, že ten tvůj argument v základu selhává, protože toho prostě pouhou benevolencí PvP pravidel nedosáhneme. Pokud někdo tvrdí opak, není to problém mého čtení, ale spíš toho, že daná osoba neví naprosto nic o tom jakým způsobem je možné prezentovat statistiku či nějaká reálná data. V dnešní době i shardy s prakticky nulovýma PvP pravidlama jsou na tom oproti minulosti tak bídně, že my můžem být ještě rádi, protože jsme stále na "tom svém" (ne že by to nemohlo být lepší, ale to neznamená, že se chytnem každého "falešného proroctví" v podobě snadných výsledků).

Číst umím. Akorát se chytáš stébla na základě dat, který nemaj žádnou prokazatelnou souvislost, to je celé, na tom moje čtení či nečtení nic nezmění. Myslím, že tenhleten argument s PvP a souvisejícím statusem tu lidi akorát systematicky zneužívaj ve snaze zmanipulovat názory ostatních a dosáhnout vlastního cíle. Ale ona taková souvislost ve skutečnosti neexistuje a nemáte šanci jí prokázat či odlišit od jiných faktorů.
Taky ti neříkám, abyses naučil psát jen proto, že nerespektuješ gramatická pravidla, tedy zde je ta souvislost naopak zcela prokazatelná. Biggrin
Jestli si chceš přeměřovat piňďoury mě z toho vynech, svůj názor jsem řekl. Tečka.Wink
Odpovědět
No, kdybys i k tomuto účelu používal matematiku obdobným způsobem (jakože něco k něčemu přičtu, vyjde mi 40, umocním to na třetí a z toho důvodu jsem Iveta Bartošová), neměl bych stejně šanci na výhru.. Smile Takže já si ho radši schovám na lepší příležitost.
V podstatě jsem taky chtěl jen říct svůj názor na manipulativní dezinterpretaci, která se tu neobjevuje poprvé.
Odpovědět
to Thortogily

Pravil nejvyšší moralista....

Thortogily Spiritea Support10 polen Thanis
Odpovědět
(27.06.2014 v 21:00)Stig napsal(a): No, kdybys i k tomuto účelu používal matematiku obdobným způsobem (jakože něco k něčemu přičtu, vyjde mi 40, umocním to na třetí a z toho důvodu jsem Iveta Bartošová), neměl bych stejně šanci na výhru.. Smile Takže já si ho radši schovám na lepší příležitost.
V podstatě jsem taky chtěl jen říct svůj názor na manipulativní dezinterpretaci, která se tu neobjevuje poprvé.

do statistky kolik hráčských účtů má alespon jednu postavu pvp flagem, bych se taky rád podíval.
Alespoň bych pak snad nemusel být označován za manipulativního dezinformátora a mohl si udělat vlastní názor a obrázek a přehodnotit svůj názor.
Odpovědět
Zas a znovu.. co by taková statistika dokázala? Zvlášt když tu pár příspěvků výše píše např. Ilicius, proč má třeba on PvP flag zapnutý a stále to vůbec nijak nehovoří ve prospěch tvé (dez)interpretace.
Já třeba mám taky postavy prakticky jen s PvP flagama, včetně crafta a včetně totálních noobů. A dokazuje to něco? No, vtip je v tom, že nějak ne. A to je právě důvod, proč nestačí mít jen nějakou sadu dat, ale musíš k tomu znát i souvislosti, kontext a omezení možných závěrů. Tady hledáš souvislosti zkrátka marně, protože tyhle statistiky ti vůbec nijak nepomůžou.

EDIT: A když by se mě někdo ptal na moje důvody, mně prostě třeba nepřijde zrovna jako vrchol RP to, že potkám vraha a on mě nemůže zabít proto, že nemám jakýsi OOC flag. Taky mi nepřijde jako vrchol RP to, že vrah nebo dejme tomu upír by měl napřed povinně vykonat dvě minuty pokojné rádoby RP konverzace a dávat své oběti možnost útěku, než ji napadne (přičemž by ji upír v normálním fantasy světě prostě bez řečí pojel, protože prostě chce krev.. anebo vrah/lupič prostě chce peníze.. a ne se dohadovat stylem "Jdi mi z cesty, prosím, jinak tě budu muset napadnout, protože jsem zlý vrah, bubu").
Ale já osobně na pravidlech vůbec nic měnit nepotřebuju a vlastně ani nechci a vyhovují mi i přesto, že mám PvP flag zapnutý. Proč by tu měla být nějaká souvislost? Tímhle se z nějaké souvislosti stává nesouvislost, protože flag tu má zapnuto spousta lidí z jiných důvodů, než že jsou pro totální anarchii v PvP..
Odpovědět
(27.06.2014 v 21:18)Stig napsal(a): Zas a znovu.. co by taková statistika dokázala? Zvlášt když tu pár příspěvků výše píše např. Ilicius, proč má třeba on PvP flag zapnutý a stále to vůbec nijak nehovoří ve prospěch tvé (dez)interpretace.
Já třeba mám taky postavy prakticky jen s PvP flagama, včetně crafta a včetně totálních noobů. A dokazuje to něco? No, vtip je v tom, že nějak ne. A to je právě důvod, proč nestačí mít jen nějakou sadu dat, ale musíš k tomu znát i souvislosti, kontext a omezení možných závěrů. Tady hledáš souvislosti zkrátka marně, protože tyhle statistiky ti vůbec nijak nepomůžou.
RT tým má vždycky pravdu, omlouvám se, už je mi to všechno jasné. Closedeyes Flagy si zapínáme tedy jen tak. Tak si říkám proč je rovnou nezrušit, hyň se ukáže!
Odpovědět
hele stig má recht...spousta lidí si zapíná PvP flag aniž by tito hráči chtěli PvP...já to mám u všech postav hned od prvních lvlů
Odpovědět
No a takových lidí je tu spousta, jsem na tom stejně. Já bych třeba ani nenahlásil domovní krádež, kdybych věděl, že mě někdo "RP okradl", ačkoliv právo na to mám a mohlo by to pro mě být výhodné. To ale neznamená, že prosazuju, aby se v pravidlech povolily domovní krádeže. Smile Stejně tak že si zapnu flag neznamená, že toužím po tom, aby se tu pojížděli všichni bez ohledu na flag i naprostí nováčci atd. Je to asi jako když si nastavíš ve hře obtížnost na hard a po tvůrcích her bys z toho důvodu požadoval, aby obtížnosti easy a normal vůbec neexistovaly, protože přeci jedině hra na hard může "někoho" zaujmout. Je to prostě jen otázkou osobní volby a tím že jí některým lidem sebereme si vůbec nepomůžem. Někdo si prostě po X hodinách v práci chce v pohodě pokecat s kámošema a ne se nechat nahánět pomalu už v Tutoriálu. Lidi se zapnutým flagem jsou pro vás stejně mnohem vyzrálejší a hodnotnější soupeři než někdo, kdo se boji za každou cenu snaží vyhnout.
Odpovědět



Skok na fórum: