Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Pokec o orcích a okolo nich
Tak evidentně nynější stav někomu nevyhovuje, když jsou tady o tom napsané dvě stránky plků, nemyslíš?
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
Mne to prijde prinejmensim zvlastni, tu trochu prace navic, co kvuli tomu mam, to nejak preziju.. Smile Zvlastni mi na tom prijde, ze vlastne orka nikdo aktivne a pravidelne nehraje, takze je to pouze rasa se zapnutym BL proti trem jinym, ktera sidli na kralem zapujcene pude na jedne z nejvetsich krizovatek Isharionu (ale vsak v pohode, oni to vsichni obejdou a pujdou lesem), takze kdyz pujde okolo kral se svoji druzinkou, tak na nej zacnou na jeho uzemi strilet. Biggrin V realu by to skoro znelo jako podnet k vypovezeni "najemni smlouvy".. pokud teda pominu, ze ten malinky ostruvek by v tak velkem kralovstvi pravdepodobne zmizel do tydne, kdyby nekdo delal problemy.
EDIT: Myslim ze byste meli zauvazovat, jestli je spravne zapinat rasove BL a zas na pul roku odlognout a prejit do neaktivity. Problem je v tom, ze ti ostatni s tim budou muset hrat, to, ze vam tezko nekdo muze uskodit, kdyz nehrajete, je spis k nas*ani nez vyhoda..
EDIT2: Ohledne mladych - "neexistujicich" - orku: ja slysel zatim asi o dvou nebo o trech, ktery hru za orka kvuli BL vzdali - je to malo, na druhou stranu vy se o tom ani nedoslechnete, protoze to co delaj novy hraci je vetsinou hrani, ne prochazeni nejakych topicu na foru, aby poprosili nehrajici hrace, jestli si muzou zahrat. Takhle nez se ten clovek k tomu foru vubec dopracuje, tak to driv nastvane smaze hru.
Kdyz tedy nemate zadne nove hrace, proc je to prezentovano tak, ze to rasove BL bylo zapnute, aby si nekdo uvedomil tu "neferovost" vuci mladym orkum? Vlastne nikdo do Isharu nepotrebujete, jak sami rikate (at uz proto ze nehrajete nebo jinak), takze to BL jste zapnuli ciste jen z nudy/prudy.. Smile
Odpovědět
Končim, už mě to nebaví..smazal sem všechny postavy včetně Nazgela prosím i o smazání acc

děkuju asi všem bylo tady par hezkejch momentu na ktery budu vzpominat, to je asi tak vše, nebudu to rozebírat ale mám k tomu svoje důvody..prostě už to neni co to bejvalo když 99% hraču ktery sem měl rad a zažil s nima supr chvile sou ted GMka a jdou proti mě jen kuli tomu že chci zachovat jakkoliv hratelnost orka pro "novy" orky Wink diky a čau
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
Když už v tom budete hoďte mi prosím ban na IP...důvody raději uvádět nebudu.
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
...
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
No, Tulgyre, řeknu k tomu jen to, že pod pojmem "zachovat jakkoliv hratelnost orka pro "nový" orky" si nepředstavuji rozházení BL všem rasám v momentě, kdy přebýváš na území jedné z nich - kdyby ses místo toho pokusil normální cestou vyjednávat (jako že k tomu příležitost byla několikrát a i teď by s tím problém imho nebyl), dopadlo by to určitě jinak.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
Acc se na pozadani nemazou.
Odpovědět
A proč mu ho nesmazat, jestli vás tu Tulgyr štve tak bych jeho přání vyhověl. Je to jeho volba. Takhle se tady budete jen zase hádat a všichni budou naštvaný na sebe navzájem.
Odpovědět
Já nikde nenapsal, že mě štve, jen že nesouhlasím s tím, že by rozházení BL všem rasám mělo pomoci hře začínajících orků, když každému musí být jasné konsekvence tohoto jednání.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
Vsak jestli chcete pomoct zacinajicim orkum, pojdme radeji neco vybudovat, nez tohle.. Smile Dohaduju se s Brakem.
Odpovědět
(14.03.2012 v 21:40)Hamish napsal(a): Já nikde nenapsal, že mě štve, jen že nesouhlasím s tím, že by rozházení BL všem rasám mělo pomoci hře začínajících orků, když každému musí být jasné konsekvence tohoto jednání.

To mělo bejt jako "varování" prostě RP důvod k tomu když "mladý" orci sou praseny isharskyma guardama a nemuzou vlastně dělat vubec nic, neovlivněj to páč nemaj dostatečněj vliv..nemůžou se ani učastnit eventu, plnit questy(pro ně dostupny) a prostě sou v haji a nelíbí se mi to :-/ jo zjistil sem to docela brzo tak jsem začal něco dělat..a co bych moh jako sám udělat, dobře mám zakonik tak "pohrozim" guardama že dam BL na lidi a hobity(ty elfove tam nak skocili samy Biggrin stejne za ne nikdo nehraje) No a stalo se to co se stalo a nepovedlo se Smile stavaj se i horší věci
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
Tak tohle všechno prostě vyšlo z toho, že si vedení orků neuvědomilo, že jejich činy budou mít vliv na celou rasu, ne na jednotlivce, mno Smile To je holt zodpovědnost, kterou musí vůdce a jeho společníci na sebe vzít, když dělají nějaké rozhodnutí (předpokládám, že tahle situace se vyvíjela hlavně kvůli pomoci Bratrstvu proti Isharským). Proto je spóusta lidí, kteří se raději nechají vést, než aby vedli - nemusí nést takovou zodpovědnost za své činy a mohou to odůvodnit tím, že jen plnili rozkazy.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
Oni uz ani lidi nejsou co by se vest nechali, za me 2 tydny rekl bych aktivniho hrani jsem ve hre nepotkal jedineho orka, jen nejakeho Edwina se kterym mame udajne spojenectvi.....

Celkove me to uz prestava bavit pac nedelam nic jineho nez ze huntim expy na lvly ... driv kdyz jsem hral orka tak aspon byli aktivni, ale nemam ted s kym hrat tak to asi zas na chvilku utnu. Stejne na tu ultimu nemam tolik cas jak driv
Isharska valecnice, Drowi Mag... Gruumshuv Bojovnik!!
Odpovědět
Orci nedejte se, nenechte ruzovy lidi udelat si z vas hadr na podlahu Biggrin
Odpovědět
Já už nějakou chvilku nejsem náčelník, nemám teď zrovna moc času, psal sem to i Brakovi.
Tohle přece nějak rozumně vyřešíme, ne?

Jinak se všem omlouvám, že jsem tohle začal řešit pozdě.

Odpovědět
By mě zajimalo kdo teda ten načelník je Biggrin asi Kevlar v tom případě
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
No teď náčelník není nikdo, Gruumshova krev je bez náčelníka. Nebyl by třeba Gobrug ochotný "vést" Gruumshovu krev? Jen nerad bych náčelnictví dával do rukou NPCčku...
Odpovědět
Podíváme se na to. Gobrug mohl vždycky zastupovat náčelníka a tak to může být i tentokrát. Byl to takový můj nápad, delegovat RP pravomoce i na normálního, aktivního hráče ve hře. Bohužel jsem nebyl snadno po ruce, abych pomohl a z funkce, která měla zpestřit hru a motivovat se stala nechtěná zátěž. Pokud je Kevlar tak aktivní ve hře, jak říká, tak ho určitě zastihnu a pokusím se ten tytul hodit na něj. Smile

I když jsem byl poslední dobou těžko k zastižení přímo ve hře, na MW jsem nezanevřel. Jsem stále dostupný přes SZ, nebo ICQ. Neváhejte se obracet s čímkoliv. Jsem tu pro nové hráče i pro ty, co chtějí vymazat orky z povrchu zemského.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Pokud jde o BL orku v cyprone je to jednoduche:
Probehlo jednani mezi Vurgem jakozto nacelnikem a Erikou Nitkouvou jakozto cypronskou vevodkyni. Vse vedlo ke zdarne dohode, ktera byla prekazena prave rasovym GMkem orku (ano brakem), ktery rekl ne.

Orkove globalne BL v Cyprone nemaji. Prave kvuli novackum, pokud se nebudou hlasit k cechu Gruumshova krev. Potom budou pridani na BL z duvodu spoluprace se zlocinci. (opet podotknu, ze ocistit sve jmeno a dostat jej z BL je velice jednoduche, staci to jen zkusit).
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
Nejsem zas tak aktivni jak tu pisu, byl jsem aktivni 2-3 tydny zpet kdyz jsem mel prazdniny a cas u te hry sedet Smile Ted jak mam skolu se k tomu malokdy dostanu....

Navic na nacelnika orku asi nemam...mozna bych to nejak ve hre uhral...ale...s lvl 11? Biggrin dyt sotva zabiju medveda Biggrin
Isharska valecnice, Drowi Mag... Gruumshuv Bojovnik!!
Odpovědět



Skok na fórum: