Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Pokec o orcích a okolo nich
Jop kecy o tom jak na vedeni nemusis mit level zname...

...a pak kdyz si chces uzurpovat treba pozici arci knezky, ti pak matrona rekne "Summon Balor," "I cant yet" "You see." Biggrin
Odpovědět
Obávám se, Braku, že Ti nic jiného než NPC náčelník nezbude... pak je akorát další problém, kdo jej bude z RT hrát Wink

HaF ještě žije?
Odpovědět
(06.04.2012 v 12:39)Geo napsal(a): HaF ještě žije?

Pochybuju Biggrin

Tak byla myšlenka udělat Nazgela NPC, jelikož oficialně neumřel tak bych vám ho klidně propůjčil dyž mu nadopujete nějakej elixír mládí do žil Biggrin A nebo udělat náčelníka Bucha, ten by si to zasloužil taky Wink
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
Nazgel nemá potomstvo? To bych se u takového kance divil... Biggrin
(to myslím jako lichotku)
Odpovědět
(06.04.2012 v 14:06)Geo napsal(a): Nazgel nemá potomstvo? To bych se u takového kance divil... Biggrin
(to myslím jako lichotku)

Měl by mít..s pár elfkama, nějakejma trpaslicema a tušim že i nějaká hobitka proběhla Ninja
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
Biggrin

A co plnokrevnýho orka, žádného nezplodil?
Odpovědět
Ná já myslim že v severní pevnosti Galu'gund mají ty hlidající orkové taky něco z Nazgelovi krve Biggrin.
Odpovědět
(06.04.2012 v 15:39)Geo napsal(a): Biggrin

A co plnokrevnýho orka, žádného nezplodil?

Nazgel byl zkazenej ork tak mu orcice spinavy od bahna nevonely Tongue


Haf zije ale uz par mesicu na nwn, kupodivu mam postavu uz sestej - osmej mesic cca...a konecne se poprve blizim k lvl capu nekde!! 20 z z 30ti Laugh
Zacina se blyskat na novy osobni rekordy v otazce jak dlouho mi postava vydrzi...I kdyz pravda, uz neni "prvni dcerou" ale jen "druhou" ale to proto ze sefo sloucil s nama jeden slechtickej rod a matrona dostala moje misto Sad
Odpovědět
Dodnes je líto, že jsem Karlose v rámci svého diplomatického RP nenechal na elfí velekněžce vykonat, co bylo potřeba. Elfího maniaka povstalého z Karlose a May, bych si s chutí zahrál.

PS: Tohle začíná být hodně pokec okolo, spíš než o orcích.
Kozlík - dobrodruh

Aristoteles řekl: Přítel všech - přítel nikoho.
Odpovědět
Si nemyslim...momentálně je hlavnim tématem kolik toho Nazgel splodil Biggrin
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
(07.04.2012 v 23:23)Grimmagor napsal(a): Dodnes je líto, že jsem Karlose v rámci svého diplomatického RP nenechal na elfí velekněžce vykonat, co bylo potřeba. Elfího maniaka povstalého z Karlose a May, bych si s chutí zahrál.

PS: Tohle začíná být hodně pokec okolo, spíš než o orcích.

Mrtve telo ti potomka neda Laugh

Nazgel: jo jenze kolik orciku ?:d
Odpovědět
Kdo to tu velí ??
Odpovědět
Momentálně nikdo

Odpovědět
V tom případě je tvůj podpis dost zavádějící, Vurgu 8)
Odpovědět
Fajn chci vést orky já..
Odpovědět
No jen jestli budeš mít koho vést...
Odpovědět
Hraje se vůbec ? je vůbec nějaká výroba ? děje se něco nebo prostě jen živoříte na 5 online lidí Biggrin
Odpovědět
Na to ti nejlepe odpovi statistiky a novinky na webu.. Smile Jinak orku tu moc nebyva.
Odpovědět
Náčelník je teda volný ? :-) jak si to místo můžu obsadit když nemám tuto rp situaci snikým jiným hrát
Odpovědět
No spíš to vypadá tak, že náčelník se stane NPC Buch (ovšem neřikám že na furt).
Ovšem bude stanovená i jeho Pravá ruka, nejspíš z řad hráčů, která bude plnit roli "hráčského náčelníka".

A vůbec, kolik tak orků současně loguje? Má smysl se pokoušet to tu s orky rozjet?
Odpovědět



Skok na fórum: