Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tržnice
#41
naprosto souhalsim s ragem , jinak jarmark muzu udelat i ja za Agolodha (tu remeslnou, vyrobni a obchodni cast)
Agolodh - kovář
Galigern - mág
Odpovědět
#42
Uz jsem se tu trochu rozkoukal, takze bych rad pripojil i svuj nazor. kazda vesnicka by mela mit sve prodejce. To, ze se zatim nekteri plne nevyuzivaji je zpusobeno pouze malym poctem hracu. Proto rikam nerusit je.

Co se tyce napadu s primym prodejem... Stejny problem. Malo hracu na to, aby sel nyni realizovat. Jinak spestreni hry by to urcite bylo. Jde jen o to, zda budou mit hraci dost trpelivosti kazdy den nekolik hodin stat na trhu a cekat kdo prijde. Myslim si ze tady bude zakopany pes.

Ale kdyz uz ten dum je, dal by se vyuzit pro NPC prodejce. Navic mi stejne jako Ragiowanovi Chramova trida prijde preplacana a naopak samotna trznice nevyuzita.
Odpovědět
#43
Omlouvám se mé vyjadření ohledně hobití tržnice, vyznělo jako zrušení. Ne, neměl jsem na mysli ji definitivně zrušit. Upřesňuji svou myšlenku: vzhledem dočasnému relatívně "nízkému" počtu hráču bych navrhoval vendorory přemístnit do tržnice v Isharu. Časem až naroste počet hráču ona hobitínská tržnice se samovolně zaplní.
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
Odpovědět
#44
NPC prodejce ve Vilhelmovicích bych nechal. Vesnička je to vcelku nevyužitá a odsunutí těch pár vendorů by ji podle mě moc neprospělo (však já ji taky zprvu poznal jen díky shánění věcí, co v Isharu zrovna nebyly). Chrámová třída se mi jako místo pro vendory zdá podivné, přecijen v Isharu je i trh, který nějakou dobu fungoval (a myslím si, že fungoval vcelku dobře). Trh momentálně ztrácí na významu, podle mě. Prodejce bych z chrámové ulice přesunul na trh, aby se opět oživil a aby fungoval tak, jak má.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#45
Tržnice v Isharu se dočká přestavby. Čekám na návrh vzhledu od osob, s kterýma sem to probíral. V průběhu víkendu jí zbourám a nahradím hráčem zničitelnýma objektama v původním vzhledu.


Ve hře se při "mých" přestavbách můžete setkat už teď. Jedná se o dva objekty v Cyproně (jeden je v nájmu a druhý má zatím zablokované dveře, než proběhne patch, pak odemknu). Pokud jde o velké objekty jako zdi apod., tak zpravidla dávám jako nástroj ke zničení Perlík a graficky nastavím buď průhlednost, nebo šedou barvu, abyste vůbec poznali, že a co se má vůbec ničit. Pokud by vám to vadilo kvůli RP ("jaktože je ta zeď průsvitná?" "kdo nám to tu přemaloval na šedou?"), tak mi to sem napište a nechám zničitelným věcem normální vzhled.

PS: Netřeba dodávat, že stavba nové tržnice bude vyžadovat suroviny, materiál a výrobky. Mohla by to být i příležitost pro hráče si vydělat. Myslím, že starosta to s vámi nějak zkoordinuje, pokud bude zájem (finanční prostředky z městské pokladny).
Odpovědět
#46
Na znicitelne zdi nefunguje kruh pruhlednosti jako na staticke veci, podle toho se daji poznat...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#47
Jojo, s tim taky pocitam. Tu sedou tomu davat nebudu ale radsi budu priste hazet pruhlednost 25 nebo 50 pro tyto objekty.
Odpovědět



Skok na fórum: