Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srázek
#1
Měli byste čas, chuť... uspořádat nějakej sraz drowů? Já bych byl pro.. Jak jinak když to píšu... Smile A co ostatní...?
Odpovědět
#2
urcite a misto bych videl jako takovej prumer vsech zucastnenych Smile a nebo proste nejaky hezky misto kde by se dalo byt a snad to nebude nejak extra daleko
Odpovědět
#3
Kdy, kde...a pokud mozno mesic predem dat vedet Biggrin

K dispozici by mohla byt i chata.
Odpovědět
#4
Kdy a kde?
Stopař a krotitel
Odpovědět
#5
Mno jestli o me stojite, tak uz predem oznamuju, ze po dalsi 3-4 mesice nemuzu (brigada a nasledne Recko, chata, kemp, Anglie) Biggrin. Takze, mozna dobre pro vas Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#6
Tys nekdy mohla? Biggrin
Odpovědět
#7
Tak když se nikdo nemá říct kde, navrhuji Prahu východSmile.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#8
no ja nevim ale asi by to chtelo nekde kde se da nejakej ten den preckat treba nejaka louka nebo tak. a okoli Prahy by byl asi dobrej strategickej bod Smile
Odpovědět
#9
Preckat se da vsude kde je strecha.

A misto srazu bude prusecikem oblasti kde bydlime Biggrin
Odpovědět
#10
Tak to bude asi někde u Řípu když to má bejt průsečík Biggrin
Odpovědět
#11
no vida konečně dobrej nápad Smile přidávám se.. Snad mi na termín vyjde čas..mám docela nabito
Odpovědět
#12
Xaz, neeeeeeeeeeeeee Biggrin
Stopař a krotitel
Odpovědět
#13
Já můžu v podstatě kdykoliv.. Krom července od cca 9.-21. Jinak mám volno. Podle toho kolik by nás bylo, tak by to mohlo bejt... Řekněme Nové Město na Moravě? Tři studně.. Nebo když Jiřík nabízí chatu, mně je to celkem jedno... Dávejte návrhy kdy nemáte čas, abychom to vyloučili a nakonec se podle toho vybere termín kdy budeme mít čas většina nebo všichni... Smile
Odpovědět
#14
No zhruba od 20. do 28. června, jsem na vodě a pak na Zlenicích, tudíž na žádný sraz nemůžu.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#15
mne je to jedno ja zadny akce asi nemam takze se prizpusobim
Dherin
Odpovědět
#16
Vylucuji 25.6-28.6 a ten vikend pred tim, drevarnicke akce...
Videl bych to stejne az na cervenec-srpen.
Odpovědět
#17
Měl bych takovej návrh.. Spojit to s Benátskou nocí.... Co vy na to?

Malá Skala - 24.7.-26.7.

http://www.benatskanoc.cz/
Odpovědět
#18
tam nejedu. Moc lidi, nic moc celkove v poslednich letech
Stopař a krotitel
Odpovědět
#19
tak mne se to libi nekam bych se podival a spojil to rovnou se srazem
Dherin
Odpovědět
#20
Dorazim kamkoli na srazek drovu, pokecat, popit. Ale na zadnou akci u toho nejedu. Maximalne jsem ochoten to spojit s koncertem Kabátů či Rammsteinů Biggrin
Stopař a krotitel
Odpovědět



Skok na fórum: